تنفر از رنگها نشانه ی چیست؟

هر یک از رنگ ها در روانشناسی نشانه ای دارند اگر از هر کدام از این رنگ--ها متنفرید می--تواند نشانگر این موضوع باشد که--:

تنفر از رنگها نشانه ی چیست؟

قرمز:
بسیار دلواپس و ناامید هستید. شاید هم از خستگی و ضعف جسمی رنج می--برید. امکان دارد که در روابط جنسی و حتی در موقعیت اجتماعی شکست خورده باشید. اما مشکل واقعی--تان این است که همیشه دنبال هدف--های بزرگ و غیرعملی می--روید و وقتی هم که شکست می--خورید در لاک خود فرو می--روید. چه عیبی دارد که دنبال یک زندگی معمولی باشید؟ باید این دو موضوع را همیشه به خاطر داشته باشید. اگر معیار موفقیت ثروت بود، پس ثروتمندان می--بایست خوشبخت--ترین آدمها باشند که معمولاً این طور نیست--.

نارنجی--:
به خاطر عمر و سالهایی که به بطالت تلف کرده--اید بر خود خشم دارید ولی یادتان نرود که فقط شمانیستید که مسؤولیت همه بدبختی--های دنیا را بر دوش دارید اگر بتوانید مشکلات خصوصی خود و خانواده--اتان را حل کنید مطمئن باشید که خیلی زرنگید.

آبی--:
از زندگی و یکنواختی آن خسته شده--اید. احتیاج به تنوع و هیجان دارید و به همین زودی هاست که قید و بندهای زندگی را از هم خواهید گسست--. در دوره--ای هستید که احساس می--کنید دلتان می--خواهد همه چیز را تغییر بدهید و دستی بر سر و صورت خود بکشید و شاید هم فرم موها را عوض کنید و لباستان را تغییر بدهید.

زرد:
بسیار حساس و بدبین هستید و از هر چیز بدیع و مدرن بدتان می--آید و برایتان قابل هضم نیست که یک حکومت میلیون--ها دلار خرج رفتن به کره ماه را بکند در حالی که کره زمین پر از انسانهای مستحق کمک می--باشد. مردم همیشه شما را اخمو و عصبانی می--یابند.

قهوه--ای--:
ترستان از این است که نتوانید مأموریت تان را به اتمام برسانید. چه مأموریتی--؟ آیا فکر می--کنید اگر همه دانش--های دنیا را هم در ذهن و مغز کوچک تان جای بدهید آخرش به کجا خواهید رسید؟ تا دیر نشده کمی هم به تفریح برسید. به عشق فکر کنید که حتی عذابش نیز شیرین است--.

سبز:
اگر از این رنگ متنفرید حتماً یک ایرادی دارید. اگر در هدف هایتان شکست خورده--اید چرا دیگران را شماتت می--کنید؟ خودتان را تنهاترین موجود روی زمین حس می--کنید و با این شخصیتی که دارید دیگران حق دارند تنهایتان بگذارند. سعی کنید به جای خودخوری به کتابخانه بروید و در اجتماعات شرکت کنید و خودتان را از برج عاجی که ساخته--اید بیرون بیندازید تا ببینید که دنیا با تمام بدی--هایش چقدر با ارزش است--.

خاکستری--:
زندگی بر علیه شما بوده است از همه چیز محروم بوده--اید و این خشمگین--تان می--کند. حسود نیستید ولی از سرنوشت بدتان شکایت دارید آیا فقط شما هستید که به همه آرزوهایتان نرسیده--اید؟ یادتان نرود که ممکن است شما یکی از خوشبخت--ترین مردم روی زمین نباشید ولی بدبخت--ترین هم نیستید.

سیاه--:
فکر می--کنید در دنیا، بدی وجود ندارد. فکر می--کنید بدبختی فقط افسانه است و به کره زمین ربطی ندارد. خودتان را کامل می--دانید و سعی می--کنید که اشتباه نکنید ولی اگر مرتکب اشتباه شدید هرگز اعتراف نخواهید کرد.

سفید:
اگر شما از سفید متنفرید، یا اگر هاله مغناطیسی دور بدن--تان فاقد این رنگ است با عرض معذرت باید بگوییم در اسرع وقت با روان--پزشک یک تماس داشته باشید.