تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

تبلیغات ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی
به هم خوردن رابطه توسط دوست پسر، و فهمیدن روابط دیگر او زمان کنونی: 
کاربران در حال بازدید این موضوع: برای دسترسی به این بخش باید ورود کنید
نویسنده:mxnah
آخرین ارسال:samin66
پاسخ ها 3

به هم خوردن رابطه توسط دوست پسر، و فهمیدن روابط دیگر او

حالت موضوعی | حالت خطی
 1. ارسال:1#
  سلام من 17 سالمه و یک مدته با یک پسر ذوست بودم در حدی عاشقم بود و واسم میمرد که خدا میدونه منم در حد مرگ دوسش داشتم انقدر باهم خوب بودیم که کل خانواده هامون میدونسن با همیم تو خانواده مثل نامزد بودیم ولی خااله هاش به دوست پسرم میگفتن قدش کووتاهه ولش کن -_- ولی اون انقدر دوستم داشت اهمیتی نمیداد مثل خر به هم محبت میکردیم حتی ------------------------ هم داشتیم ولی ------------------------ باعث نشد از هم دور بشیم ! تا اینکه یک روز یعنی 8 مهر خالش با من بد حرف زد خیلی لحنش بد بود ولی من محترمانه جوابشو دادم بعد دوست پسرم اومد پیشم بهم گفت گورتوو گم کن همه فهمیدن چه انی هستی خدایی من حرف بدی به خالش نزدم ولی اون جلو همه خیلی باهام بد حرف زد خلاصه دوست پسرم باهام بهم زد از دو روز قبلشم حس میکردم یه مدلیه انگار نسبت بهم سرد شده ما بدتر از اینا بحثمون شده بود ولی همیشه باز بر میگشتیم به هم این دفعه سر یک چیز خیلی چرت ولم کرد من به یکی از ذوستام گفتم باهاش حرف بزنه باهم حرف زدن به دوستم گفن مانا (یعنی من ) اخلاقش بده بهم خیلی گیر میده خستم کرده راست میگفت من بخاطر علاقه زیادی که بهش داشتم خیلی بهش گیر میدادم ولی دلیل نمیشد باهام بهم بزنه از لج من رفت با یه دختره دوست شد ولی من با دختره صحبت کردم دختره باهاش بهم زد ولی بهم گفت مانا خانوم بهت ثابت میکنم دوست پسرت چجور ادمیه من به محمد تو لاین پی ام دادم التماس کردم اشتی کنه ولی قبول نکرد تا صبحش گریه کردم تا اینکه ساعت 6 صبح از خونه زدم بیرون رفتم دم در خونشون که وقتی میخواد بره سر کار باهاش حرف بزنم تا دیدمش بغلش کردم شروع کردم به گریه کردن گفت باشه اشتیم گفت که منو خر کنه ولی وقتی اروم شدم باز سگ محلم کرد تا دم محل کارش باهاش رفتم کفت مانا برو برام بد میشه گفتم تا اشتی نکنی نمیرم زنگ زد به مامانم گفت بیا دخترتو جمع کن ولی من همونجا موندم و میگفتم اشتی که گفت باشه اشتی منم زود باورم سریع خوشحال شدم اومدم خونه ولی دیگه جوابمو نمیدا عصبیم کرد منم زنگ زدم مغازشون گفتم یا جواب میدیو اشتی میکنی یا تا شب زنگ میزنم مغازتون خوددانی اما تهدیدم فایده نداشت چند بار زنگ زدم اما تاثیری نداشت ... هیچی اثر نداشت دیگه به همه میگفت ازم متنفره تنفرو میتونستم تو چشاش ببینم هر کاری بگین کردم که برگرده رفتم قرص خوردم دستمو با تیغ خط انداختم اما فایدا نداشت .... تا اینکه اون دوست دخترش پی ام داد گفت مانا میخوام محمد واقعی رو بهت نشون بدم گفتم باشه نشون بده . بهم نشون داد که محمد یواشکی و دور از چشم من یه لاین دیگه داره و کلی دختر توشه و حتی من روحمم خبر نداشت .... رفتم تاریخ اولین چیزی (پست) که تو لاین گذاشته بودو دیدم مال 26 شهریور بود دقیقا 5 روز بعد از اینکه من بهش عطر داده بودم .... فهمیدم مقصر من نبودم تو دنیای مجازی دختر دورش پر شده بود و من دلشو زدم ... حالا من موندمو قلبی که شکسته 1 هفته لب به هیچی نزدم مووهام تا پایین کمرم بود از ته زدمش دارم داغون میشم نمیدونم چجوری باهاش اشتی کنم خالش به مامانم گفت دخترت دنبال شوهر بود با هم دعواشون شد ...محمدم واسه همیشه منو فراموش کرد و کلی رید بهم .... الان من موندمو بدنی که دست خورده نمیدونم چیکار کنم .... ((
  ویرایش توسط محسن عزیزی : 2014_10_07 در ساعت 09:03 دلیل: عنوان
  پاسخ با نقل و قول

 2. به هم خوردن رابطه توسط دوست پسر، و فهمیدن روابط دیگر او  سپاس شده توسط Far Zane

 3. ارسال:2#
  وقتی از تجربیات پدر و مادرتان استفاده نکنید و بخواهید خودتان تجربه کنید باید بدانید که تجربه مجانی به دست نمی آید
  برای تجربه باید بها داد شما هم بهاشو دادی
  سن شما خیلی کمه بهتره دنبال این برنامه ها نباشی و از شکستت درس بگیری
  پاسخ با نقل و قول

 4. به هم خوردن رابطه توسط دوست پسر، و فهمیدن روابط دیگر او  سپاس شده توسط Far Zane

 5. ارسال:3#
  samin66 آواتار ها
  سلام دوست عزیز؛
  به همیاری خوش آمدید.
  خیلی خوبه که از اینجا به بعد قضیه را سعی کردید با کمک مشاوره پیش برید.
  وقتی رابطه ای بین دو طرف ایجاد میشه. دو طرف به هم وابسته میشن. اما اینجا ممکنه این ارتباط دو طرفه ارتباطی ظاهری باشه و یک طرف عاشق و طرف دیگر فقط نقش معشوق را بازی کند و یا ظاهرسازی عاشقی را کند. درباره شما گویا مورد دوم صدق میکرده.
  گاهی میشه بعضی تصمیمات را عاطفانه گرفت. چون ضرر خاصی فرد را تهدید نمی کند. اما مورد شما قطعا باید عاقلانه تصمیم گرفته شود. خوشحال میشم که تا آخر همراه ما باشید. چون میخواهیم ان شالله گام به گام با هم پیش بریم تا بتونیم احساسات شما را تعدیل کنیم.
  مسلما پسری که طعم دخترهای مختلفی را چشیده، کنار گذاشتن یکی از این دخترها برایش خیلی سخت نیست. مخصوصا وقتی دختر خودش مرتب به دنبال پسر راه می افتد. اینجا یعنی دختر غرورش را برای یک پسر شکسته. اکثر پسران دختری را دوست دارند که همیشه غرور پاک خود را حفظ کند. اما شما اینجا، این خط قرمز را محو کرده اید و غرورتان را به خاطر این آقا پسر شکسته اید. و جدا از باقی مسائل، این مسئله باعث شد که روز به روز از شما بیشتر فاصله بگیرد تا جایی که به قول خودتان از شما متنفر شود.
  خودکشی، دم مغازه رفتن، داد و بیداد راه انداختن، آبروریزی و.... نه تنها کاری را درست نمیکند بلکه نظر اطرافیان را نیز درباره شما کاملا منفی می کند. بودند کسانی در این تالار که وضعیت بدتر از شما داشتند ولی خداروشکر با همیاری دوستان در این تالار به زندگی عادی و حتی بهتر بازگشتند به شرطی که تا آخر با ما همراه باشید و تصمیم عجولانه نگیرید.
  اولین کاری که باید انجام دهید این است که دست از ضعیف نشان دادن خودتان بردارید. کمی قوی تر جلو بروید. قبول داریم سخت است، خیلی هم سخت. اما باید به خودت کمک کنی تا اوضاع از این سخت تر نشود. دست از قهر کردن با خودت بردار. خب این میشه اولین گام (یعنی شجاع بودن). پسرها از ضعف دخترها متنفرند. فعلا دنبال این نباشید که با این پسر صحبت کنید و... فعلا اصلا با ایشان و خانواده اش حرفی نزنید. چند روز که از شما خبری نشنود، برای خودتان بهتر است.
  ضمن اینکه بر فرض همین الان این پسر بیاید و بگوید میخواهد با شما زندگی کند. آیا شما حاضر هستید همسر آینده شما فردی باشد که در گذشته و حتی حال با دخترهای زیادی ارتباط داشته؟
  چه تضمینی وجود دارد که بعد ازدواج ارتباطش را با دختران دیگر قطع کند و حتی مجددا ارتباط برقرار نکند؟
  مسلما پسری که طعم ارتباط با دختران مختلف را (چه مجازی ، چه واقعی) را چشیده ، به این راحتی ها دست از این ارتباط ها بر نخواهد داشت.
  پس خواهر خوبم، یکبار دیگر میگویم عاقلانه تصمیم بگیرید نه عاشقانه.
  و اینکه فرمودید با ایشون رابطه داشتید. مطمئنا میدونید که کار اشتباهی کرده اید. ولی خب چیزی هست که اتفاق افتاده و نباید خودتان را سرزنش کنید .باید بعد این کاری کنید که نیاز به سرزنش مجدد خودتان نباشد. وقتی مشکلاتان کمی مرتفع شد، درباره این رابطه بیشتر صحبت میکنیم.
  بعد یک عمر زندگی و تجربه تازه دارم درک میکنم،
  توجه به علائقم و برای خودم زندگی کردن یعنی چی!!!!!
  پاسخ با نقل و قول

 6. به هم خوردن رابطه توسط دوست پسر، و فهمیدن روابط دیگر او  سپاس شده توسط Far Zane,niloofarabi,محسن عزیزی

کاربران دعوت شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •