تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)
  
  

مشاهده RSS Feed

piroo

تعیین تکلیف آخرین واحد آکسفورد دانشگاه آزاد

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، به نقل از مهر، واحد آکسفورد دانشگاه آزاد اسلامی که پس از خداحافظی عبدالله جاسبی از این دانشگاه و ورود فرهاد دانشجو جنجالی تر از گذشته شد هنوز در حالت تعلیق قرار دارد.

ابتدا بر سر مجوزهای قانونی این واحد دانشگاهی غیردولتی در انگلیس مباحث زیادی مطرح شد تا اینکه مدیر کل سابق دفتر گسترش وزارت علوم پیش از این به مهر اعلام کرده بود که این واحد در سال ۸۴ تنها یک بار مجوز پذیرش دانشجو دریافت کرده است.

این روزها اما خبری از آخرین وضعیت فعالیت واحد آکسفورد به گوش نمی رسد، با پیگیری خبرنگار مهر مشخص شد که این واحد هنوز به علت روابط ایران و انگلیس و برخی دلائل دیگر در حالت تعلیق قرار دارد.

اما با اعلام یک مقام مسئول دانشگاه آزاد، این واحد دانشگاهی به صورت اصولی وجود دارد اما فعلاً فعالیتی ندارد و ادامه پذیرش دانشجو در آن بستگی کامل به روابط ایران و انگلیس دارد.

به گفته این مقام مسئول، قرار است کارداران ایران و انگلیس به منظور از سر گیری روابط مستقر شوند.

Submit "تعیین تکلیف آخرین واحد آکسفورد دانشگاه آزاد" to Digg Submit "تعیین تکلیف آخرین واحد آکسفورد دانشگاه آزاد" to twitter Submit "تعیین تکلیف آخرین واحد آکسفورد دانشگاه آزاد" to del.icio.us Submit "تعیین تکلیف آخرین واحد آکسفورد دانشگاه آزاد" to StumbleUpon Submit "تعیین تکلیف آخرین واحد آکسفورد دانشگاه آزاد" to Google Submit "تعیین تکلیف آخرین واحد آکسفورد دانشگاه آزاد" to Facebook Submit "تعیین تکلیف آخرین واحد آکسفورد دانشگاه آزاد" to کلوب Submit "تعیین تکلیف آخرین واحد آکسفورد دانشگاه آزاد" to تبیان

نظرات