نمایش نتایج: از 1 تا 5 از 5

موضوع: ازدواج اتیسمی

833
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    19919
    سپاس
    3
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

Question ازدواج اتیسمی

درود
    من پسر 32 ساله هستم و اتیسم دارم. البته از نوع باهوشش میخواستم بدونم ازدواج برای افرادی شبیه من چطوره؟ کسی بوده که تجربه شو بگو.

2. بالا | پست 2
    عضو همراه

عنوان کاربر
    مشاور روانشناس
    شماره عضویت
    19151
    سپاس
    0
    23
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    لطفا در مورد مشکل خودتان اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم.
    1. تشخیص گذاری اوتیسم برای شما توسط چه کسی صورت گرفته است؟
    2. میزان تحصیلات و شغل شما چیست؟
    3. روابط اجتماعی شما چگونه می باشد؟
    4. با چه ویژگی هایی شما خودتان را باهوش می دانید؟

3. بالا | پست 3
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    19919
    سپاس
    3
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    درود
    1- تشخیص توسط خودم صورت گرفته. (20 سال هست که با خانوادم خرف نزدم ازشون بدم میاد، دلیل هم داره. تماس چشمی هم ندارم)
    2- لیسانس کامپیوتر هستم شغل آزاد دارم (تو مغازه پدرم کار میکنم)
    3- روابط اجتماعی ضعیف دارم. کلا دوستی ندارم. یه دوست دوره مدرسه دارم که اتفاقی 2 سال به بار تو خیابون میبینمش. البته تقصیر خودش هم هست چند بار قرار گذاشتم بریم بیرون اینا نیمود منم دیگه به همون آشنایی بسنده کردم.
    4- از آدمهای که میبینم باهوشترم. زمان تحصیل هم تو رشته خودم رودست نداشتم. تو کار فنی هم همینطور.

4. بالا | پست 4
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    19919
    سپاس
    3
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    درضمن من قصد ندارم این موضوع رو بطرف بگم، چون اینکه من با بقیه آدمها چطور ارتباطی دارم فکر نمیکنم بهش مربوط باشه. ولی خب بعضی مسابل که له وجود آورده رو طور دیگه بهش میگم.

5. بالا | پست 5
    عضو همراه

عنوان کاربر
    مشاور روانشناس
    شماره عضویت
    19151
    سپاس
    0
    23
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    دوست عزیز دقت کنید که شما برای تشخیص اوتیسم نیاز به مراجعه به روان شناس بالینی و روان پزشک دارید اما به نظر نمی رسد این تشخیص گذاری برای شما صحیح باشد چون شما برای رفتارهای خودتان دلیلی دارید و این سبک رفتاری را مورد پذیرش قرار داده اید .
    بهتر است قبل از تصمیم گیری به ازدواج یک دوره روان درمانی را تجربه کنید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید .
    شما برای داشتن ازدواج موفق تر نیاز به ارتباط صحیح با فرد مقابل دارید و برای داشتن ارتباط موفق نیاز به ارتباط چشمی و در کنار آن دانستن شیوه صحیح ارتباط و درک شرایط طرف مقابلتان می باشید تا بتوانید ارتباط بهتری ایجاد کنید .
    مشکلی با توجه به شرایط شما برای ازدواج وجود ندارد اما بهتر است در اول مشکلات خودتان را مورد بررسی قرار بدهید و بعد وارد زندگی مشترک شوید.

6. کاربر مقابل از dehghanzahra عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد