تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)
  
  

مشاهده RSS Feed

piroo

فردا و پس فردا؛ برگزاري آزمون دکتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي

به این مطلب امتیاز بدهید
آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی (PHD) سال1393در دو نوبت صبح و عصر روزهای پنجشنبه و جمعه24و 25بهمن برگزار می شود.
رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: آزمون نوبت صبح رأس ساعت هشت و آزمون نوبت عصر رأس ساعت16خواهد بود بنابراین به داوطلبان توصیه می شود که یک ساعت قبل از برگزاری، در حوزه امتحانی خود حضور به هم رسانند.
ناصر اقبالی درخصوص تعداد شرکت کننده این دوره گفت: در این دوره بیش از هفتاد هزار نفر در آزمون دکتری شرکت می کنند و با یکدیگر به رقابت می پردازند.
وی افزود: سئوالات آزمون دکتری تخصصی سال1393تستی خواهد بود به جز درس طراحی رشته های شهرسازی و معماری که سئوالات تشریحی نیز برای آن درنظر گرفته شده است. داوطلبان این دو رشته لازم است وسایل مندرج در برگ ورود به جلسه آزمون خود را به همراه داشته باشند؛ آزمون تشریحی این دو رشته در همان نوبت امتحانی مندرج در برگ ورود به جلسه آزمون برگزار خواهد شد.
وی گفت: داوطلبان در پایان جلسه آزمون باید کارت ورود به جلسه خود را به مسئولان حوزه تحویل دهند.

Submit "فردا و پس فردا؛ برگزاري آزمون دکتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي" to Digg Submit "فردا و پس فردا؛ برگزاري آزمون دکتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي" to twitter Submit "فردا و پس فردا؛ برگزاري آزمون دکتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي" to del.icio.us Submit "فردا و پس فردا؛ برگزاري آزمون دکتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي" to StumbleUpon Submit "فردا و پس فردا؛ برگزاري آزمون دکتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي" to Google Submit "فردا و پس فردا؛ برگزاري آزمون دکتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي" to Facebook Submit "فردا و پس فردا؛ برگزاري آزمون دکتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي" to کلوب Submit "فردا و پس فردا؛ برگزاري آزمون دکتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
علمی و تعلیم و تربیت

نظرات