تولد اینترنت همه دنیا رو تغییر داد. کلی چیز خوب و بد با خودش آورد و دیگه تصور دنیای بی نت هم ممکن نیست. دیگه شنیدن اینکه یکی از اینترنت نون درمیاره عجیب نیست. کسب و کارهای زیادی هست که می--شه از طریق اینترنت راه انداختش یا توسعه داد.

کسب و کار آنلاین؛ قدم اول
بازار این جهان بزرگ اما، قاعده و قانون خودشو داره و اگه فکر کردید در دسترس بودن و ارزون بودن اینترنت ضامن موفقیت کسب و کار شماست و فقط کافیه یه اکانت فیسبوک داشته باشید تا میلیاردر شید اشتباه می--کنید. مثل هر بازاری فضای کار تو نت هم اصولی داره که باید یاد بگیریدش.

برای اینکه کارتون تو اینترنت بگیره، این دستور ساده شاید به دردتون بخوره.

قدم اول: کارم به کارت میاد؟
این قدم اولین و مهمترین قدمیه که برمی--دارید. هر کسی می--تونه تو چند چیز تجربه و تخصص داشته باشه. ممکنه تحصیلاتش امکان کسب و کاری بهش بده یا علاقه به ایجاد یه کار شخصی داشته باشه. اما همه کارایی که می--تونیم انجام بدیم، الزاما بهمون امکان پول درآوردن نمی--دن. اگه می--خواهید یه کار آنلاین شروع کنید اولین سئوالی که باید از خودتون بپرسید، اینه که آیا این کار تو محل زندگی و کشورتون جواب می--ده یا نه.

دنیای نت دنیای بزرگیه که قرار نیست سهمی بیشتر از یک نفر توش داشته باشیم. فقط از چشم خودتون به این دنیا نگاه نکنید. هر ایده--ای که برای کسب و کار دارید رو، مختصر و مفید با اقلا 10نفر از اطرافیان--تون در میون بذاریدش و ازشون سئوال کنید که آیا حاضر هستن از سرویسی که کالا یا خدمات شما رو ارائه می--ده استفاده کنن یا نه. این 10نفر رو از دوستان هم سلیقه و هم فکرتون انتخاب نکنید و نظر سلیقه--ها و تیپ--های مختلف رو هم بپرسید.

با کسایی که مشورت می--کنید بحث نکنید و تلاش نکنید که متقاعدشون کنید. ایده--تون اگه خوب باشه جواب آره یا نه رو باید تو کوتاه--ترین زمان بگیرید. دنیای مجازی و مشتری--هاش به شما اجازه چونه--زدن--های بازاری رو نمی--دن. اگه اکثر کسایی که ازشون سئوال کردید گفتن که از سرویس-- فرضی شما استفاده نمی--کنن، شجاعانه ایده--تون رو کنار بذارید؛ چون زنگ خطر برای شکست به صدا دراومده. از ایده کلی کسب و کار آنلاین منصرف نشید، یک قدم عقب برگردید و سرویس یا کالای مورد نظرتون رو تغییر بدید.

راه-- انداختن یه کار آنلاین ایده فوق--العاده--ایه به شرط اینکه شجاع باشید و قدم--های درستی بردارید. پس علی--الحساب قدم اول رو با سئوال از مشتری--های احتمالی--تون شروع کنید، تا بریم سر قدم--های بعدی.

موفق باشید
http://www.serajgroup.ir