تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)
  
  

مشاهده RSS Feed

piroo

برنامه مخربی بر روی فیس بوک کشف شد

به این مطلب امتیاز بدهید
با توجه به یافته های MyPermissions، یک برنامه مخرب در فیس بوک می تواند مانع از آن شود که کاربران مجوزها را باطل نمایند یا برنامه های کاربردی را حذف نمایند.
به گزارش پرشین مگز به نقل از پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، برنامه های کاربردی فیس بوک اغلب ویژگی ها و قابلیت هایی را برای دسترسی و استفاده از اطلاعات شخصی درخواست می کنند. اما اگر برنامه ای به شما این امکان را نداد تا مجوزهای آن برنامه برای دسترسی به اطلاعات شخصی را باطل نمایید، احتمالا این برنامه یک بدافزار است و کاربران قادر نیستند تا آن را حذف نمایند.
این مشکل تنها برنامه های کاربردی فیس بوک مربوط به تلفن همراه را تحت تاثیر قرار می دهد. در حال حاضر بیش از نیمی از کاربران فیس بوک از طریق تلفن همراه به این شبکه اجتماعی متصل می شوند.
این شرکت در گزارش خود آورده است که در حال حاضر از فیس بوک استفاده نمی کند تا این مشکل برطرف شود. البته تاکنون فیس بوک بیانیه ای مبنی بر تایید این ادعا منتشر نکرده است

Submit "برنامه مخربی بر روی فیس بوک کشف شد" to Digg Submit "برنامه مخربی بر روی فیس بوک کشف شد" to twitter Submit "برنامه مخربی بر روی فیس بوک کشف شد" to del.icio.us Submit "برنامه مخربی بر روی فیس بوک کشف شد" to StumbleUpon Submit "برنامه مخربی بر روی فیس بوک کشف شد" to Google Submit "برنامه مخربی بر روی فیس بوک کشف شد" to Facebook Submit "برنامه مخربی بر روی فیس بوک کشف شد" to کلوب Submit "برنامه مخربی بر روی فیس بوک کشف شد" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
اخبار داغ

نظرات