تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)
  
  

مشاهده RSS Feed

piroo

سيد حسن خميني هم آبي از آب در آمد/پدر شاهيني و پسر استقلالي

به این مطلب امتیاز بدهید
البته در بيت امام همه به اين صورت استقلالي نيستند. زهرا اشراقي كه دختر عمه سيد حسن خميني محسوب مي شود از طرفدارهاي پر و پا قرص پرسپوليس است

سايت گل-مصاحبه جذاب سيدحسن خميني و عادل فردوسي پور زواياي مختلفي را داشت. مجري نود كه مي دانست كه او استقلالي است در طول مصاحبه مرتب اين نكته را به او گوشزد مي كرد اما سيد حسن تلاشش را كرد تا موضعش را رسما عنوان كند.

اما او به يك داربي اشاره كرد كه تيم مورد علاقه اش دو بر صفر عقب بود و سپس دو بر دو مساوي كرد. اگر داربي هاي دو دهه اخير را مورد تجزيه و تحليل قرار دهيد تنها در يك داربي اين اتفاق رخ داد؛ بازي جنجالي سال 1373 كه پرسپوليس با دو گل پيش بود و سپس بازي دو بر دو شد اما به علت درگيري محرمي و قلعه نويي و سپس به زمين ريختن هواداران پرسپوليس، بازي نيمه تمام ماند.

سيد حسن در صورتي خودش استقلالي است كه پدر مرحومش از طرفداران شاهين به حساب مي آمد. البته سيد احمد خميني رابطه خوبي هم با علي پروين داشت و از اين رو خيلي ها او را پرسپوليسي مي دانستند اما سيد حسن طرفدار استقلال شد. او پيشتر عنوان كرده بود به صورت ناشناس و با لباس مبدل به ورزشگاه ازادي مي رفته و بازي هاي تيم محبوبش را نگاه مي كرده.

البته در بيت امام همه به اين صورت استقلالي نيستند. زهرا اشراقي كه دختر عمه سيد حسن خميني محسوب مي شود از طرفدارهاي پر و پا قرص پرسپوليس است. او بارهاي در پيجش به اين موضوع اشاره كرده و حتي براي استقلالي ها كري معروف شش تايي ها را هم خوانده است.

Submit "سيد حسن خميني هم آبي از آب در آمد/پدر شاهيني و پسر استقلالي" to Digg Submit "سيد حسن خميني هم آبي از آب در آمد/پدر شاهيني و پسر استقلالي" to twitter Submit "سيد حسن خميني هم آبي از آب در آمد/پدر شاهيني و پسر استقلالي" to del.icio.us Submit "سيد حسن خميني هم آبي از آب در آمد/پدر شاهيني و پسر استقلالي" to StumbleUpon Submit "سيد حسن خميني هم آبي از آب در آمد/پدر شاهيني و پسر استقلالي" to Google Submit "سيد حسن خميني هم آبي از آب در آمد/پدر شاهيني و پسر استقلالي" to Facebook Submit "سيد حسن خميني هم آبي از آب در آمد/پدر شاهيني و پسر استقلالي" to کلوب Submit "سيد حسن خميني هم آبي از آب در آمد/پدر شاهيني و پسر استقلالي" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
ورزشی

نظرات