تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)
  
  

مشاهده RSS Feed

piroo

"چ" سرآمد همه کارهای "حاتمی‌کیا" است

به این مطلب امتیاز بدهید
"محمد رضا شریفی‌نیا"، بازیگر سینما و تلویزیون، در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما باشگاه خبرنگاران در خصوص کیفیت جشنواره امسال گفت: "جشنواره فیلم فجر" امسال ترکیبی از فیلم‌های مرتبط با دولت سابق و جدید بود که شاهد فیلم‌های خوبی در دولت سابق بودیم و حتی در سال آینده نیز تولیدات خوبی از دولت جدید ساخته خواهد شد.

وی ادامه داد: فیلم‌سازان جوان در این دوره نوآوری و خلاقیت‌های خوبی را به نمایش گذاشتند ودر کنار آن‌ها نیز پیشکسوتان عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش گذاشتند که در این میان فیلم "چ" نظر مرا به خود جلب کرد.


شریفی‌نیا تصریح کرد: این فیلم با استانداردهای سینما و تدوین جذاب ساخه شده که سکانس سقوط هلی‌کوپتر وانفجار آن یکی از بهترین سکانس‌های سینمای ایران است.


وی اظهار داشت: این سکانس زیبا نشان داد که گروه "حاتمی‌کیا" در مدتی این دو، سه سال بسیار کارکردند و از جان مایه گذاشته‌اند و در حقیقت فیلم‌"چ" سرآمد تمام کارهای حاتمی کیا تا به امروز است.

Submit ""چ" سرآمد همه کارهای "حاتمی‌کیا" است" to Digg Submit ""چ" سرآمد همه کارهای "حاتمی‌کیا" است" to twitter Submit ""چ" سرآمد همه کارهای "حاتمی‌کیا" است" to del.icio.us Submit ""چ" سرآمد همه کارهای "حاتمی‌کیا" است" to StumbleUpon Submit ""چ" سرآمد همه کارهای "حاتمی‌کیا" است" to Google Submit ""چ" سرآمد همه کارهای "حاتمی‌کیا" است" to Facebook Submit ""چ" سرآمد همه کارهای "حاتمی‌کیا" است" to کلوب Submit ""چ" سرآمد همه کارهای "حاتمی‌کیا" است" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
هنر

نظرات