سلام

خیلی وقتها هست که بعضی عادت ها راحت زندگی ما رو تحت تاثیر قرار میدن و اگر چه خودمون هم میدونم که یک عادته اما اصرار به انجامش داریم و خیلی وقتا کارمون به جایی میکشه که دست بدامن سایت های دینی و تالار های روانشناسی میشیم. اما دوست عزیز من تا خودت نخوای و قبول نکنی که تو یه حباب خودتو زندانی کردی و از پس ترکوندنش بر نمیای هیچ مشاوره ای و هیچ نسخه ای بدرت نمیخوره. متاسفانه به قول قدیمیا ما تا سرمون به سنگ نخوره از اشتباهمون بر نمی گردیم.

وقتی بچه بودیم ما رو از آتیش میترسوندن ، روزگاری که بزرگ شدیم همه ی ما دوست داشتیم تو مراسم چهار شنبه سوری شرکت کنیم اما همون ترسه بعضیامونو تو خونه حبس کرد ، ولی یه عده که بقول خودشون ترسی نمیدین و خیلی شجاع و جسور بودن با انواع ترقه و وسایل اتیش بازی روانه خیابون میشدن... روز بعد جسد های سوخته و بدن های ناقص تو تلویزیون و تو اجتماع گویای این بود که آتش بد نیست ولی بازی با اون خطرناک و مرگ آوره!


[bgcolor=#000080]"آمار و ارقام گویای این مطلب هستند که بیمارستان های روانی مملو از زنان و مردانی هستند که مغزشان به دلیل خ . ا  بیمار شده است و در برخی از آنان به دلیل عمق مشکلات روحی و روانی مقصد نهایشان تیمارستان است "[/bgcolor]

ما هم مثل همه ی انسان ها غریزه جنسی داریم و نمیتونیم منکرش بشیم ولی وقتی راه درستی برای اون نیست نمیتونیم قاعده بازی رو تغییر بدیم و طور دیگه عمل کنیم چون قبل از اینکه هر اتفاقی بیفته از درون کم کم داغون میشیم.


[bgcolor=#000080]فسادی که به واسطه خ . ا  ایجاد می شود، قابلیت ها و توانایی های مغزی را به طور کامل از بین می برد.[/bgcolor]

[bgcolor=#000080]مشکلات عدیده جسمی و روحی و دوری از اجتماع و انزوا از پیامد های تاسف بار این عادت ناپسند است.[/bgcolor]


حالا بگم چطور داغون میشیم ...

در ارگانیسم بدن انسان 7 غده مترشحه داخلی وجود داره. هر کدوم از این غدد هورمون های متفاوتی رو ترشح می کنن که پیام های مختلفی را به اعضای دیگه منتقل میکنن. این غدد مسئول تنظیم و تعدیل عملکردهای مختلف بدن از جمله رشد، فشار خون، دمای بدن، میزان کلسیم، شکر، فسفر، و از همه مهمتر عملکرد جنسی افراد هستن.

خ . ا در مردان

در این حالت خستگی چند برابر می شه، چرا که فرد هم از نظر جنسی از خودش کار می کشه و هم از نظر ذهنی. تصویر شریک جنسی خیالی، مانند یک لوح در ضمیر ناخودآگاهش حک می شه و سبب بروز انزال های شبانه ناخواسته می شه. به این ترتیب که فرد هر چقدر بیشتر خ . ا کنه علائم شدیدتر میشن.
دمای خارجی بدن انسان 98 درجه فارنهایت هست و دمای درونی آن 100 درجه فارنهایت. این دما در زمان خ . ا  افزایش پیدا می کنه. بعلت خ . ا در مردان سیستم تناسلی بدن اونها به دلیل تخیله به ناچار هوا رو به سیستم لنفاوی انتقال میده ،
سپس این هوا به مغز انتقال پیدا کرده و باعث ایجاد شک دمایی میشه و فضای سردی رو میان ماده ی مغزی و سلول ها ایجاد می کنه و این امر واکنش نرمال ماده مغزی، سیستم عصبی و جسمانی را مختل کرده و بعلت جذب هوا مغز دچار واکنش های نامعقول میشه.فرد احساس خستگی شدید در استخوان ها می کنه و ممکنه دچار کوفتگی پا بشه.   همونطور که می دونین گلبول های قرمز خونی و پلاکت ها در مغز استخوان تولید می شن و جوانی که خ . ا  می کنه، اجازه نمیده که مایع مغز استخوان به خوبی شکل بگیره و باید تا آخر عمر خود شاهد عواقب اون باشه.
زمانیکه فسفر بیش از حد طبیعی به واسطه خ . ا  از بدن خارج می شه،
مشکلات عصبی از قبیل رعشه برای فرد ایجاد می کنه. در زمان خ . ا  لسیتین نیز از بدن خارج میشه که این امر سبب فرسودگی سیستم عصبی شده  و به مرور زمان موجبات بیحالی، ضعف اعصاب و نهایتاٌ مرگ تدریجی سلول های عصبی میشه.

[bgcolor=#000080]در هـر بار انـزال، مـردها چیـزی در حـدود 300 تا 400 میـلیون اسپرم به همراه مقادیر زیادی انرژی از دست می دهند.[/bgcolor]


خ . ا  در زنان

سبب بهم خوردن تعادل هورمونی در بدن اونها میشه و باعث بهم خوردن نظم سیستم تناسلی و باروری و در نتیجه اختلالات قاعدگی و افزایش برخی هورمونها میشه . چون مغز اطلاعاتی رو دریافت نمیکنه سبب تخمک گذاری های نامنظم میشه و چون تعداد این تخمک ها تا یک حد بیشتر نیست سبب از دست رفتن اونها و افزایش ناباروری میشه. همچنین این عمل در دراز مدت سبب تغییر شکل و بهم ریختن وضعیت جسمی شده و علاوه بر این مشکلات روحی  و روانی از دیگر پیامدهای این عادت هست.

حالا دیگه خودتون میدونین ببینین این کار هنوزم انجامش می ارزه یا ترکش بهتره...