تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)
  
  

مشاهده RSS Feed

سبز

خانه سبز

به این مطلب امتیاز بدهید
رنگ سبز

رنگ سبز یک رنگ پر مصرف و کار آمد در طراحی داخلی است ، یک رنگ فوق العاده برای طراحی داخلی می باشد به دلیل این که رنگ طبیعت است . اگر به طبیعت نگاه کنید سبز در همه جا است و یک تیم بسیار خوب با هر کدام از رنگ های موجود در رنگین کمان را تشکیل می دهد که بسیار خیره کننده می باشد . کافیست به گل فروشی محله خود نگاهی بندازید به حقیقت این نکته به راحتی پی خواهید برد .

سبز – رنگ رشد رنگ بزرگ شدن :

سبز یک رنگ آرامشبخش است به همین دلیل است که اتاق انتظار بازیگران برای قبل از رفتن روی صحنه ، سبز رنگ شده است تا استرس آن ها را بگیرد . به همین دلیل به این اتاق “اتاق سبز” می گویند .

سبز رنگی سنتی است
می توان با نگاه به رنگ سبز و قرمز موجود در زیور آلات و تزئینات سال نو به این موضوع پی برد سیب قرمز در کنار سبزه ترکیبی خوش رنگ را می سازد .


این رنگ در ارتباط با ثروت و با ارزش بودن می باشد که بسیاری از دانشگاه ها و مدارس رنگ سبز را برای طرح رنگ دیوار های ساختمان خود در نظر می گیرند . رنگ سبز مخصوصأ سبز تیره جنگلی حس قوی و مطمئن بودن را القا می کند .

رنگ سبز احساس رشد مجدد و جوان شدن دوباره و حس حرکت به جلو و تازگی و طراوت را به انسان می بخشد که این حس بیشتر از طریق رنگ سبز روشن ایجاد می شود .

سبز نعنائی روشن بسیار آرامشبخش و آرام می باشد که مناسب برای مهدهای کودک یا اتاق های بیمارستان می باشد ولی توجه داشته باشید اگر در سطح وسیع استفاده شود باعث می شود اتاق بی روح و رنگ پریده به نظر برسد که مناسب نیست ، پس این نکته را همیشه در نظر داشته باشید .

استفاده از سبز با رنگ های قوی و زنده یک گردهم آوری عالی از رنگ ها برای طرح می باشد . سبز به عنوان یک پس زمینه عالی برای این طیف رنگ ها می باشد . این دقیق می تواند همان کاری را بکند که با رنگ های نرم و لطیف و نامحسوس انجام می دهد با این تفاوت که رنگ سبز بر آن ها غلبه می کند پس تعادل صحیح بین رنگ ها بسیار مهم است .

این رنگ رنگی ایده آلی برای اتاق خواب و حمام می باشد زیرا که دارای خواص آرامبخش و ملایم کننده می باشد.جنس ابریشمی سبز رنگ بسیار لوکس و خوش طرح و مناسب برای استفاده در طرح پرده و روتختی و صندلی ها می باشد .سبز رنگی است که می تواند در سطح گسترده استفاده شود و با استفاده از رنگ هایی مثل صورتی پر رنگ ، زرشکی قرمز ، آبی درخشان ، زرد و بنفش ، هایلایت زده شود ، مانند گل های که از زیر برگ های خود ظاهر می شوند ، چشم ربا می شود .


معانی رنگ سبز :


خونسرد – آرامشبخش – استراحت – با احتیاط – امنیت – هارمونی – آرامش – اعصاب آرام – سخت در مقابل رنگ پوست – تعادل – ظرفیت – خوش طرح – حسادت – پیچیده – جامعه بی صر و صدا و آرام – ثروت – ارزش – رفع خستگی – رشد مجدد – دوباره جوان شدن – تولد – اعتدال – متعارف – سنتی – نرمال بودن – نوسازی
تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 30-jpg   index-jpg   jpg   jpg   jpg  

Submit "خانه سبز" to Digg Submit "خانه سبز" to twitter Submit "خانه سبز" to del.icio.us Submit "خانه سبز" to StumbleUpon Submit "خانه سبز" to Google Submit "خانه سبز" to Facebook Submit "خانه سبز" to کلوب Submit "خانه سبز" to تبیان

آپدیت شده 2014_01_12 در 18:41 توسط [ARG:5 UNDEFINED]

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات