تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)
  
  

مشاهده RSS Feed

piroo

حمایت دولت از خسارت‌دیدگان برف در گیلان و مازندران

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران رشت ، وزیر جهاد کشاورزی در سفر به گیلان و بازدید از تاسیسات زیربنایی کشاورزی و واحد تولیدی مرغ مادر روستای سنگجوب صومعه سرا که از برف اخیر آسب دیده است گفت: دولت از واحدهای تولیدی ، دامی و کشاورزی خسارت دیده گیلان و مازندران حمایت می‌کند.

محمود حجتی با اشاره به وضعیت کارخانه‌ها و مرغداری‌های خسارت‌دیده از برف سنگین گیلان و مازندران افزود: وضعیت تمام واحدهای تولیدی این دو استان مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد.

وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: کمک به آسیب دیدگان با رایزنی و مکاتبه استانداران دو استان شمالی و مسئولان شهرستانی هرچه سریعتر انجام می‌گیرد.

حجتی خاطرنشان کرد: واحدهای تولیدی کشاورزی ، مرغداری و گلخانه‌ای که در برف خسارت دیدند اما بیمه نیستند هم مورد حمایت قرار می‌گیرند.
براساس برآوردهای اولیه در بارش برف اخیر واحد مرغ مادر روستای سنگجوب صومعه سرا با ظرفیت تولید 28 هزار و 700 قطعه مرغ مادر ، 10 ‌میلیارد ریال خسارت دیده است .

Submit "حمایت دولت از خسارت‌دیدگان برف در گیلان و مازندران" to Digg Submit "حمایت دولت از خسارت‌دیدگان برف در گیلان و مازندران" to twitter Submit "حمایت دولت از خسارت‌دیدگان برف در گیلان و مازندران" to del.icio.us Submit "حمایت دولت از خسارت‌دیدگان برف در گیلان و مازندران" to StumbleUpon Submit "حمایت دولت از خسارت‌دیدگان برف در گیلان و مازندران" to Google Submit "حمایت دولت از خسارت‌دیدگان برف در گیلان و مازندران" to Facebook Submit "حمایت دولت از خسارت‌دیدگان برف در گیلان و مازندران" to کلوب Submit "حمایت دولت از خسارت‌دیدگان برف در گیلان و مازندران" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
حوادث

نظرات