صفحه 2 از 3 123
نمایش نتایج: از 11 تا 20 از 24

موضوع: سردرگمی در مورد اینده... به کمکتون نیاز دارم

3257
  1. بالا | پست 11
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    13411
    سپاس
    0
    129
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام،عذرمیخام من الان تاپیکتونا خوندم،
    منم شرایطی شبیه ب شماراداشتم،هنوزم تصمیمی برا تغییررشته و ارشد ندارم اما بانمیتونم نمیتونم گفتنام انگار دارم راهو برای خودم تنگ میکنم،فکرمیکنم اگ دنبال علایقمون بریم بهترباشه حتی اگ سودم نکنیم حداقل ازش لذت میبریم،منم رشتم ریاضی بود ازش لذت نبردم چون دولتی قبول شدم رفتم،اماالان میخام دنبال علاقه هام برم حداقل چندسالیو هم بهتر بگذرونم،
    هرکاری سختیای خاص خودشا داره،پاگذاشتن توی یه مسیر خیلی مشکلات داره اما این ریسکو بکنید،شجاع بودن خیلی حس خوبی ب آدم میده،ب حرفام فکرکنید

2. کاربر مقابل از m@ri عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

3. بالا | پست 12
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال همیاری
    شماره عضویت
    13459
    صلوات
    156
    دلنوشته
    14
    خدایا نمیدونی چقدعاشقتم کمکم کن
    سپاس
    248
    582
    دریافت
    1
    آپلودها
    0
    منم چون به رشته کارشناسیم علاقه نداشتم رشتمو عوض کردم تو ارشد با اینکه بازار کار رشته کارشناسیم بهتر بود

4. کاربر مقابل از sanaz1368 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

5. بالا | پست 13
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    13617
    سپاس
    117
    221
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط m@ri نمایش پست ها
    سلام،عذرمیخام من الان تاپیکتونا خوندم،
    منم شرایطی شبیه ب شماراداشتم،هنوزم تصمیمی برا تغییررشته و ارشد ندارم اما بانمیتونم نمیتونم گفتنام انگار دارم راهو برای خودم تنگ میکنم،فکرمیکنم اگ دنبال علایقمون بریم بهترباشه حتی اگ سودم نکنیم حداقل ازش لذت میبریم،منم رشتم ریاضی بود ازش لذت نبردم چون دولتی قبول شدم رفتم،اماالان میخام دنبال علاقه هام برم حداقل چندسالیو هم بهتر بگذرونم،
    هرکاری سختیای خاص خودشا داره،پاگذاشتن توی یه مسیر خیلی مشکلات داره اما این ریسکو بکنید،شجاع بودن خیلی حس خوبی ب آدم میده،ب حرفام فکرکنید
    وای شما واقعا درست میگید ولی متاسفانه خیلی سخته بخوای از اول و بطور جدی شروع کنی من عاشق نقاشیم و از کلاسی که در دسترس دارم استفاده میکنم ولی اصلا امکانش نیس بطور اکادمیک دوباره شروع کنم.....
    میدونم حرفایی که میزنید درسته ولی شاید خیلی ترسو هستم که میترسم از نو شروع کنم از طرفی شرایطشم ندارم... گاهی فکر میکنم بهتر برم سراغ کلاسهایی که دوس دارم بدون اینکه فک کنم به دردم خواهد خورد یانه و بعد میترسم شاید از سرزنش های اطرافیان...

6. بالا | پست 14
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    13617
    سپاس
    117
    221
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz1368 نمایش پست ها
    منم چون به رشته کارشناسیم علاقه نداشتم رشتمو عوض کردم تو ارشد با اینکه بازار کار رشته کارشناسیم بهتر بود
    میتونم بپرسم رشته کارشناسی و ارشدتون ربطی بهم داشتن یا نه کلا متفاوت بودن....؟
    الان چی از کاری که کردید راضی هستید؟

7. بالا | پست 15
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    13762
    سپاس
    37
    29
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام دوست عزىز من 29 سالمه دانشگاه هم نرفتم بنا به دلاىلى با وجود اىنکه کارمو دوست دارم اىن حس ترس از قضاوت درون.من هم هست اما خىلى کم شده توى زندگى کارى رو انجام بده که فکر مىکنى درسته و تمام تلاشتم براش بکن بعدش رو واقعا به خدا بسپار طورى برات ردىف مىکنه که باورت نمىشه ىکمى قربونش برم دلش بزرگه اما وقتش که بشه چىزى بهت مىده که فکرشم نمىکنى... ىکم ذهنتو ازاد کن نباىد به چىزى فکر کنى بعدش ىه استارت دوباره..پرقدرت سهم حرکتت رو انجام بده شاىد نىاز باشه که خواسته هات رو ىکم عقب بندازى و ىه زىرسازى دىگه انجام بدى چرا رشتتو عوض نکنى ؟حتما مىتونى.بسپار به خدا و تلاش کن کارخونه ى هندا 5 بار منفجر شد ولى رئيسش بازم زمىن ننشست تا شد اين...به چىزى رو فراموش نکن همه ى ادما براى شروع تازه ترس دارن کافيه بزنى تو ترست

8. 2 کاربر مقابل از Ali1364 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

9. بالا | پست 16
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال همیاری
    شماره عضویت
    13459
    صلوات
    156
    دلنوشته
    14
    خدایا نمیدونی چقدعاشقتم کمکم کن
    سپاس
    248
    582
    دریافت
    1
    آپلودها
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط m12 نمایش پست ها
    میتونم بپرسم رشته کارشناسی و ارشدتون ربطی بهم داشتن یا نه کلا متفاوت بودن....؟
    الان چی از کاری که کردید راضی هستید؟
    من رشته کارشناسیم مهندسی بهداشت محیط بود خیلی محاسباتی بود از طریفیم اصلا به روحیه من نمیخورد طراحی و این چیزا ولی بازار کارش عالی بود من هرجا میرفتم برکار میگرفتنم .اما من بهش علاقه نداشتم گفتم نمیتونم یه عمر با رشته ای که دوسش ندارم سر کنم حتی برای ادامه تحصیل وقتی یه رشته ای علاقه نداری چجوری میخوای پایان نامه بدی وروش کار کنی باید بهش علاقه داشته باشی
    منم توی ارشد رشتمو عوض کردم الان ارشد سم شناسی دارم . توی وزارت بهداشت هرکسی نمیتونه هر رشته ای که دلش میخوادو بخونه چون محدودیت مدرک کارشناسی داره من یجوری میخواستم از اون رشته فرار کنم سرچ کردم که کدوم رشتهارو مجازم بخونم دیدم سم شناسی بهتر بود هم منایعشومیتونستم از پسش بربیام درسته خیلی سخت شد چون ما درساو تو کارشناسی پاس نکرده بودیم مثلا بیوشیمی نداشتیم ولی مجبور شدم برای ارشد بخونمش الان از رشتم خیلی راضیم خیلی دوسش دارم بر دکتراهم همین رشترو میخوام ادامه بدم.حتی اگه بیکار باشم میتونم رشته ای میخونم که بهش علاقه دارم

10. بالا | پست 17
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    13411
    سپاس
    0
    129
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام،حرفای آقایAli1364 و sanaz1368کاملا درسته،شما هرجایی اززندگیتون ک باشین هیچوقت دیرنیس برای شروع دوباره،حتی کلاس رفتن هم خیلی ایده ی خوبیه،موافقم باتون،فقط دنبال علایقتون برید ب هیچی فکرنکنید حتما موفق میشید من مطمئنم،ایشالله امسال سال موفقیت باشه برای هممون💪

11. بالا | پست 18
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    13617
    سپاس
    117
    221
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    خیلی ممنون دوست عزیزم
    اره میخوام دوباره شروع کنم ولی هنوز همون ترس و اضطراب همراهم هستن ... اصلا نمیخوام برم سراغ ارشد رشته خودم ولی اینکه دنبال چه رشته ای برم نمیدونم...
    فعلا فقط میرم سراغ کلاس های هنری تا بعد ببینم چی میشه
    توکل به خدا

12. بالا | پست 19
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    13411
    سپاس
    0
    129
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    همین ک شروع کنین و کلاسای ک علاقه دارین را برین خودش یه جرقس برای رسیدن ب اهدافتون...
    حتما موفق میشین مطمئنم

13. کاربر مقابل از m@ri عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

m12

14. بالا | پست 20
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    13617
    سپاس
    117
    221
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    خیلی ممنون بابت اینکه بهم رو حیه میدید....

صفحه 2 از 3 123

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد