تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)
  
  

مشاهده RSS Feed

piroo

تغذیه مناسب برای کودک دبستانی مان چیست؟

به این مطلب امتیاز بدهید
دکتر عبادی، متخصص تغذیه در گفتگو با خبرنگار علمی باشگاه خبرنگاران در خصوص تغذیه کودکان دبستانی افزود و گفت: تغذیه مناسب، نقش مهمی در رشد و تکامل کودکان ایفا می کند، در واقع خوردن صبحانه به فراگیری بهتر کودکی که آماده رفتن به مدرسه است کمک می کند.


وی افزود: تغذیه مناسب به کودک خود می تواند از بروز بیماری های زود هنگام جلوگیری کرده، از اینرو افراد خانواده باید با هم و در یک زمان غذا بخورند، و این عمل نقش مهمی در کیفیت غذا خوردن کودک دارد.


این متخصص تغذیه، در خصوص میان وعده غذایی کودکان گفت: مواد غذایی مغزی همچون انواع مغزها( گردو، بادام، فندق)، میوه ها، نان و پنیر و خیار ماده غذایی مناسب برای میان وعده کودکان هستند.


عبادی تصریح کرد: کودکانی که صبحانه می خورند در مدرسه تمرکز بیشتری دارند و قوت یادگیریشان بالاتر است.


وی توصیه کرد: والدین می توانند یک لیوان آب میوه به اضافه نان به مقداری که اشتها دارند البته همراه با پنیر یا شیر استفاده کرد.

Submit "تغذیه مناسب برای کودک دبستانی مان چیست؟" to Digg Submit "تغذیه مناسب برای کودک دبستانی مان چیست؟" to twitter Submit "تغذیه مناسب برای کودک دبستانی مان چیست؟" to del.icio.us Submit "تغذیه مناسب برای کودک دبستانی مان چیست؟" to StumbleUpon Submit "تغذیه مناسب برای کودک دبستانی مان چیست؟" to Google Submit "تغذیه مناسب برای کودک دبستانی مان چیست؟" to Facebook Submit "تغذیه مناسب برای کودک دبستانی مان چیست؟" to کلوب Submit "تغذیه مناسب برای کودک دبستانی مان چیست؟" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
سلامت

نظرات