تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)
  
  

مشاهده RSS Feed

piroo

برگزاری کنکور دکتری 93 در یک نیمروز- انتشار زمان بندی اعلام نتایج

به این مطلب امتیاز بدهید
دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: اطلاعیه سازمان سنجش به منظور دریافت کارت ورود به جلسه و برگه راهنمای نحوه برگزاری آزمون از روز دوشنبه 5 اسفند و در نشریه پیک سنجش روزهای 5 و 12 اسفندماه منتشر می شود. کارت ورود به جلسه نیز از روز سه شنبه 13 اسفندماه تا ساعت 24 پنجشنبه 15 اسفندماه قابل دریافت است.

وی افزود: نتایج اولیه آزمون به صورت کارنامه تنظیم و در دهه سوم فروردین ماه 93 منتشر می شود. انتخاب رشته اینترنتی برای مجازین به انتخاب رشته منحصرا از طریق سایت سنجش در نیمه اول اردیبهشت ماه صورت می گیرد.

توکلی درباره نحوه گزینش و پذیرش دانشجو در دوره دکتری نیمه متمرکز سال 93 گفت: گزینش علمی مرحله اول (معرفی برای بررسی سوابق علمی، پژوهشی و همچنین مصاحبه) با توجه به ظرفیت پذیرش دانشجو در هر یک از کد رشته محل های دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بر اساس نمره کل حاصل از 80 درصد نمره آزمون و 20 درصد معدل های تراز شده کارشناسی و کارشناسی ارشد درنظر گرفته می شود.

وی یادآور شد: فهرست معرفی شدگان به دانشگاه ها برای بررسی سوابق علمی، پژوهشی و همچنین مصاحبه در نیمه دوم اردیبهشت ماه معرفی می شود.

توکلی اظهار داشت: گزینش و پذیرش نهایی در آزمون دکتری از بین داوطلبان معرفی شده به سوابق علمی، پژوهشی و همچنین مصاحبه دانشگاههای بر اساس نمره کل حاصل از 30 درصد آزمون (نمره کل 80 درصد نمره آزمون و 20 درصد معدل های تراز شده کارشناسی و کارشناسی ارشد ) و 70 درصد نمره بررسی سوابق علمی، پژوهشی و مصاحبه (نمره حاصل از سوابق علمی و پژوهشی به میزان 50 درصد و مصاحبه 20 درصد) که توسط دانشگاهها و موسسات آموزش عالی به سازمان ارسال می شود و همچنین بر اساس کد رشته محل های انتخابی، سهمیه داوطلب و ظرفیت استخراج می شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی نیمه اول شهریور ماه 93 بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

Submit "برگزاری کنکور دکتری 93 در یک نیمروز- انتشار زمان بندی اعلام نتایج" to Digg Submit "برگزاری کنکور دکتری 93 در یک نیمروز- انتشار زمان بندی اعلام نتایج" to twitter Submit "برگزاری کنکور دکتری 93 در یک نیمروز- انتشار زمان بندی اعلام نتایج" to del.icio.us Submit "برگزاری کنکور دکتری 93 در یک نیمروز- انتشار زمان بندی اعلام نتایج" to StumbleUpon Submit "برگزاری کنکور دکتری 93 در یک نیمروز- انتشار زمان بندی اعلام نتایج" to Google Submit "برگزاری کنکور دکتری 93 در یک نیمروز- انتشار زمان بندی اعلام نتایج" to Facebook Submit "برگزاری کنکور دکتری 93 در یک نیمروز- انتشار زمان بندی اعلام نتایج" to کلوب Submit "برگزاری کنکور دکتری 93 در یک نیمروز- انتشار زمان بندی اعلام نتایج" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
علمی و تعلیم و تربیت ، اخبار داغ

نظرات