تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)
  
  

مشاهده RSS Feed

piroo

مجرمان سایبری از ولنتاین هم غافل نشدند

به این مطلب امتیاز بدهید
مجرمان سایبری از روز ولنتاین هم غافل نشدند و به ارسال هرزنامه‌هایی برای فریب ساده لوحان پرداختند که منشأ اصلی این هرزنامه‌ها نیز آمریکا بوده است.
به گزارش پرشین مگز به نقل از تسنیم، شرکت امنیتی آواست (avast) گزارشی را در ارتباط با فرستندگان هرزنامه ارائه کرده است که در آن مجرمان سایبری مشغول به ارسال ایمیل‌‌هایی در تلاش برای فریب کاربران اینترنتی در وب‌سایت‌های مختلف با مضمون روز ولنتاین شدند.
بیشترین دامنه‌های چنین ایمیل‌هایی، کاربران ایالات متحده با ۲۹٫۹ درصد بودند و پس از آن لهستان با ۱۳٫۶، ژاپن با ۷٫۸، فرانسه با ۴٫۹ و برزیل با ۳٫۳ درصد در رتبه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.
کارشناسان امنیتی این شرکت در ادامه بیان کردند که وقتی صحبت از میزبانی دامنه‌ها در این حملات می‌شود، دامنه‌های ایالات متحده یا به عبارتی “دات کام” (Com.) با ۱۴٫۷ درصد از تمامی ایمیل‌ها در بالای نمودار قرار گرفته است.
دامنه‌های “cn.” چین با ۴٫۱ درصد در رتبه دوم و دامنه‌های “de.” آلمان نیز با ۱٫۷ درصد در رتبه سوم جای گرفته‌اند.

Submit "مجرمان سایبری از ولنتاین هم غافل نشدند" to Digg Submit "مجرمان سایبری از ولنتاین هم غافل نشدند" to twitter Submit "مجرمان سایبری از ولنتاین هم غافل نشدند" to del.icio.us Submit "مجرمان سایبری از ولنتاین هم غافل نشدند" to StumbleUpon Submit "مجرمان سایبری از ولنتاین هم غافل نشدند" to Google Submit "مجرمان سایبری از ولنتاین هم غافل نشدند" to Facebook Submit "مجرمان سایبری از ولنتاین هم غافل نشدند" to کلوب Submit "مجرمان سایبری از ولنتاین هم غافل نشدند" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
اخبار داغ

نظرات