نمایش نتایج: از 1 تا 2 از 2

موضوع: رفتار پسر بچه سه ساله

137
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    20205
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

رفتار پسر بچه سه ساله

با سلام، من صاحب دوقلو دختر و پسر هستم الان سه ساله هستن مشکلی
    که دارم اینه که پسرم ترجیح میده با وسایل دخترانه بازی کنه و میگه وقتی دختر شدم برام لاک بزنید دوست داره با دخترا بازی کنه و حتی موهاشو کوتاه نمیکنه میگه میترسم، خیلی به خودم وابسته است وقتی پسر خاله ها که همسن خودش هستن بازی میکنن میاد تو بغل من میشینه و بازی نمیکنه

2. بالا | پست 2
    عضو همراه

عنوان کاربر
    مشاور روانشناس
    شماره عضویت
    19151
    سپاس
    0
    17
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    دقت کنید که فرزند پسر شما از زمان کودکی بیشترین تاین خود را با دو فرد از جنس مخالف گذرانده است و این باعث می شود که او نتواند به درستی تفاوت های خود را تشخیص بدهد و هویت جنسی خود را به سمت شما و خواهرش بیشتر می داند در این مورد نیاز است که شما اصراری به هم رنگ بودن و هم طرح بودن لباس های آن نداشته باشید اسباب بازی های مناسب هر سن را تهیه کنید و به میزان لازم به کارهای پسرانه بودن او توجه مثبت نشان بدهید .
    در کنار این موارد همانند سازی او با پدر نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و نیاز است که پدر برای او وقت بیشتری بگذارد و با او بازی های مناسب سن انجام بدهد البته منظور بازیهای آسیب زا و خشن نمی باشد اما همراهی و بیرون رفتن با همجنس و وقت گذراندن با این افراد می تواند به او در بهبود و شناسایی خود کمک کند.

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد