تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

تبلیغات ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی
میخواد برگرده یا من دارم اشتباه فکر میکنم؟ زمان کنونی: 
کاربران در حال بازدید این موضوع: برای دسترسی به این بخش باید ورود کنید
نویسنده:itna
آخرین ارسال:محسن عزیزی
پاسخ ها 9

میخواد برگرده یا من دارم اشتباه فکر میکنم؟

حالت موضوعی | حالت خطی
 1. ارسال:1#
  سلام لطفا اینارو بخونید بعد
  [پشیمانی بعد از دعوا در دوران قبل از عقد
  صحبت با مادر دختر مورد علاقم
  چیزی حدود شیش ماه از جدایی منو اون دختر خانم میگذره.من به یکی از دخترای فامیلمون(دختر داییم، که نامزد همین دختر داییم یه فامیلیه دور با خانواده ی دختره داره.دختر داییم هم سن خودمه 21 و تو تیپ همون دخترست که شاید این طرز فکرو تیپ باعث شده با هم صمیمی تر بشن چون دختر خالم 26 سالش بود زیاد نتونست باهاش رابطشو ادامه بده) گفتم برو تو واتساپ باهاش اشنا شو نه به عنوان فامیل ما به عنوان یه غریبه که بعدا که اشنا تر میشه بفهمه فامیل ماست.
  خلاصه اینا با هم روز به روز اشناتر میشن و فامیلمون یه جوری به دختره میفهمونه که میشه فامیل ما.اصلا هم راجب من حرفی نمیزنه که شک کنه، بعد خود دختره راجب من حرف میزنه که بعد دختر داییم میگه اره پسر عمم ی مدت مشکوک بود بعد گفته حتما عاشق شده(با خنده) بعد به دختر داییم گفته هر وقت تونستی زیر زبونشو بکشی منم یه داستانی رو برات تعریف میکنم.من میخواستم بدونم چه عکس العملی نشون میده وقتی بفهمه با دختر داییم چت میکنه .وقتی فهمید حسابی از منو و خانوادم تعریف میکرد(چون من انتظار داشتم پشتم بد بگه یا حداقل از رابطه ی خودش با من به دخترداییم چیزی نگه چون از نظر اون همه چی تموم شده بود) خلاصه دختر خانوم همه چیو به دختر داییم میگه که من با پسر عمت رابطه داشتم عاشقش بودم دوسش داشتم ولی اون یه حرفی زد من نتونستم ببخشم و همه چیو تموم کردم و از این حرفا.دختر داییم هم باهاش حرف زد که اون پسر خیلی خوبیه حتما اشتباه کرده یکم از اخلاق پسرا گفت که اینطورین و دوست دارم طرفشون مال خودشون باشه از دعواهای خودشو نامزدش گفت که مثلا دعوا همه جا هست و از این حرفا
  حتی دختره هم خودش میدنست منه واقعیم اصلا اونطوری نیستم.حتی به من و دختر خالم(کسی که رابط ما بود جهت اشنایی) اون قدیما گفته بود تو و دخترخالت کثیفترین ادمای دنیایین
  ولی به دختر داییم گفته بود پسر عمت خیلی پسر خوبیه و دختر خالت هم ماهه و از این حرفا
  حرفاش پر از تنقاض بود.ولی یه حسی به من میگه گذشت زمان باعث شده تفکرش راجب من برگرده به همون زمان سابق.بعد به دختر داییم گفته با دختر خالت حتما بیاین خونه ما در صورتی که رابطش با دختر خالم کاملا قطع بود.از وقتی با دختر داییم اشنا شده بیشتر تحویل میگیره دخرت خالمو.
  گذشت بعد از چن روز یه پی ام روز پدر گذاشت رو واتساپم که سند تو ال کرده بود برا همه(ببخشید با جزئیات میگم شرمنده چون مهمه) بعد من گفتم فلانی با علامت سوال بعد گفت شرمنده اشتباه پی ام فرستادم بعد از چند دقیقه گفت بله؟منم گفتم هیچی اونم گفت اکی.یه لحظه خوشحال شدم که بعد از چن ماه خبری میگیرم ازش که گفت اشتباه فرستادم منم برگشتم به حالت دپرس قبل
  گذشت دو روز بعد دوباره پی ام سند تو ال کرده بود که به فلانی تو جشنواره فلان رای بدید من دیگه هیچی ننوشتم نیم ساعت بعد باز پی ام داد که هر کی رای داد خبر بده بهم که منم بازم هیچی نگفتم.من فک نمیکنم این پی ام هاش از رو اشتباه باشه از نظر من معناداره ولی دخترداییم گفت اشتباه فرستاده
  این کاراش چه معنایی داره؟ ادم ی بار اشتباه میکنه پی ام اشتباه میده نه سه بار.یا شایدم من دارم اشتباه فکر میکنم.به نظر شما منتظره منه که پی ام بدم بهش یا بازم دارم اشتباه میکنم
  من مدندم پی ام بدم که میترسم ضایم کنه .از نظر شما این کاراش چه هدفی داره.حس میکنم مهربون شده عین سابق چون قبلا خیلی بعد حرف میزذ باهام حتی میگفت مزاحم نشو دیگه منو بلاک کرده بود ولی خودش بهم پی ام داد منم هیچی نگفتم دیگه
  دوست دارم برگرده ولی میترسم باز ردم کنه
  حس میکنم پالس های مثبتی داره از سمت دختره میاد نمیدونم این حس درسته یا غلط
  یا اصن شاید این اتفاقا همش تصادفی بده و من دارم الکی خیال پردازی میکنم که اونم منو میخواد یا دارم به کل اشتباه میکنم
  پاسخ با نقل و قول

 2. میخواد برگرده یا من دارم اشتباه فکر میکنم؟  سپاس شده توسط elnaz.t

 3. ارسال:2#
  hamyari آواتار ها
  سلام دوست عزیز
  همونطور که بچه ها تو پست های قبلی گفتن اگه ایشون تموم معیارهای ازدواج رو از نظر شما داره و خودتم این امادگی رو داری و خانواده ها هم که در جریان هستن استارت کار رو بزن.
  من فکر میکنم این پی ام های اشتباه واقعی ان و ایشون منتظر حرکت شما برای شروع رابطه است و نظر ایشون مثبته. نگرانی شما از رد شدن و ... بی مورده چون شما تلاش خودتو میکنی و چیزی رو از دست نمیدی.دخترا غرور دارن و ممکنه یکی دو با اصرار هم جواب نده و نیاز باشه که بیشتر تلاش کنی...
  خوشبخت باشی
  قرص هایی که دل آدم رو خوب می کنن نمیتونن جای خوبی هایی رو بگیرن که دل آدم رو قرص می کنن
  پاسخ با نقل و قول

 4. میخواد برگرده یا من دارم اشتباه فکر میکنم؟  سپاس شده توسط elnaz.t

 5. ارسال:3#
  الان سن جفتمون کمه اون17 سالشه و زوده برا جفتمون
  ما همو واسه اینده میخواستیم ولی بازم دلم اشوبه که منو پس بزنه باز
  امیدوارم همینطور که شما میگین این پی ام هاش واقعی باشه نه از روی اشتباه
  از وقتی با دختر داییم اشنا شده خیلی رفتارش عوض شده خیلی بهتر شده
  من گذاشتم بعد از امتحان نهاییش که فکرش مشغول نباشه اونوقت اگه تونستم اقدام میکنم
  احتمالا بعد از امتحانا هم مادرش میخواد باهمون صحبت کنه اونجا دیگه معلوم میشه همه چی
  بازم کمکم کنید
  مرسی
  پاسخ با نقل و قول

 6. ارسال:4#
  البته اینو بگم که خودش به عموش به داداشش و مادرش گفته اون قبلنا که همه چی تموم شده ،حتی به داداشش هم گفته بود که به من بگه دیگه مزاحمش نشم ولی خودش پی ام داد
  پاسخ با نقل و قول

 7. ارسال:5#
  maryam.azadeh آواتار ها
  سلام
  بحث در جریان قرار گرفتن خانواده ها و استارت ازدواج و..... الان و در شرایط شما که هنوز نقاط ابهام بسیاری برا شخص خودتون وجود داره، بسیار زودهنگام و بی موقع هستش.
  ابتدا باید بررسی بشه که ذهنیت این دخترخانم بعد از اینهمه مدت ایا نسبت به شما تغییری کرده یا نه؟ ایا ایشون از فاز بیزاری و رفتار کاملا غیردوستانه، به سمت فاز مهربانی و رفتار دوستانه حرکت کرده یا خیر؟
  ببینین واقعیتش در شکبه های مجازی و حتی همین پیامک تلفن همراه، بسیار امری رایج و معمولی هست که یه نفر به ظاهر پیامک یا پی ام یا افلاین غیرعمدی و اشتباهی میگذاره درحالیکه قصد و منظور خاصی داره اما..... تا دلتون هم بخواد پیامک ها و پی ام های واقعا اشتباهی و غیرعمدی هم ارسال میشه. اینکه بتونیم اینا رو از همدیگه تفکیک کنیم اصل مطلب هستش.
  بله به قول شما اشتباه یکبار میتونه پیش بیاد اما خب امکان وقوع چند اشتباه هم دور از ذهن نیست. در واقع ما در عملکرد روزانه خودمون سعی داریم هیچ اشتباهی مرتکب نشیم اما امکان داره حتی یک اشتباه خاص رو به دفعات در یک یا چند روز تکرار کنیم.
  من با توجه به توضیحات شما حس میکنم شاید درون این خانم یه حسی ایجاد شده باشه. اما خب شما با مرور کانتکت ها و برخوردهایی که با همدیگه داشتین، اینو به وضوح میفهمین که بعد از اون مسایل، امکان بهبود روابط و شکل گیری یه رابطه موفق که بخواد زمینه ازدواج شما دو نفر باشه، خیلی کم هست.
  من خودم مواردی رو دیدم که دختر و پسر با یک درگیری خیلی جدی و بیان حرفهای تلخ از همدیگه جدا میشن اما بعد از یک مدت یکی از اونا به نحوی به سمت نفر دوم میره و اینبار دیگه مایل به برقراری رابطه عاشقانه و عمیق نیست بلکه خواهان یک دوستی بی حساب و کتاب هستش. یعنی در بدو امر ایشون رو برای همیشه میخواسته و الان فقط برای یه دوستی زودگذر و بی ارزش.
  بنابراین کاملا هوشمندانه جلو برین. خودتون تامل کنین ایا اون مشکلی که قبلا وجود داشته، الان حل شده؟ ایا از بابت اون اهانت ها عذرخواهی به عمل اومده یا خیر؟
  البته برای اینکه خودتون کاملا خاطر جمع بشین هدف از این پی ام ها چی هست میتونین خیلی جدی و به دور از عواطف و احساسات، به ایشون پاسخ بدین و خیلی خشک و رسمی ازشون بپرسین چرا باید در این جشنواره به اقای فلانی رای بدم؟
  قطعا پاسخ ایشون به شما نشون میده که حس فعلی ایشون دقیقا چی هست.
  موفق باشین.
  وطن پرنده ی پر در خون
  وطن شکفته گل در خون
  وطن فلات شهیدان شب
  وطن پا تا به سر خون
  وطن ترانه ی زندانی
  وطن قصیده ی ویرانی
  بخوان که دوباره بخواند
  این عشیره ی زندانی
  گل سرود شکستن را
  بگو که به خون بسراید
  این قبیله ی قربانی
  حرف آخر رستن را
  پاسخ با نقل و قول

 8. میخواد برگرده یا من دارم اشتباه فکر میکنم؟  سپاس شده توسط anahid

 9. ارسال:6#
  بخاطر اون حرفا عذرخواهی به عمل اومده و این پی ام ها دقیقاچند دقیقه بعد از انلاین شدن من برام میومد یعنی مثلا از دیروز تا امروز انلاین نبودم ولی تا امروز انلاین میشدم چن دقیقه بعدش پی ام میومد هر سه مورد هم همینطوری بود،استاتوس های واتساپش تغییر کرده بود یه بار نوشته بود فقط از دلخورم همین که بعد از چن ساعت عوضش کرد.میگم شاید به قول شما همه چی اتفاقی باشه و من الکی دارم به شکمم صابون میزنم
  ب نسبت قبل خیلی اخلاقش بهتر شده و عوض شده عین قبل
  من دوسش دارم خیلی زیاد و قصدم هم واقعا ازدواجه ولی نه الان
  پاسخ با نقل و قول

 10. ارسال:7#
  maryam.azadeh آواتار ها
  بله میدونم که قبلا عذرخواهی به عمل اومده. در حال حاضر شما به هیچ وجه متهم یا مقصر نیستین.
  بایستی پیش از هرچیز انگیزه ایشون رو بررسی کنین. انگیزه ایشون از ارسال پی ام به شما میتونه یکی از سه مورد زیر باشه:

  1- میخوان بگن با شما قهر نیستن.
  2- میخوان بگن شما رو دوست دارن.
  3- دارن جوش اون جشنواره رو میزنن و چون برا ایشون مهم هست که فلانی رای بیاره میخواد به بیشترین تعداد ممکن اعضا، پی ام بده تا شانس برنده شدن آقای فلانی رو بالا ببره.

  بهرحال تک تک این گزینه ها قابل تامل هستن. همونطور که گفتم شما میتونین بیرون از بحث صمیمیت و عاطفه، یه پیام خشک و رسمی بدین و از ایشون بپرسین چرا میخوان شما رو به رای دادن به فلانی ترغیب کنن.
  پاسخ ایشون خیلی چیزها رو براتون روشن خواهد کرد.
  وطن پرنده ی پر در خون
  وطن شکفته گل در خون
  وطن فلات شهیدان شب
  وطن پا تا به سر خون
  وطن ترانه ی زندانی
  وطن قصیده ی ویرانی
  بخوان که دوباره بخواند
  این عشیره ی زندانی
  گل سرود شکستن را
  بگو که به خون بسراید
  این قبیله ی قربانی
  حرف آخر رستن را
  پاسخ با نقل و قول

 11. ارسال:8#
  سلام
  تاپیکتونو خوندم اما مشاوره بلد نبودم بدم , فقط ...
  فقط اومدم از رو تجربه ی خودم بهتون بگم که : کمی صبر کنید
  گذر زمان حلش می کنه
  و
  و دعا

  دعا سرنوشت و تقدیر آدم ها رو تغییر میده .
  موفق و موید باشید .


  یاریم کن اگر روزی جایی چیزی را شکستم دل نباشد

  پاسخ با نقل و قول

 12. ارسال:9#
  محسن عزیزی آواتار ها
  سلام

  itna عزیز؛ هیچ میدونی این چهاردهمین تاپیکی هست که درباره مساله ات تا به حال ایجاد کردی؟

  تو همون اولین تاپیکتون توضیحات لازم رو دادم و بهت گفته بودم که اولا نه خودت و نه این خانم، هیچکدام بلوغ لازم برای ازدواج رو هنوز ندارید. تصمیمات هیجانی و زودگذر، درگیری شدید در فاز احساسات، اقدامات ناپخته، تصمیمات عجولانه و ... تنها بخشی از مشکلات شماست.

  دوم اینکه گفته بودم روی اعتماد به نفست باید کار بکنی.

  تاپیک زدن مجدد دردی ازت درمان نمی کنه

  در شرایط حاضر، باید خودت و ذهنت رو از این ماجرا کلا بیرون بکشی. هرگاه در پی مسائلی که گفتم حرکت کردی و پختگی و بلوغ لازم رو در گذر زمان کسب کردی و روی اعتماد به نفست هم کار کردی، اونوقت اگر دریافتی که ایشون میتونه گزینه مناسبی برای ازدواج باشه، خانواده رو در جریان بگذار برای اقدام رسمی و کسب شناخت در مسیر صحیح؛ و پیش از اون هم خودسرانه هیچ اقدامی نکن. نه پیگیری، نه کاراگاه بازی، نه فکرکردن به مساله و نه هیچ چیز دیگر
  از امام علی علیه السّلام پرسيدند «خير» چيست؟ فرمود:

  خوبى آن نيست كه مال و فرزندت بسيار شود، بلكه خير آن است كه دانش تو فراوان و بردبارى تو بزرگ و گران مقدار باشد و در پرستش پروردگار در ميان مردم سرفراز باشى، پس اگر كار نيكى انجام دهى شكر خدا به جاى آورى، و اگر بد كردى از خدا آمرزش خواهى. در دنيا جز براى دو كس خير نيست: يكى گناهكارى كه با توبه جبران كند، و ديگر نيكوكارى كه در كارهاى نيكو شتاب ورزد.


  نهج البلاغه، حکمت 94
  پاسخ با نقل و قول

 13. میخواد برگرده یا من دارم اشتباه فکر میکنم؟  سپاس شده توسط anahid,elnaz.t

کاربران دعوت شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •