مشاهده RSS Feed

mho1398

چه کسانی پیچ اینستاگرام شما را دیده اند

به این مطلب امتیاز بدهید
با سلام خدمت کاربران عزیز وب سایت الو رایانه کمک امروز میخواهیم به شما بگویم که چگونه می توان فهمید چه کسانی از پیچ اینستاگرام شما بازدید کرده اند ؟ یا توضیح دهیم که ابزار های موجود ( نرم افزارها و وب سایت ها) که در این زمینه هستند.آیا به درستی کار میکنن؟ برای دریافت پاسخ خود ادامه این مطلب را بخوانید.استفاده از ابزار ها جهت مشاهده افرادی که پیچ اینستاگرام شما را دیده اند.


۱٫نرم افزار Who viewed my Instagram


این نرم افزار که بر روی گوشی اندروید شما نصب می شود بر اساس گفته سازنده ، این برنامه میتواند ۵ نفر از آخرین کسانی که از پیچ شما بازدید کرده اند را به شما نمایش دهد. قبل از نصب این نرم افزار باید بدانید که این مدل از اپیکیشن ها بیشتر از اینکه به کار شما بیایند و از آنها استفاده کنید . می توانند به عنوان یک نرم افزار جاسوسی عمل کنن و اطلاعات شما را به سرقت ببرند. به این دلیل که شما قبل از استفاده از این نرم افزار باید اطلاعات حساب کاربری اینستاگرام خود را وارد کنید منظور از اطلاعات حساب کاربری نام کاربری و پسورد شما است.که با وارد کردن آنها شما اجازه دسترسی به این نرم افزار را داده اید و تمامی اطلاعات مانند دایرکت ها و شماره تلفن مخاطبین و … شما را میتوانند مشاهده کنند.

۲٫وب سایت Instatracker.net

یکی دیگر از ابزارهای که شما میتوانید برای مشاهده افراد که پرفایل شما را مشاهده کردن استفاده کنید استفاده از وب سایتInstatracker.net است. که روش استفاده از این وب سایت هم مانند نرم افزار Who viewed my Instagram است که شما باید برای استفاده از وب سایت باید اطلاعات حساب کاربری خود را مانند نام کاربری و پسورد را وارد وب سایت کنید.که همانطوری که در مطلب بالا توضیح داده شده.امنیت پیچ شما را به خطر می اندازد.


منبع: الو رایانه کمک

Submit "چه کسانی پیچ اینستاگرام شما را دیده اند" to Digg Submit "چه کسانی پیچ اینستاگرام شما را دیده اند" to twitter Submit "چه کسانی پیچ اینستاگرام شما را دیده اند" to del.icio.us Submit "چه کسانی پیچ اینستاگرام شما را دیده اند" to StumbleUpon Submit "چه کسانی پیچ اینستاگرام شما را دیده اند" to Google Submit "چه کسانی پیچ اینستاگرام شما را دیده اند" to Facebook Submit "چه کسانی پیچ اینستاگرام شما را دیده اند" to کلوب Submit "چه کسانی پیچ اینستاگرام شما را دیده اند" to تبیان

برچسب ها: پیچ اینستاگرام ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد