تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)
  
  

مشاهده RSS Feed

piroo

گزینه اصلی ریاست دانشگاه تهران کیست؟

به این مطلب امتیاز بدهید
پیام نو: به دنبال برکناری فرهاد رهبر از ریاست دانشگاه تهران بازار گمانه زنی‌ها در رابطه با رییس آینده این مرکز آموزشی و علمی شدت گرفته و از هر گوشه و کنار اسمی به گوش می رسد. اما در این بین یک نام طی چند روز گذشته بیش از دیگران تکرار شده است.

به گزارش سلام نو، دکتر افخمی رییس فعلی مرکز لغت نامه دهخدا که پیشتر و در دوران اصلاحات ریاست دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران را برعهده داشته است. نام این فارغ التحصیل زبان شناسی از فرانسه در حالی این روزها بر سر زبان ها است که پیشتر از دکتر نیلی و دکتر رحیمیان نیز نامبرده می شد اما اخبار تازه تر حکایت از کناره گیری این اساتید از رقابت حکایت می کند.

گفته می شود جدی‌ترین نامزد ریاست دانشگاه تهران طی هفته آینده و به همین منظور دیداری با یکی از مشاوران ارشد رییس جمهور و وزیر علوم خواهد داشت.

هدف از این دیدار آشنایی بیشتر با دیدگاه های این نامزد ریاست دانشگاه و همچنین تبادل افکار عنوان شده است. دکتر افخمی به همراه دکتر شفیعی کدکنی تنها اساتید تمام دانشگاه تهران در حوزه ادبیات تلقی می شوند.

Submit "گزینه اصلی ریاست دانشگاه تهران کیست؟" to Digg Submit "گزینه اصلی ریاست دانشگاه تهران کیست؟" to twitter Submit "گزینه اصلی ریاست دانشگاه تهران کیست؟" to del.icio.us Submit "گزینه اصلی ریاست دانشگاه تهران کیست؟" to StumbleUpon Submit "گزینه اصلی ریاست دانشگاه تهران کیست؟" to Google Submit "گزینه اصلی ریاست دانشگاه تهران کیست؟" to Facebook Submit "گزینه اصلی ریاست دانشگاه تهران کیست؟" to کلوب Submit "گزینه اصلی ریاست دانشگاه تهران کیست؟" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
علمی و تعلیم و تربیت ، اخبار داغ

نظرات