تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

تبلیغات ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی
از دست دادن شغل بعلت داشتن روابط خشک بين دوستان و همکاران زمان کنونی: 
کاربران در حال بازدید این موضوع: برای دسترسی به این بخش باید ورود کنید
نویسنده:ebtekar33
آخرین ارسال:ebtekar33
پاسخ ها 31

صفحه‌ها (4): صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

از دست دادن شغل بعلت داشتن روابط خشک بين دوستان و همکاران

حالت موضوعی | حالت خطی
 1. ارسال:11#
  خواهش میکنم البته طرحواره ها به کاملی الان نبودن ولی تورو خدا اینقد کارای سخت سخت بهم ندین خودمم کارای دیگه دارم.خیلی همت کرده بودم برای انجام تکالیفمکه دوباره جریمم کردین
  راستی عیدتونم مبارک
  پاسخ با نقل و قول

 2. از دست دادن شغل بعلت داشتن روابط خشک بين دوستان و همکاران  سپاس شده توسط m1392,کوثر حبیبی

 3. ارسال:12#
  کوثر حبیبی آواتار ها
  سلام

  ممنون عید شما هم مبارک گر چه گذشته

  آقای مبتکر تشخیص طرحواره از پشت سیستم و غیر حضوری کار سختی هست پس نیازه که مشق های زیادی داشته باشین و همینطور همکاری زیادی داشته باشین

  امروز هم یه مشق جدید

  لطفا فایل پیوست در این تاپیک رو دریافت کنید و جواب بدین و به صورت خصوصی برام جواب رو ارسال کنید

  http://hamyaryiran.ir/thread5585.html#post37787
  بسم الله الرحمن الرحیم

  و هرگز در زمین به کبر و ناز راه مرو( و غرور و نخوت مفروش) که به نیرو زمین را نتوانی شکافت و به کوه در سربلندی نخواهی رسید.


  آیه ی 37 سوره ی اسراء
  پاسخ با نقل و قول

 4. از دست دادن شغل بعلت داشتن روابط خشک بين دوستان و همکاران  سپاس شده توسط m1392,ترنّم

 5. ارسال:13#
  mehrdad539 آواتار ها
  ببخشید چند روز تلفنمون قطع بود دسترسی به اینترنتم نداشتم
  ان شاءالله تو همین هفته بررسی میکنم خدمتتون عرض میکنم.
  پاسخ با نقل و قول

 6. از دست دادن شغل بعلت داشتن روابط خشک بين دوستان و همکاران  سپاس شده توسط ebtekar33,m1392

 7. ارسال:14#
  ممنون از توجهتون.امروز دیگه بسلامتی تموم میشه ببخشید که دیر شد خانوم حبیبی
  پاسخ با نقل و قول

 8. از دست دادن شغل بعلت داشتن روابط خشک بين دوستان و همکاران  سپاس شده توسط m1392,کوثر حبیبی

 9. ارسال:15#
  با سلام مجدد و عذر خواهی بابت دیر جمع شدن موضوع

  طرحواره رها شدگي:
  0 تا 5%

  بي اعتمادي / بدرفتاري
  0 تا 5%

  محروميت هيجاني
  محروميت از همدلي ، که افراد احساس مي کنند هيچ کس نيست به حرف دل آن ها گوش بدهد يا تلاش کند بداند آنها کي هستند و چه احساسي دارند. محروميت از حمايت ، که افراد احساس مي کنند هيچ کس نيست آن ها را تحت حمايت خود بگيرد و راهنمايي کند ( حتي وقتي از ديگران راهنمايي و حمايت بسياري کسب مي کنند ).
  سؤال کردن از ديگران و کمتر راجع به خود حرف زدن
  از روابط بين فردي فاصله مي گيرند و گاهي به طور کلي ، عطاي روابط را به لقايش مي بخشند.
  وقتي نيازهايشان ارضاء نشود ، عصباني مي شوند
  چنين افرادي ممکن است به خاطر بروز استعداد و هوش ، دوست داشته شده اند و هيچ وقت محبت خالصانه و واقعي دريافت نکرده اند.
  در تعداد اندکي از افراد وجود دارد ، اين است که نيازمندند. برخي از اين افراد ، نيازنمندي خود را به گونه اي بيان مي کنند که در نظر ديگران ، افرادي وابسته ، درمانده يا حتي نمايشگر جلوه مي کنند.

  نقص / شرم
  معتقدند افرادي دوست نداشتني اند. در نتيجه آن ها اغلب در مورد وجودشان ، احساس شرمندگي مي کنند.
  آن ها معتقدند آدمهايي عصباني ، نيازمند، تنبل ، بدعنق ، خرفت ، کسل کننده ، عجيب و غريب ، مطيع ، چاق ، لاغر ، کوتاه يا ضعيف هستند. آن ها ممکن است تمايلات پرخاشگرانه و جنسي غير قابل پذيرشي داشته باشند. گاهي اوقات نسبت به کارهايي که انجام نمي دهند ، سخت احساس بي کفايتي مي کنند ، اما مسئله مهمتر اين است که آن ها چنين احساسي را هميشه دارند. آنها از برقراري رابطه با ديگران مي ترسند ، زيرا ترس اجتناب ناپذيري دارند از اين که نقص هايشان برملا شود. هر لحظه ممکن است مردم نقص هاي آن ها را ببينند و اين حادثه باعث شرمندگي آنها شود. اين ترس مي تواند با دنياي خصوصي يا عمومي آنها مرتبط باشد. افرادي که چنين طرح واره اي دارند در روابط صميمي يا اجتماعي ( يا هر دو ) احساس نقص يا بي کفايتي مي کنند.
  آن ها اغلب به انتقاد يا طرد ، حساسيت زيادي نشان مي دهند و بسته به اين که بخواهند تسليم طرح واره شوند يا آن را به صورت افراطي جبران کنند، ممکن است غمگين و ناراحت يا عصباني شوند.
  آن ها احساس مي کنند به خاطر مشکلاتشان با ديگران ، لياقت سرزنش شدن را دارند. آن ها اغلب کمرو هستند
  تمايلات بين فردي را به عنوان يک "بازي بشين پاشو " مي نگرند
  افراد به دليل اين که ممکن است ديگران نقص هاي آنها را ببينند از روابط صميمي يا موقعيتهاي اجتماعي کناره گيري مي کنند.

  انزواي اجتماعي
  رفتارهاي معمول اين افراد عبارتند ازدر حاشيه ماندن يا اجتناب از وارد شدن به گروهها . اين افراد به فعاليتهايي تمايل دارند که مستلزم گوشه گيري و تنهايي است. اغلب افراد تنها ، اين طرح واره را دارند.

  حوزه عملکرد و خودگرداني مختل
  وابستگي / بي کفايتي
  اين افراد ، خودشان افرادي درمانده و کودک وار نشان مي دهند. آن ها احساس مي کنند توانايي مراقبت از خودشان را ندارند ، در زندگي بسيار درمانده اند و خود را در مقابله با مشکلات ، بي کفايت مي بينند. اين طرح واره دو بعد دارد: بعد اول، بي کفايتي است : چنين افرادي ، اعتمادي به تصميم ها و قضاوت هاي زندگي روزمره خود ندارند. آن ها از اين که به تنهايي تغيير کنند ، مي ترسند و به شدت از تغيير، نفرت دارند. آن ها نمي توانند کارهاي جديد را خودشان به تنهايي انجام دهند و معتقدند به کسي نياز دارند تا به آن ها نشان دهد که چه کار کنند.
  دومين بعد ، يعني وابستگي ، به دنبال بعد اول به وجود مي آيد. از آن جايي که اين افراد نمي توانند به تنهايي از پس کارهايشان برآيند ، تنها هدف آن ها ، پيدا کردن افرادي است که به آنها وابسته شوند.
  رفتارهاي معمول اين افراد عبارتند از: کمک خواهي از ديگران ، پرس و جوي مداوم راجع به نحوه انجام کارهاي جديد ، اطمينان طلبي مداوم راجع به تصميم ها ، کنار گذاشتن کارها ، خودداري از پذيرش مسؤوليت هاي اضافي ( مانند ارتقاء شغلي ) و اجتناب از قبول وظايف جديد.
  (بعضي اوقات) نمي توانند خودشان مشکلاتشان را حل کنند، لذا به کسي نياز دارند که راه حلي به آنها ارائه دهد يا مشکلاتشان را حل کند.
  اين افراد معمولاً با هدف دستيابي به استقلال و کفايت، براي درمان مراجعه نمي کنند، بلکه به دنبال يک داروي جادويي مي گردند و يا مي خواهند متخصصي پيدا کنند که به آن ها بگويد که چه کار کنند. مشکلات چنين افرادي معمولاً در قالب علائم محورi مثل اضطراب ، اجتناب هراس گونه يا مشکلات جسمي ناشي از استرس بروز مي يابند.
  معمولاً هدف اين افراد ، رفع سريع علائم است و تمايلي به تغيير احساس اصلي خود در مورد وابستگي و بي کفايتي ندارند.
  سعي مي کنند هر کاري را خودشان انجام دهند.
  آن ها براي انجام کار به هيچ کس اعتماد ندارند و حتي در موقعيتهايي که وابستگي يک پديده طبيعي است ، سعي مي کنند به ديگران واسته نشوند. اين افراد مانند کودکاني که هنوز به حد کافي رشد نکرده اند و مجبورند خيلي سريع رشد کنند، کارهايشان را خودشان به تنهايي انجام مي دهند،
  آن ها کارها را خودشان به عهده مي گيرند و ممکن است اين کار را به نحو احسن انجام دهند. آن ها سعي مي کنند خودشان مستقلاً تصميم بگيرند و ممکن است گاهي اوقات تصميم هاي خوبي اتخاذ کنند، اما در درون خود هميشه اين احساس را دارند که نمي توانند اين کارها را با موفقيت به سر منزل مقصود برسانند.

  آسيب پذيري نسبت به ضرر يا بيماري
  0%

  گرفتار/ خود تحول نيافته
  آن ها تمام آرزوها و اسرار خود را به طرف مقابلشان مي گويند و انتظار دارند، آن ها نيز همين کار را بکنند.
  خود تحول نيافته نيز بخش ديگري از اين طرح واره است، يعني فقدان هويت فردي که افراد اغلب آن را به صورت احساس پوچي تجربه مي کنند. اين افراد اغلب احساسي را که نسبت به خودشان دارند از دست مي دهند.

  شکست
  افرادي که طرح واره شکست دارند معتقدند نسبت به همسالان خود در حوزه هاي پيشرفت، مانند شغل، مسائل مالي، منزلت اجتماعي ، تحصيل يا ورزش، شکست خورده اند. آن ها احساس مي کنند در مقايسه با ديگران واقعاً بي کفايتند- به گونه اي که خودشان را انسان هايي نالايق، نادان يا ناموفق مي نگرند- و معتقدند ذاتاً از داشتن استعداد موفقيت محرومند.
  رفتارهاي معمول چنين افرادي عبارتند از تسليم طرح واره شدن از طريق ضايع کردن خودشان يا انجام کارها با بي ميلي، رفتارهاي اجتنابي مانند اهمال کاري يا انجام ندادن تکاليف و رفتارهاي جبران افراطي مثل کار کردن بي وقفه يا شکلهاي ديگر پيشرفت طلبي. افرادي که طرح واره شکست را به صورت افراطي جبران مي کنند، معتقدند مثل ديگران آن قدر باهوش يا با استعداد نيستند، اما مي توانند با تلاش بسيار و پشتکار زياد به چنين وضعي نائل شوند. آنها اغلب آدمهاي کاملاً موفقي از آب درمي آيند، با اين حال احساس مي کنند موفقيت هاي آن ها ساختگي و جعلي است. اين افراد در جهان بيرون به ظاهر موفق به نظر مي رسند، اما احساس زير بنايي آن ها اين است که در آستانه شکست قرار دارند.
  طرح واره شکست اغلب به طرح واره نقص منجر مي شود. احساس شکست در حوزه هاي پيشرفت باعث مي شود، فرد احساس کند در شخصيت خود نقص و مشکلي وجود دارد.

  حوزه محدوديت هاي مختل
  استحقاق/ بزرگ منشي
  تلاش مي کنند رفتارهاي ديگران را براي ارضاء نيازهاي خودشان کنترل کنند، بدون اين که با نيازهاي ديگران همدلي کنند. آن ها در فعاليتهاي خودخواهانه و بزرگ منشانه درگير مي شوند. علاوه بر اين، بر کاري که انجام مي دهند، يا سخني که مي گويند يا چيزي که مي خواهند سماجت بسيار به خرج مي دهند، بدون اين که متوجه آسيب هايي باشند که به دنبال اين کار به ديگران وارد مي شود. رفتارهاي معمول اين افراد عبارتند از: رقابت طلبي افراطي، سلطه گري، بيان قدرت به شيوه نامناسب و تحميل نظرات خود به ديگران.

  خويشتن- داري/ خود- انضباطي ناکافي
  100%
  افراد داراي اين طرح واره، معمولاً فاقد دو ويژگي هستند: (1) خويشتن- داري، يعني توانايي کنترل هيجان ها و تکانه هاي خود (2) خود- انضباطي، يعني توانايي تحمل خستگي و ناکامي در حين انجام کارها. اين افراد نمي توانند هيجان ها و تکانه هاي خود را به شيوه اي مناسب تحمل کنند. آن ها هم در زندگي و هم در به تاخير انداختن رضايت آني براي دستيابي به اهداف بلند مدت آتي ، مشکلات عديده اي دارند. به نظر مي رسد آن ها به قدر کافي از پيامدهاي منفي رفتارشان تجربه نياموخته اند. آن ها نه مي دانند و نه مي خواهند خويشتن- داري يا خود- انضباطي کافي را در زندگي خود اعمال کنند.
  در انتهاي پيوستار اين طرح واره ، افرادي قرار دارند که به نظر مي رسد مثل بچه هاي کم سن و سالي هستند که اصلاً انضباطي در مورد آن ها اعمال نشده است. در شکلهاي خفيف تر اين طرح واره، افراد تأکيد اغراق آميزي بر اجتناب از ناراحتي دارند. آن ها ترجيح مي دهند که از درد، تعارض ، روبه رو شدن با مشکلات ، مسؤوليت پذيري و کار کردن زياد اجتناب کنند، حتي اگر به قيمت از دست دادن رضايت فردي و انسجام شخصيتي شان تمام شود.
  رفتارهاي معمول اين افراد عبارتند از : تکانشگري ، حواس پرتي ، آشفتگي ، بي ميلي در پشتکار براي انجام تکاليف ملال آور و روزمره ، بيان شديد هيجان مثل قشقرق راه انداختن يا بروز رفتار نمايشگرانه ، عادت در تاخير و بي ثباتي. تمام اين رفتارها معمولاً حاکي از دستيابي به رضايت هاي آني و فدا کردن اهداف آتي هستند.
  اين طرح واره در افرادي شکل مي گيرد که در کنترل کردن و منضبط کردن خودشان در بسياري از موقعيتها مشکل دارند. آن ها در تحميل محدوديت گزيني نسبت به هيجان ها و تکانه هايشان در بسياري از قلمروهاي زندگي با شکست مواجه مي شوند و مشکلات خويشتن- داري زيادي را در حوزه هاي مختلف زندگي نشان مي دهند که فقط منحصر به رفتارهاي اعتيادي نيست.
  به ندرت پيش مي آيد که اين افراد بگويند " حق دارم همه احساسهايم را بيان کنم " يا " من بايد تکانشي عمل کنم "، بلکه آن ها اين طرح واره را خارج از کنترل شان تجربه مي کنند. بر خلاف ديگر اين طرح واره ها ، اين طرح واره در فرد احساس همخوان با خود ايجاد نمي کند. متوجه شديم که اغلب افرادي که اين طرح واره را دارند، مي خواهند خويشتن دارتر و منضبط تر شوند. آن ها براي اين کار تلاش مي کنند، اما تلاشهايشان دوام چنداني ندارد.
  ذهنيت تکانشي ، ذهنيتي است که باعث مي شود فرد به طور خودانگيخته و آزادانه عمل کند. چنين فردي مي تواند تفريح کند ، شاد باشد ، و شيطنت کند. اين جنبه مثبت ذهنيت تکانشي است ، اما وقتي حالت افراطي به خود بگيرد- وقتي با ديگر جنبه هاي خويشتن در تعادل نباشد- معايب آن بر مزايايش مي چربد و براي فرد، حالت آسيب زايي به همراه خواهد داشت.


  حوزه ديگر- جهت مندي
  اطاعت
  اين افراد به ديگران اجازه مي دهند بر آن ها سلطه پيدا کنند. آن ها تسليم کنترل ديگران مي شوند، چون احساس مي کنند در غير اين صورت از طريق تنبيه يا رها شدن ، تحت فشار قرار مي گيرند. دو شکل از اين طرح واره وجود دارد: اطاعت از نيازها، که افراد تمايلات و آرزوهاي خود را وا پس زني مي کنند و در عوض از توقعات ديگران پيروي مي کنند و اطاعت از هيجان ها ، که افراد به دليل ترس از انتقام گيري ديگران، احساسات خود ( به ويژه خشم) را واپس زني مي کنند. افراد مبتلا به اين طرح واره ، ادراکشان اين است که نيازها و احساساتشان براي ديگران ارزشي ندارد و مهم تلقي نمي شود. اين طرح واره تقريباً هميشه منجر به افزايش خشم مي شود و به صورت علائم ناسازگاري مانندرفتار پرخاشگرانه- منفعلانه، طغيان شديد و خارج از کنترل خشم ، علائم روان- تني ، کناره گيري از مهر و محبت، برون ريزي و سوء مصرف مواد بروز مي کند.
  سبک مقابله اي افرادي که اين طرح واره را دارند، معمولاً تسليم است. آن ها به شدت مطيع ديگران هستند و نسبت به اين که در مخمصه بيفتند، حساسيت زيادي نشان مي دهند. اين افراد احساس مي کنند ديگران آن ها را تهديد مي کنند، هيچ کاري نمي توانند انجام دهند و از دست ديگران به ستوه آمده اند.فکر مي کنند تنها مزيت زنده ماندن آن ها اين است که فقط مايه دلخوشي مراجع قدرتند: مراجع قدرت، قوي تر و با نفوذترند، لذا افراد مجبورند تسليم آنها شوند. افرادي که چنين طرح واره اي دارند ، ترس زيادي را نيز تجربه مي کنند. واقعيت اين است که آن ها مي ترسند اگر نيازها و احساسات خود را بيان کنند، وقايع ناگواري برايشان پيش بيايد.
  چنين افرادي نيازها و احساسات خود را واپس زني مي کنند، نه به اين دليل که احساس مي کنند بايد نيازها و احساسهاي خود را واپس زني کنند، بلکه به اين دليل که مجبورند چنين کاري انجام دهند.اطاعت آن ها به دليل ارزش يا تمايل درون سازي شده براي کمک به ديگران نيست، بلکه بيشتر مبتني بر ترس از تلافي کردن ديگران است.
  اين طرح واره مي تواند به صورت افراطي جبران شود که در اين صورت علائمي مثل نافرماني، مخالفت جويي و سرکشي بروز پيدا مي کنند. سرکشي رايج ترين شکل جبران افراطي طرح واره اطاعت است.

  ايثار (بيش از حد)
  100%
  اين افراد مثل افرادي که طرح واره اطاعت دارند، به ارضاء نيازهاي ديگران توجه دارند، به گونه اي که نيازهاي خودشان را فدا مي کنند. با اين حال، بر خلاف افرادي که طرح واره اطاعت دارند، اين افراد، با اراده خودشان تصميم مي گيرند چنين کاري انجام دهند. آن ها به اين دليل چنين کاري را انجام مي دهند که مي خواهند از درد و رنج ديگران جلوگيري کنند، چون از طرفي معتقدند اين کار درست است و از طرف ديگر نمي خواهند احساس گناه و خود خواهي کنند. ايثار، اغلب در ارتباط با افراد مهم زندگي رخ مي دهد و افراد معتقدند اطرافيان آنها ، انسانهايي نيازمندند. طرح واره ايثار اغلب پيامد چيزي است که ما به آن " خلق و خوي بي نهايت دلسوز و غمخوار" مي گوييم ، يعني حساسيت زياد به درد و رنج ديگران. برخي از اين افراد، آن قدر نسبت به درد رواني ديگران حساسند که انگيزه زيادي براي تسکين يا جلوگيري از آن پيدا مي کنند. آن ها نمي خواهند کاري انجام دهند که باعث درد و رنج ديگران شود. مؤلفه اصلي طرح واره ايثار، مسؤوليت پذيري افراطي نسبت به ديگران است. در نتيجه اين طرح واره با مفهوم " وابستگي بيمار گونه " همپوشي پيدا مي کند.
  در روابط اين گونه افراد، تعادل وجود ندارد و بيشتر به ديگران ، سرويس مي دهند.
  نيازهاي ديگران را ارضاء مي کنند، اما به نيازهاي خودشان چندان توجهي ندارند.
  گاهي اوقات نسبت به افرادي که به آن ها خدمت مي کنند، عصباني مي شوند. معمولا اين افراد آن قدر به ديگران خدمت مي کنند که در پايان به ضرر خودشان تمام مي شود.
  اين افراد اغلب انتظار ندارند ديگران ، محبتهاي آن ها را تلافي کنند، اما وقتي چنين کاري از سوي ديگران صورت نمي گيرد، دلخور مي شوند. خشم، همنشين گريز ناپذير اين طرح واره نيست، اما افرادي که براي ديگران بيش از حد مايه مي گذارند و اطرافيان آن ها جواب محبتهايشان را نمي دهند، معمولاً ناراحت مي شوند.
  افرادي که طرح واره ايثار دارند، رفتارهاي خاصي نشان مي دهند مثل گوش دادن به درد دل ديگران به جاي صحبت کردن درباره خودشان، مراقبت از ديگران، مشکل در انجام کاربراي خودشان، متمرکز شدن بر نيازهاي ديگران، احساس ناراحتي هنگام توجه کردن به خودشان، درخواست غير مستقيم چيزي به جاي اين که مستقيماً آن را از ديگران بخواهند. ( يکي از افراد ما ، داستان زير را درباره مادر ايثارگرش تعريف کرد: " يک روز صبح مي خواستم قهوه درست کنم. مادرم آمد توي آشپزخانه و من از او سؤال کردم آيا ميل دارد براي او قهوه درست کنم. مادرم گفت: نه، نمي خواهم باعث زحمتت بشوم، نه، زحمت نکش." من دوباره گفتم: اجازه بده يک ليوان قهوه برايت درست کنم. مادرم گفت: "نه، نه". يک ليوان قهوه براي خودم درست کردم و وقتي مي خواستم قهوه را بنوشم ، مادرم گفت: نمي توانستي يک ليوان هم براي من درست کني" ؟).
  ممکن است از اين که آدمهاي دلسوزي هستند، احساس غرور کنند. از اين که رفتار نوع دوستانه اي دارند، احساس خوبي داشته باشند و به اخلاق شرافتمندانه خود افتخار کنند.
  وقتي که فرد ايثارگر، احساس کند از زحمات او قدرداني نشده است، ممکن است با گفتن اين جمله از طرف مقابل انتقام بگيرد:" نوکر حلقه به گوش شما نيستم که هر کاري بخواهيد براي شما انجام بدهم".

  پذيرش جويي/جلب توجه
  براي داشتن احساسي خوب درباره خودشان، به گرفتن پذيرش و جلب توجه از سوي ديگران نيازمندند.
  آن ها در دوران کودکي ياد گرفته اند براي جلب توجه ديگران تلاش کنند، چون والدينشان آن ها را به اين کار ترغيب و تشويق مي کردند. با جلب توجه کودکان از ديگران، والدينشان رضايت جانشيني کسب مي کردند، اما اين کار باعث مي شده کودکان هر چه بيشتر از خويشتن واقعي شان- از نيازهاي هيجاني اصلي و طبيعي شان- فاصله گيرند.
  برخي از افراد مبتلا به جلب توجه، نقش افراد متملق و چاپلوس را بازي مي کنند تا توجه ديگران را به خود جلب کنند.
  براي اين که خودشان را پيش ديگران عزيز کنند و آن ها را تحت تأثير قرار دهند.

  حوزه گوش به زنگي بيش از حد و بازداري
  منفي گرايي/ بدبيني
  0% تا 5%

  بازداری هیجانی
  آن ها به دلیل رعایت ادب و متانت افراطی ، صمیمیت و تفریح را فدا می کنند و به جای این که در تعاملات اجنماعی ، خودانگیخته رفتار کنند، بیشتر انعطاف پذیر و سخت گیرند.
  افرادی که این طرح واره را دارند، معمولاً آدمهایی خویشتن دار ، غم انگیزو عبوس به نظر می رسند. علاوه بر این ، به خاطر جمع شدن خشم بیان نشده، خیلی دلخور و متخاصم هستند.

  معیارهای سرسختانه/ عیب جویی افراطی
  0% تا 5%

  تنبیه
  0 تا 5%
  پاسخ با نقل و قول

 10. از دست دادن شغل بعلت داشتن روابط خشک بين دوستان و همکاران  سپاس شده توسط m1392,کوثر حبیبی

 11. ارسال:16#
  کوثر حبیبی آواتار ها
  سلام

  یه سوال ، شما درصدارو از کجا آوردین؟

  قرار بود به سوالایی که توی پیوست هست جواب بدین و ارسالش کنید
  بسم الله الرحمن الرحیم

  و هرگز در زمین به کبر و ناز راه مرو( و غرور و نخوت مفروش) که به نیرو زمین را نتوانی شکافت و به کوه در سربلندی نخواهی رسید.


  آیه ی 37 سوره ی اسراء
  پاسخ با نقل و قول

 12. ارسال:17#
  ای وای ببخشین فکر کردم چون طرحواره ها کامل شده باید دوباره بررسیشون کنم.
  درصدها رو از شناخت خودم آوردم منظورمم اینه که یا اون طرحواره رو ندارم یا5% امکان داره داشته باشم.

  فایلو نتونستم بازش کنم با چه برنامه ای خونده میشه؟
  پاسخ با نقل و قول

 13. ارسال:18#
  کوثر حبیبی آواتار ها
  فایل word هست

  چطور باز نکرده؟

  نمیشه که از خودتون درصد بدین!
  بسم الله الرحمن الرحیم

  و هرگز در زمین به کبر و ناز راه مرو( و غرور و نخوت مفروش) که به نیرو زمین را نتوانی شکافت و به کوه در سربلندی نخواهی رسید.


  آیه ی 37 سوره ی اسراء
  پاسخ با نقل و قول

 14. ارسال:19#
  پس اونایی که 0 تا 5% زدم اصلا در موردم صدق نمیکنه و اونایی که 100% زدم دقیقا صدق میکنه
  ضمنا برنامه ورد هم نصب کردم ولی اجرا نشد.
  پاسخ با نقل و قول

 15. ارسال:20#
  کوثر حبیبی آواتار ها
  از اینجا دریافت کنید ببینید میخونه؟

  پرسشنامه (1)
  ویرایش توسط کوثر حبیبی : 2014_06_26 در ساعت 23:40
  بسم الله الرحمن الرحیم

  و هرگز در زمین به کبر و ناز راه مرو( و غرور و نخوت مفروش) که به نیرو زمین را نتوانی شکافت و به کوه در سربلندی نخواهی رسید.


  آیه ی 37 سوره ی اسراء
  پاسخ با نقل و قول

صفحه‌ها (4): صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کاربران دعوت شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •