تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)
  
  

مشاهده RSS Feed

piroo

باید به "فیلمسازان" زن فرصت داد

به این مطلب امتیاز بدهید
سید امیر سید زاده تهیه کننده فیلم سینمایی "خانوم" در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما باشگاه خبرناران گفت: اعتقاد دارم باید به "فیلمسازان" زن برای حضور در عرصه حرفه‌ای کارگردانی سینما فرصت داد و تهیه کنندگان سرمایه‌گذاران سینمای ایران نیز آنان را تحت حمایت خود قرار دهند.


وی ادامه داد: "فیلمسازی" یک استعداد ذاتی است و چه بسا یک فیلمساز زن بهتر از یک فیلمساز مرد بتواند از طریق فیلمی که می‌ساز انعکاس دهنده‌ی مشکلات زنان در جامعه فعلی ما باشد.


سید زاده با اشاره به اینکه به عنوان یک تهیه کننده همیشه از تفکر و اندیشه نو استقبال می‌کند تصریح کرد: پیام من به "فیلمسازان" زن این است که از حضور در این عرصه نترسند و مطمئن باشند اگر ایده‌ای نو در این عرصه داشته باشند از آن استقبال خواهم کرد.

Submit "باید به "فیلمسازان" زن فرصت داد" to Digg Submit "باید به "فیلمسازان" زن فرصت داد" to twitter Submit "باید به "فیلمسازان" زن فرصت داد" to del.icio.us Submit "باید به "فیلمسازان" زن فرصت داد" to StumbleUpon Submit "باید به "فیلمسازان" زن فرصت داد" to Google Submit "باید به "فیلمسازان" زن فرصت داد" to Facebook Submit "باید به "فیلمسازان" زن فرصت داد" to کلوب Submit "باید به "فیلمسازان" زن فرصت داد" to تبیان

دسته بندی ها
هنر

نظرات