تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)
  
  

مشاهده RSS Feed

piroo

رایج ترین جملات ارسالی با تلفن همراه

به این مطلب امتیاز بدهید
محققان رایج ترین کلمات و جملاتی که کاربران با استفاده از تلفن همراه خود به دیگران ارسال می کنند را اعلام کردند که ابراز عشق و علاقه کردن در صدر این جملات قرار دارد.
رایج ترین جملات ارسالی با تلفن همراه
به گزارش پرشین مگز به نقل از افکارنیوز، گروهی از پژوهشگران شرکت SwiftKey اپلیکیشنی را برای صفحه کلید ارائه و آن را برای دانلود عرضه کردند و سپس با استفاده از نوعی نرم افزار رایج ترین کلمات تایپ شده را ارزیابی کردند.
آنها با بررسی بیش از یکصد میلیون دستگاه ضمن شناسایی این جملات رایج دریافتند کاربران تلفن همراه از آنچه که تصور می شود مودب تر هستند.
رایج ترین عبارت ها شامل:
دوستت دارم
می خواهم بدانم
حالت چطور است
نمی دانم
بسیار ممنونم
شما چطور؟
می بینمت
متاسف هستم
اوضاع چطور است
دلم برایت تنگ شده است
اپلیکیشن صفحه کلید این شرکت در بین رایج ترین اپلیکیشن های دانلودی اندروید است و اخیرا نیز یک نسخه برای گوشی های اپل ارائه شده شده است.
محققان این شرکت از یک الگوریتم برای پیش بینی اینکه کاربر چه چیزی تایپ خواهد کرد استفاده کرده و به طور مداوم توانایی این اپلیکیشن را همزمان با یادگرفتن اینکه کاربر چگونه تایپ می کند اصلاح کردند. این الگوریتم رایج ترین جملات و عبارت های تایپ شده را مشخص کرد.
آنها دریافتند رایج ترین جمله سه کلمه ای در زبان انگلیسی “دوستت دارم ” است.

Submit "رایج ترین جملات ارسالی با تلفن همراه" to Digg Submit "رایج ترین جملات ارسالی با تلفن همراه" to twitter Submit "رایج ترین جملات ارسالی با تلفن همراه" to del.icio.us Submit "رایج ترین جملات ارسالی با تلفن همراه" to StumbleUpon Submit "رایج ترین جملات ارسالی با تلفن همراه" to Google Submit "رایج ترین جملات ارسالی با تلفن همراه" to Facebook Submit "رایج ترین جملات ارسالی با تلفن همراه" to کلوب Submit "رایج ترین جملات ارسالی با تلفن همراه" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
اخبار داغ

نظرات