قطعه «تاوان» با صدای احسان خواجه امیری

موسیقی ما - آرتین ولی الهی: مطابق اعلام قبلی، «احسان خواجه امیری» خوانندگی تیتراژ پایانی سریال تلویزیونی «آوای باران» را بر عهده گرفت. خواجه امیری قطعه «تاوان» با ترانه «روزبه بمانی» و موسیقی «علیرضا کهن دیری» را برای این سریال تولید کرده که در ادامه می توانید نسخه اصلی این اثر را به صورت اختصاصی از «موسیقی ما» بشنوید و دانلود کنید.

احسان خواجه امیری در گفت و گوی اخیرش با «موسیقی ما» خبر از همکاری مجدد با «علیرضا کهن دیری» داده بود که این مسئله، موجب خرسندی تعداد زیادی از هواداران وی گردید که مدتها منتظر همکاری با خالق قطعه محبوب «سلام آخر» بودند.

عکاسی کاور این قطعه را «سعید عبداللهی» انجام داده و «بهرنگ نامداری» طراحی آن را بر عهده داشته است.


 دانلود

متن ترانه:

منُ جون پناه خودت کن برو ، بذار پای این آرزو واستمبه هر کی بهم گفت ازت رد شده ، قسم می خورم من خودم خواستممنُ جون پناه خودت کن برو ، من از زخم هایی که خوردم پُرمتو باید از این پله بالا بری ، تو بالا نری من زمین می خورمدرست لحظه ای که تو باید بری ، اسیر یه احساس مبهم شدیمببین بعد یک عمر پرپر زدن ، چه جای بدی عاشق هم شدیمبرای تو مردن شده آرزوم ، یه حقی که من دارم از زندگیمنگاه کن تو این برزخ لعنتی ، چه مرگی طلبکارم از زندگیمبه هرجا رسیدم به عشق تو بود ، کنار تو هرچی بگی داشتمببین پای تاوان عشقم به تو ، عجب حسرتی تو دلم کاشتماگه فکر احساسمونی برو ، اگه عاشق هردومونی بروتو این نقطه از زندگی مرگ هم ، نمی تونه از من بگیره تو رو ...