مشاهده RSS Feed

ناوک

فیلتر هوا و زمان مناسب تعویض آن

به این مطلب امتیاز بدهید
فیلتر هوا از ورود ذرات و گرد و غبار به داخل سوخت اتومبیل جلوگیری می نماید. با توجه به ساختار فیلتر هوا، پس از مدتی استفاده، فیلتر هوا به دلیل جذب ذرات و گرد و غبار، مسدود خواهد شد. مسدود شدن فیلتر هوا موجب می شود تا سوخت اتومبیل ناقص بسوزد و در نتیجه مصرف سوخت بالا می رود.
برای تعویض فیلتر هوا در برخی مواقع بسته به نوع فیلتر هوا می توان درصورت مسدود شدن فیلتر هوا ، آن را شست و شو داد و مجددا مورد استفاده قرار داد اما برخی از انواع فیلتر هوا مانند فیلتر هوا کاغذی فاقد قابلیت شست و سو هستند و در نتیجه در صورت مسدود شدن باید آنها را تعویض کرد.
زمان مناسب تعویض فیلتر هوا معمولا بعد از طی مسافتی معادل 50 تا 100 کیلومتر، است. البته زمان تعویض برای فیلتر هوا به عواملی نظیر شرایط آب و هوایی، میزان گرد و غبار موجود و آلودگی هوا بستگی دارد. مطلب کامل را می توانید از این صفحه بخوانید.

https://filtersazanesabz.com

3o68_229869-699x450-automotive-air-filters-reviews-jpg
تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير پيوست شده

Submit "فیلتر هوا و زمان مناسب تعویض آن" to Digg Submit "فیلتر هوا و زمان مناسب تعویض آن" to twitter Submit "فیلتر هوا و زمان مناسب تعویض آن" to del.icio.us Submit "فیلتر هوا و زمان مناسب تعویض آن" to StumbleUpon Submit "فیلتر هوا و زمان مناسب تعویض آن" to Google Submit "فیلتر هوا و زمان مناسب تعویض آن" to Facebook Submit "فیلتر هوا و زمان مناسب تعویض آن" to کلوب Submit "فیلتر هوا و زمان مناسب تعویض آن" to تبیان

برچسب ها: فیلتر هوا ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد