تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

تبلیغات ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی
شوهرم به دیدن فیلمها و عکس های سکسی اعتیاد داره. زمان کنونی: 
کاربران در حال بازدید این موضوع: برای دسترسی به این بخش باید ورود کنید
نویسنده:گیلانه
آخرین ارسال:elnaz.t
پاسخ ها 5

شوهرم به دیدن فیلمها و عکس های سکسی اعتیاد داره.

حالت موضوعی | حالت خطی
 1. ارسال:1#
  با سلام
  حدودا 9 سالی میشه که ازدواج کردم. در اوایل عقد متوجه شدم که شوهرم فیلمهای پورنو میبینه. خیلی ناراحت شدم. آخه من یه آدم معتقد و مذهبی هستم. بهش گفتم بین من و اونا یکی رو انتخاب کن. اونم همه اون سی دی ها رو شکوند و قول داد تکرار نشه.
  بعد از از عروسی متوجه شدم ساعتایی که من خونه نیستم( شاغلم)ٰ مدام توی اینترنت عکسای سکسی میبینه. حتی چند بار سی دی هم اتفاقی پیدا کردم. این مساله تو این چند سال همچنان ادامه داشته. یا توی گوشی یا فلش فیلم کپی میکنه. همیشه بهش اعتراض کردم و گفتم حتما اونا یه چیزی دارن که من ندارم و اونم همیشه میگه نه. من عادت کردم و هر بار قول میده ترک کنه اما...
  به خدا دیگه کلافه شدم. واقعا نمیدونم چکار کنم عادت زشتو ترک کنه. فکر کنم 12 یا 13 سالی میشه که فیلم میبینه. اونقدر وقیح شده که امروز با هم رابطه داریم میفهمم فرداش باز فیلم دیده. انگار بدجوری عادت کرده. بارها شده اومدم خونه دیدم رفته حمام. بعد میفهمم فیلم دیده و ارضا شده اما الکی میگه نه مگه حمام رفتن بده. نظافت چیز خوبیه. خلاصه اینکه همیشه انکار میکنه تا اینکه من فلشو پیدا کنم و لو بره. بعدشم همه تقصیرارو گردن من میندازه که تو سردی!!!! جالبه که شهوتش اونقد زیاده که با روزی دوبار هم باز سراغ فیلما میره. حالا بعد از 9 سال با وجود داشتن یه بچه 5 ساله قصد طلاق گرفتن دارم. تو این چند ساله نابودم کرده. از بس گریه کردم چشام ضعیف شده. به خدا موندم چکار کنم. از طرفی هم دوستش دارم و اگه بهش تذکر میدم به خاطر علاقه است اما نمیفهمه و بارها ازش حسابی کتک خوردم. تو رو خدا اگه میتونید کمکم کنید. چون این بار واسه طلاق تصمیمم جدیه.
  پاسخ با نقل و قول

 2. شوهرم به دیدن فیلمها و عکس های سکسی اعتیاد داره.  سپاس شده توسط Far Zane

 3. ارسال:2#
  mohamad422261 آواتار ها
  با سلام

  حتمآ خیلی اذیتتون کرده این مسئله و خیلی خوبه که پیگیر حل مسائل خانوادگیتون هستید و این نشونه میده قدرشناس زندگی و خانوادتون هستید،امیدواریم اینجا رفع بشه مشکلتون ،قبلش به چندتا سوال پاسخ بدید تا مشاورین سایت بهتر بتونن کمکتون کنن:

  شما و همسرتون از رابطه ی زناشویی بینتون رضایت دارید؟
  آگاهی صحیحی از نحوه ی روابط جنسی دارید ؟
  آیا همسرتون از غیر واقعی بودن فیلمهای پورن اطلاع دارن و اینکه با واقعیت تفاوت دارن و این فیلمها جنبه اقتصادی دارن و جنبه ی آموزشی ندارن؟
  این پایین مطلبی درباره ی این فیلمها گفته شده

  فیلم های پورنو و تاثیرات آن | رسانه آموزشی دکتر شمشیری

  اثرفیلمها،تصاویر و داستانهای پورنو بر روابط جنسی همسران

  اینجام مطالبی رو برای داشتن یک رابطه سالم و صحیح گفته

  Glcse | دکتر شیخ

  CD مقالات سایت
  پاسخ با نقل و قول

 4. شوهرم به دیدن فیلمها و عکس های سکسی اعتیاد داره.  سپاس شده توسط anahid,Far Zane,sara2,ساجده

 5. ارسال:3#
  محسن عزیزی آواتار ها
  سلام

  به همیاری خوش آمدید

  مقیّد بودن به مسائل شرعی و اخلاقی و دوری تان از گناه قابل تحسین است.

  نگرانی که مطرح کردید، در بسیاری از خانم هایی که همسرانشان درگیر این مساله هستند، مشاهده می شود. بر کسی پوشیده نیست که اگر خانمی اینگونه تصور کند که «چون نمی تواند نیازهای همسرش را برآورده کند...» یا «چون برای همسرش جذابیت کافی را ندارد...»، یا «چون زنان دیگر جذاب تر هستند...» و امثال این افکار، شوهرش به سراغ فیلم ها و تصاویر مستهجن می رود، بسیار آزاردهنده است. اما باید دانست که این مشکل می تواند بدون اینگونه دلایل هم پیش بیاید و تداوم یابد.

  در واقع، در بین مردانی که درگیر مساله مشاهده اعتیادآور تصاویر و فیلم های مستهجن هستند، هستند کسانی که در رابطه جنسی خود با همسرانشان نیز مشکلی احساس نمی کنند.

  علل مطرح شده قبلی زمانی مطرح می شوند که دیدن اینگونه تصاویر و فیلمها، اثر مستقیم و یا غیرمستقیم بر رابطه زناشویی و جنسی با همسر بگذارد. به طور مثال، مرد با دیدن این فیلمها و تصاویر، احساس بی نیازی از رابطه جنسی با همسر را تجربه کند؛ یا اینکه زمینه ساز خیانت به همسر شود.

  گرچه این تصاویر و فیلمها، می توانند چنین اثرات مخرّبی نیز در پی داشته باشند، اما باید دانست که مساله همواره نمی تواند اینچنین باشد.

  در واقع شاید بتوان نگرانی اصلی خانمها از این مشکل را، ترس از مورد خیانت واقع شدن و نیز نگرانی از «جذاب و اوّل نبودن برای همسر»، دانست. البته برخی همسران هم نگران آلوده شدن همسرانشان به گناه و نیز عادات نادرست هستند.

  گرچه این عمل برخی آقایان، یعنی مشاهده تصاویر و فیلمهای پورن، کار بسیار ناپسندی است و می تواند تبدیل به یک عادت و اعتیاد هم بشود، اما باید نگرانی خانمها از این مساله را دقیق تر بررسی کرد.

  این گفته شما که «بین من و آنها یکی را انتخاب کن»، ناشی از دید حدّاقلی به نقش زن و همسر در زندگی مشترک است. شما «همسر» شوهرتان و «مادر» فرزندش هستید. دو نقش بزرگ بر عهده شماست که هم مقدس است و هم بسیار بزرگ و حساس. یک زن «شریک جنسی» همسرش نیست و متقابلا یک مرد هم «شریک جنسی» همسرش نیست. اگر قرار بود زن و مرد، صرفا نقش شریک جنسی را برای هم ایفا کنند، آن صحبت جای توجیه داشت؛ اما شما باید نقش مهم خود را بشناسید و شان خود را به عنوان یک زن، با اینگونه صحبتها تنزّل ندهید.

  شما به عنوان «همسر»، برای شوهرتان یک دوست، همراه، مایه آرامش، شادی آفرین، همدرد، مشوّق، تامین کننده مودّت و محبت، غمخوار، یاور سختی ها، دلسوز،سنگ صبور، همراه در مسیر بندگی خدا، و ... و البته تامین کننده نیازهای عاطفی، روانی، و جنسی شوهرتان هستید.

  به عنوان «مادر» نیز، مادر فرزند او، و «انسان ساز» به معنای حقیقی کلمه هستید. نقش تربیتی که زن در خانواده ایفا می کند، یک نقش منحصر به فرد است.

  کدامیک از آن تصاویر جنسی، چنین نقش هایی دارند که شما خود را با آنها مقایسه می کنید؟

  کسانی که تن به انتشار تصاویر خود در سایت ها و مجلّات می دهند، و کسانی که چنین تجارت پر سودی(به لحاظ مالی) را به راه انداخته اند، قصدشان تنزّل دادن نقش زن به یک «تامین کننده نیاز جنسی مردان» است. مقایسه کردن خودتان با این افراد، تقویت کننده این طرز فکر ناپسند است.

  مشکلی که همسرتان با آن درگیر است، پیش از ازدواج با شما نیز، ظاهرا وجود داشته و به صورت یک عادت اعتیادآور درآمده و نیازمند مداخله روانشناختی است.

  آیا اگر همسرتان درگیر اعتیاد به سیگار بود، به او می گفتید که «یا من را انتخاب کن و یا سیگار را»؟! یا اینکه سعی می کردید با او همراهی کنید و او را به مراکز ترک اعتیاد معرفی کنید جهت ترک؟

  البته مقایسه ای که انجام دادم، مقایسه کاملی نیست و قطعا تفاوت هایی بارز وجود دارد. به طور مثال، باید دانست که رفتارهای شما در ترک عادت همسرتان به مشاهده تصاویر مستهجن، می تواند اثرات مستقیم تری در پی داشته باشد.

  فعلا هدف من از بیان این صحبتها، این بود که شما را از «دام» مقایسه و تصورات نادرست احتمالی، خارج کنم.

  حال، از شما سوالاتی دارم:

  شما در شبانه روز، چه زمانی و چقدر سر کار هستید و در این مدت، همسرتان معمولا کجا هستند؟

  زمانی که شما و همسرتان با هم در منزل هستید، ایشان دست به چنین اقداماتی می زنند؟

  واکنش شما در زمان مواجهه با این رفتار همسرتان دقیقا چگونه است؟ توضیح دهید که آیا ایشان را محکوم می کنید، یا با ایشان سرد می شوید، یا قهر می کنید، یا در ایشان احساس گناه ایجاد می کنید، یا از رابطه زناشویی خودداری می کنید یا ... ؟

  آیا اگر همسرتان بگوید که من این کار را نکرده ام، باور می کنید یا اینکه سعی می کنید با کارآگاه بازی درآوردن، قضیه را خود متوجه شوید و اصطلاحا مچ ایشان را بگیرید؟

  واکنش همسرتان در قبال ناراحتی یا متوجه شدن های شما چیست؟

  هیچگاه شده احساس کنید همسرتان از رابطه با شما ارضا نمی شود، یا اینکه خودش چنین حرفی را بزند؟

  هیچگاه شده به همسرتان بگویید توقعاتش را از رابطه زناشویی با شما بیان کند؟ به طور مثال، درباره سردی، با هم صحبت کرده اید؟ مواردی که از دید او «سردی» تلقی می شود، را می دانید؟

  آیا تمایلات و رفتارهای همسرتان شدت و ضعف داشته است؟ متوجه شده اید که در چه زمانهایی بیشتر به سراغ این فیلمها و تصاویر می رود و در چه زمانهایی کمتر؟

  آیا تا به حال، درباره مشاوره فردی همسرتان، یا مشاوره زوجی در خصوص حل مسائل، صحبتی داشته اید؟ ایشان موافق هستند که برای حل مسائل، مراجعه به مشاور یا روانشناس داشته باشند؟
  از امام علی علیه السّلام پرسيدند «خير» چيست؟ فرمود:

  خوبى آن نيست كه مال و فرزندت بسيار شود، بلكه خير آن است كه دانش تو فراوان و بردبارى تو بزرگ و گران مقدار باشد و در پرستش پروردگار در ميان مردم سرفراز باشى، پس اگر كار نيكى انجام دهى شكر خدا به جاى آورى، و اگر بد كردى از خدا آمرزش خواهى. در دنيا جز براى دو كس خير نيست: يكى گناهكارى كه با توبه جبران كند، و ديگر نيكوكارى كه در كارهاى نيكو شتاب ورزد.


  نهج البلاغه، حکمت 94
  پاسخ با نقل و قول

 6. شوهرم به دیدن فیلمها و عکس های سکسی اعتیاد داره.  سپاس شده توسط anahid,clinical psychologist,elnaz.t,Far Zane,mohamad422261,niloofarabi,sara2,مهدوی,مهرسا62,yas64,شروین

 7. ارسال:4#
  negare آواتار ها
  با سلام به استاد عزیز و دوستان
  این تاپیک مربوط به مشکل یکی از دوستان هست که در زندگی من هم وجود داره اما نه به این شدت گرچه من هنوز دو سال از زندگی مشترکمون گذشته شاید آینده زندگی من هم باشه. شاید!!!!
  البته چون یک ماه از پاسخ شما و عدم پاسخ دوستمون گذشته این پیغام رو در ادامه مطلب ایشون گذاشتم.
  آقای عزیزی من واقعا نمیدونم در این شرایط بایستی چه عکس العملی نشون بدم. اگه لطف بفرمایید راهنمایی کنید ممنون میشم.
  پاسخ با نقل و قول

 8. ارسال:5#
  elnaz.t آواتار ها
  نقل قول نوشته اصلی توسط negare نمایش پست ها
  با سلام به استاد عزیز و دوستان
  این تاپیک مربوط به مشکل یکی از دوستان هست که در زندگی من هم وجود داره اما نه به این شدت گرچه من هنوز دو سال از زندگی مشترکمون گذشته شاید آینده زندگی من هم باشه. شاید!!!!
  البته چون یک ماه از پاسخ شما و عدم پاسخ دوستمون گذشته این پیغام رو در ادامه مطلب ایشون گذاشتم.
  آقای عزیزی من واقعا نمیدونم در این شرایط بایستی چه عکس العملی نشون بدم. اگه لطف بفرمایید راهنمایی کنید ممنون میشم.


  سلام دوست عزیزبه همیاری خوش آمدید
  لطفابرای مشکل خود تاپیک جدید ایجاد کنیدتامشاوران عزیزوهمیاران شمارا همراهی کنند
  باتشکر
  دلیل تنهاییم راتازه فهمیدم!
  وقتی محبت کردم وتنهاشدم
  وقتی دوست داشتم وتنهاماندم
  دانستم بایدتنهاشدوتنهاماندتا\"خدا\"رافهمید...

  پاسخ با نقل و قول

 9. شوهرم به دیدن فیلمها و عکس های سکسی اعتیاد داره.  سپاس شده توسط niloofarabi,ساجده

کاربران دعوت شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •