تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)
  
  

مشاهده RSS Feed

piroo

شبِ تجلیل اهالی سینما از قهرمانان ملت

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،شب گذشته هنرمندان سینمای ایران جلوه‌هایی از رشادت و اخلاق‌مداری را در اختتامیه سی‌و‌دومین جشنواره فیلم فجر به نمایش گذاشتند.

بنابر این گزارش در جریان اهدای جوایز این دوره از جشنواره فیلم فجر چند نکته وجود داشت که شاید ذکر آنها خالی از لطف نباشد

1 -سخنان مریلا زارعی در تقدیر از خانواده شهدا و حرف‌های بابک حمیدیان در پاسداشت اصغر وصالی و اصغر وصالی‌ها و نیز تکریم جانبازان حاضر در سالن و تمام جانبازان از سوی مجری مراسم و سایر هنرمندان جلوه هایی از اخلاق مداری و پاسداشت و قدر شناسی اهالی سینما از حافظان دین و تمامیت کشور را به نمایش گذاشتند.

2- شب گذشته و جریان انتخاب برگزیدگان سی‌و‌ دومین جشنواره فیلم فجر تدبیر و عملکرد درست مسولان سینمایی در حفظ حرمت و شانیت جشنواره‌ای که به نام انقلاب اسلامی و در روز پیروزی انقلاب برگزار شده ‌بود قابل تقدیر و احترام بود.

در این جشنواره علیرغم انتقاداتی که به نحوه داوری‌ها وجود داشت تدبیر دبیر جشنواره و سایر مسولان سینمایی در برخورد منطقی و درست با فیلم‌هایی که حامی فتنه بودند و حرمت مردم و شانیت انقلاب را رعایت نکرده‌بودند قابل تقدیر بود.3 -شاید یکی از نکات قابل تامل این دوره که ابراهیم حاتمی‌کیا اشاره درستی به آن کرده‌بود حواشی پیش آمده پیرامون «شیار 143»بود. شب گذشته این فیلم هم در بخش‌های مختلف جشنواره و هم در بخش انتخاب مردم توانست نظر مردم و داوران را به خود جلب کند. همین امر می‌تواند سوال حاتمی‌کیا از هیات انتخاب را پر رنگ‌تر کند که چرا شیار انتخاب نشد و در نهایت،با لابی کردن توانست به جشنواره راه یابد. اگرچه طبیعتا این مورد به نظر و سلیقه هیات انتخاب بر می‌گردد اما شاید دقت در انتخاب گروهی که نظرشان با داوران و سلیقه عمومی متضاد نباشد می‌تواند به برگزاری بهتر جشنواره کمک کند.

Submit "شبِ تجلیل اهالی سینما از قهرمانان ملت" to Digg Submit "شبِ تجلیل اهالی سینما از قهرمانان ملت" to twitter Submit "شبِ تجلیل اهالی سینما از قهرمانان ملت" to del.icio.us Submit "شبِ تجلیل اهالی سینما از قهرمانان ملت" to StumbleUpon Submit "شبِ تجلیل اهالی سینما از قهرمانان ملت" to Google Submit "شبِ تجلیل اهالی سینما از قهرمانان ملت" to Facebook Submit "شبِ تجلیل اهالی سینما از قهرمانان ملت" to کلوب Submit "شبِ تجلیل اهالی سینما از قهرمانان ملت" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات