تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

تبلیغات ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی
خیانت همسرم در دوران باداری و پس از آن زمان کنونی: 
کاربران در حال بازدید این موضوع: برای دسترسی به این بخش باید ورود کنید
نویسنده:mahta.s.n
آخرین ارسال:mahta.s.n
پاسخ ها 35

صفحه‌ها (4): صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

خیانت همسرم در دوران باداری و پس از آن

حالت موضوعی | حالت خطی
 1. ارسال:1#
  سلام و خسته نباشید.من 26 سالمه و پنج سال هست که ازدواج کردم.دوماهی میشه که فرزندم به دنیا اومده با شوهرم از طریق نت اشنا شدم و همدیگه رد دوست داشتیم.یک سری مسائل بعد از ازدواج با اون مواجه شدم که باعث شدن نسبت به شوهرم حس دیگه ای پیدا کنم یعنی دوستش داشتم اما از رفتاراش زود ناراحت میشدم و برخورد تندی باهاش میکردم البته گاهی اوقات پیش میومد که مثل اینکه به گفته ی همسرم همه ی اونا مثل کینه تو دلش مونده بود و با اینکه از نظر من همیشه مثل عاشق باهام رفتار میکرد خودش میگفت که دو سه سالی میشه اونم نسبت به من سرد شده . حالا این از کلیت و اما مشکل اصلی:
  از زمان بارداریم متوجه شدم که شوهرم دیگه از گوشیش جدا نمیشه بارها سراین موضوع باهم بحث کردیم ولی اون انکار میکردو میگفت چیزی نیست و من دارم اشتباه میکنم.یکبار یه اس ام اس با یه جمله ی تقریبا زشت که برای یه خانم فرستاده بود و دیدم که به شدت ناراحت شدم و بعد از کلی غلط کردم و اونطوری که فکر میکنی نیست باهاش کنار اومدم وازش قول گرفتم که دیگه تکرار نشه اما بازم روی رفتارم اثر گذاشت و نسبت بهش سردتر شدم.بعدازین که بچمون به دنیا اومد از اونجایی که من مال یه شهر دیگه ای هستم شوهرم خواست که با مادرش برم شهرش تا خونوادش از من و بچه مراقبت کنن و گفت تو این مدت میخام فکر کنم و تلاش کنم اون چیزی بشم که تومیخای. من رفتم و برگشتم و با موضوع دیوانه کننده ای مواجه شدم. طبق گفته ی خود همسرم:
  تو این مدت یه دختری رو صیغه کرده بود .اونو اورد خونه باهم ناهار خوردن و رفتن سه روز اطراف شهر. باهم رفتن خرید و 50 تومن براش خرید کرد.چند بار میخاستن تنها باشن اما دوستای دختره هم بودن و نتونستن کاری کنن چند بار که نه توکارش اومد فهمید خدا نمیزاره که اتفاقی بیفته و پشیمون شد و تصمیم گرفت موضوع رو بهم بگه.
  اما من:
  اول گفت همه کار کردیم اما بعد گفت نتونستیم.همش میگفت میخام زندگیمونو درست کنم دوستت دارم و ازاین جور حرفا.اما این تنها اتفاقی بود که میتونست زندگیمونو خراب کنه به من میگه ببخش اما من نمیتونم .من باور نمیکنم که اتفاقی بینشون نیفتاده باشه البته خودش میگه فقط اغوش و بوسه بوده اما من باور نمیکنم.من دیگه نمیتونم به این زندگی برگردم.حالم اصلا خوب نیست کمکم کنید.
  پاسخ با نقل و قول

 2. خیانت همسرم در دوران باداری و پس از آن  سپاس شده توسط anahid,Far Zane

 3. ارسال:2#
  کسی نیست کمکم کنه؟ من خیلی سردرگمم.نمیدونم چیکار کنم به طلاق فکر میکنم .اما نمیدونم بعدش چی میشه
  پاسخ با نقل و قول

 4. خیانت همسرم در دوران باداری و پس از آن  سپاس شده توسط Far Zane

 5. ارسال:3#
  سلام الهام خانم خوبید به همیاری خوش اومدید
  ماجراتونو خوندم ناراحت کننده است من مشاور نیستم دوست ندارم اشتباهی راهنمایی کنم ولی اینجا ادمای زیادی میان مشکلشونو مینویسن و انتظار کمک دارن انصافا به خود منم خیلی کمک کردن و من واقعا از تک تکشون سپاسگزارم فقط خواستم بگم صبور باشید تا یکی از مشاورهای خوبمون راهنمایی تون بکنه مطمئنم بهترین نتیجه رو با کمک عزیزان میگیرید ایشالا خیلی زود مشکلتون حل میشه
  زندگی یعنی . . . بخندی هر چند غمگینی . . . ببخشی هر چند مسکینی . . .
  فراموش کنی هر چند که دلگیری . . . اینگونه باید زیست هر چند آسان نیست . . .
  زندگی آنقدر ابدی نیست که هر روز بتوان مهربان بودن را به فردا انداخت . . .
  پاسخ با نقل و قول

 6. خیانت همسرم در دوران باداری و پس از آن  سپاس شده توسط Far Zane,میلاد کریمی

 7. ارسال:4#
  samin66 آواتار ها
  سلام دوست عزیز،
  به همیاری خوش آمدید.
  همسرتون چند سالشونه؟
  هر دوی شما راضی به این بچه دار شدن بودید؟
  رابطتون با خانواده خودتون و همسرتون چطوره؟
  آیا خانواده تون یا خانواده همسرتون، از این ماجراها خبر دارند؟
  رابطه همسرتون با خانواده هاتون چه جوریه؟
  بعد یک عمر زندگی و تجربه تازه دارم درک میکنم،
  توجه به علائقم و برای خودم زندگی کردن یعنی چی!!!!!
  پاسخ با نقل و قول

 8. خیانت همسرم در دوران باداری و پس از آن  سپاس شده توسط Far Zane,niloofarabi,میلاد کریمی

 9. ارسال:5#
  مژگان جان ممنونم از همدردیتون .برام دعا کن عزیزم
  پاسخ با نقل و قول

 10. خیانت همسرم در دوران باداری و پس از آن  سپاس شده توسط Far Zane

 11. ارسال:6#
  samin66 عزیز در پاسخ به سوالاتتون باید بگم همسرم 29 سالشه هردومون برای بچه دار شدن امادگی داشتیم و راضی بودیم و رابطه ی جفتمون با خانواده هامون و خانواده طرف مقابل خوبه و مشکلی نداریم از این بابت .هیچ کس از این ماجرا خبر نداره
  پاسخ با نقل و قول

 12. خیانت همسرم در دوران باداری و پس از آن  سپاس شده توسط Far Zane

 13. ارسال:7#
  من قصد جدایی دارم اما از بعدش میترسم من واقعا نمیتونم به این زندگی ادامه بدم.اما شوهرم راضی به جدایی نمیشه.از ترس ابروم هنوز نتونستم با کسی درمیون بزارم.واقعا گیج شدم.من با همسرم مشکل جدی دارم
  پاسخ با نقل و قول

 14. خیانت همسرم در دوران باداری و پس از آن  سپاس شده توسط Far Zane

 15. ارسال:8#
  samin66 آواتار ها
  مسلما همسرتون مرتکب اشتباه فاحشی شده که حتی با چند بار گذشت شما ایشان نتوانست اشتباهشان را جبران کند. ولی باید درباره طلاق بگویم: حرام ترین حلال خداوند طلاق است. طلاق به عنوان آخرین راه است. فکر این فرزندتان باشید. اگر چندین سال بعد بزرگ شد و از شما پرسید علت طلاق؟ و برفرض شما علت واقعی را گفتید. آیا از شما نخواهد پرسید که مادر من، تو برای اصلاح پدر چه کارهایی انجام دادی؟ وبه نظر شما اگه بگید چند بار گذشت کردم فرزندتان قانع میشه؟ مطمئنا خود شما هم مشکلات فرزندان طلاق را میدانید. پس یکبار دیگه بشینید جوانب را بسنجید و برای زندگی و فرزندتان با راهکار عملی جلو روید. خیلی خوبه که اینقدر عاقل و با گذشت بودید که آبروی همسرتان را جلوی خانواده ها نبردید. چرا که بردن ابروی افراد واقعا گناه است. مگر اینکه دیگر کار از کار گذشته و برای نجات خودتان تنها راه گفتن این مسئله باشد.
  در حال حاضر رابطتان چطور است؟ آیا با هم صحبت میکنید یا قهر هستید؟
  راستی فراموش کردم بگم. شما هم مقصر هستید چرا که وقتی روی شوهرتان حساس شده اید نباید ایشان را ترک میکردید. مخصوصا اینکه پیشنهاد از سمت ایشان بود که قضیه واقعا مشکوک بود.
  بعد یک عمر زندگی و تجربه تازه دارم درک میکنم،
  توجه به علائقم و برای خودم زندگی کردن یعنی چی!!!!!
  پاسخ با نقل و قول

 16. خیانت همسرم در دوران باداری و پس از آن  سپاس شده توسط Far Zane,mina71

 17. ارسال:9#
  ممنونم از وقتی که برام میزارین.باید بگم ترک کردن من کاملا از روی اجبار بود.مادرش برای اینکه مراقب من و فرزندم باشه یک ماه اومد پیش ما و میخواست که ماباهاش بریم تا همه خونواده مارو ببینن .شوهرم این وسط بیشتر اصرار داشت و اینطور که دلیلو بعدا پرسیدم گفت میخواستم فکرامو بکنم و بادوریت بیشتر قدرت رو بدونم . گفت میخواستم تکلیفم رو بازندگیم معلوم کنم یا اینوری باشم یا اونوری . خلاصه اون موقع وضعیت طوری بود که اصلا نمیتونستم نرم.ولی این دلیل برخیانتش نمیشه اون عمدا من رو فرستاد والا من خیلی ناراضی بودم و خودش هم می دونست.کل اینا برنامه بود که من رو بفرسته و خودش تنها بشه تا بتونه با دختری که باهاش دوست بود راحت تر رفت و امد کنه.الان این حرفا رو دارم می زنم خیلی برام سخته و دارم دیوونه میشم.
  دو هفته ای هست که من فهمیدم و همش جنگ اعصاب دارم روزای اول که هرروز گریه میکردم و میگفتم فقط طلاق ولی اونم با من گریه کرد و گفت اشتباه کردم حتی منو تهدید کرد که اگه بخای طلاق بگیری هم خودم و هم بچه رو اتیش می زنم.باهم صحبت کردیم و اینطور که خودش گفت به خاطر یه سری مشکلات هم میخواست از من انتقام بگیره هم می خواست یه سری چیزا رو تو خودش حل کنه.
  الان باهاش حرف می زنم اما فقط ظاهری هیچ حس خوبی نسبت بهش ندارم.یه دقیقه فراموش میکنم و با حرفاش خام میشم یه دقیقه بعد دوباره اشک میریزم و نمیتونم ببخشمش.
  پاسخ با نقل و قول

 18. خیانت همسرم در دوران باداری و پس از آن  سپاس شده توسط Far Zane

 19. ارسال:10#
  البته باید بگم دلیل پشیمون شدنش مثل اینکه این هست که همش تو این کار براش نه میومد هرکاری میخاست بکنه انگار خدا مانع می شد و یاد من و بچه میوفتاد و باعث شد که کلا رابطش رو قطع کنه و به زندگیش برگرده . اما دیگه برای من دیره.شما میگی من زندگی کنم؟ اخه چطوری با مردی که میدونم بهم خیانت کرده درصورتی که شرط ازدواجمون رو روز اول بهش گفتم .گفتم که خط قرمز من دروغ و خیانته. باکسی که دیگه بهش اعتماد ندارم چطوری زندگی کنم؟ باکسی که ازش بدم میاد چطوری زندگی کنم؟
  پاسخ با نقل و قول

 20. خیانت همسرم در دوران باداری و پس از آن  سپاس شده توسط Far Zane

صفحه‌ها (4): صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

کاربران دعوت شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •