تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)
  
  

مشاهده RSS Feed

piroo

آتش سوزی شبانه در خوابگاه دخترانه

به این مطلب امتیاز بدهید
شهرخبر، مسعود بلیده عضو شورای اسلامی شهر چابهار در حاشیه بازدید از محل آتش سوزی در گفت و گو با ایرنا، افزود: دود ناشی از آتش سوزی تمام فضای داخلی ساختمان را فراگرفته است و تقریبا خسارت زیادی به خوابگاه دخترانه وارد شده است.

وی دلیل بروز این آتش سوزی را اتصال برق عنوان و تصریح کرد: بیدار بودن یکی از دانشجویان، سرعت عمل همگی در خارج شدن از داخل ساختمان و همچنین یک طبقه بودن خوابگاه باعث شده است به کسی در این حادثه آسیب جانی وارد نشود.

وی همچنین با تلخ خواندن حادثه آتش سوری قبلی تصریح کرد: فضای روانی و انسانی موجود، حادثه چهارسال پیش آتش سوزی در این دانشگاه را تداعی می کند که در آن چهار جوان کاملا سوختند و هیچ کسی پاسخگو نبود و مسوولی نیز توبیخ نشد.

یکی از شاهدان این واقعه، ضمن اعلام خبر این آتش سوزی به ایرنا گفت: آتش سوزی پس از ساعت 4 صبح بامداد در خوابگاه دخترانه شماره 3 دانشگاه صورت گرفت.

به گفته وی، در این خوابگاه که داخل آن کاملا سوخته است، حدود 100 دانشجوی دختر سکونت داشتند که اکنون باید برای اسکان آنان در محلی موقت چاره اندیشی شود.

این منبع افزود: با توجه به بالا بودن سرعت سرایت آتش سوزی بدلیل نوع ساختمان خوابگاه که دیواره های آن از چوب می باشد، دانشجویان تنها فرصت یافتند وسایل قیمتی و ارزشمند را همراه خود به خارج از خوابگاه ببرند و سایر وسایل سوخته است.

وی با بیان اینکه تعدادی از نیروهای آتش نشانی و شماری از مسوولان دانشگاه در محل حضور داشتند، گفت: پیش از این بارها به مسوولان دانشگاه درباره مشکلات این خوابگاه تذکر داده شده بود.

این خوابگاه در مجاورت دانشگاه دریانوردی وعلوم دریایی چابهار در بلوار دانشگاه واقع شده است.

Submit "آتش سوزی شبانه در خوابگاه دخترانه" to Digg Submit "آتش سوزی شبانه در خوابگاه دخترانه" to twitter Submit "آتش سوزی شبانه در خوابگاه دخترانه" to del.icio.us Submit "آتش سوزی شبانه در خوابگاه دخترانه" to StumbleUpon Submit "آتش سوزی شبانه در خوابگاه دخترانه" to Google Submit "آتش سوزی شبانه در خوابگاه دخترانه" to Facebook Submit "آتش سوزی شبانه در خوابگاه دخترانه" to کلوب Submit "آتش سوزی شبانه در خوابگاه دخترانه" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
حوادث

نظرات