نمایش نتایج: از 1 تا 4 از 4

موضوع: اختلاف باهمسر

646
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    20448
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

Post اختلاف باهمسر

سلام همسرم بد بینه با سخت گیریشاش دارم دیونه میشم افسردگی گرفتم میخوام اون طوری که میخوام زندگی کنم ۱۲ ساله زندگی کردم خوشی ندیدم دوتا دختر دارم چکار کنم کمکم کنید راه درست و انتخاب کنم میخواد من چادر سرم کنم نمیتونم اون اخلاقامون فرق داره باز فرمون فرق داره اصلا با من وقت نمیگذرونه تا حالا باهم مسافرت نرفتیم فقط کا رش براش مهمه برای بچه ها هم همینطور به فکرمون هست ولی تمام زندگی که پول نمیشه همش میخواد منو کنترل کنه منم باهاش کنه میام ولی هرچی کنار میام توقعش بیشتر میشه اون تمام زندگی رو تو پول در آوردن و خونه رابطه میدونه من نمیتونم اینا رو قبول کنم یه طوری رفتار میکنه که مجبورم همه چی رو ازش پنهان کنم مثلا یه بازار رفتنه ساده انتخابم اشتباه بوده تو سن کم ازدواج کردم پشیمانم بعضی اوقات اینقدر اذیتم میکنه که ازش متنفر میشم دوستم داره خیلی ولی با دوست داشتنش عذابم میده چند بار تصمیم به طلاق گرفتم ولی بچه هام دست و بالم بستن بخدا نمیدونم چکار کنم من حق دارم اون طوری که میخوام زندگی کنم کلا بلد نیست چکار کنه میگه دوست دارم ولی حتی یه کادو برام نگرفته تا حالا تفریح نداریم سال با سال مونده به دلم یکبار برم جایی اشکه منو در نیاره دوستش ندارم قبلا عاشقش بودم ولی با رفتارش باتوهیناش هر بار منو از خودش دور کرد وقتی بحثمون میشه هر چی که از دهنش در میاد میگه طوری مستقیم به من میگه تو بی عزتی و.... اونم فقط بخاطر یه چادر تو رابطه تو زندگی محبت هیچی براش کم نمیزاشتم ولی اون فقط خواسته های خودشو میبینه دوست نداره من خوشحال باشم اگه من بمونم تو خونه بهترینم مثلا بخاطر رفتن به باشگاه هزاران بار با من بحث کرده هیچ وقتی برای من نمیخوره و منم که برای روز مرگی خودم برنامه میریزم بهانه میگیره بیشتر از همه توهیناش عذابم میده یه مثال کوچیک میگه معلوم نیست تو راه باشگاه چکار میکنی به بهانه باشگاه کجا میری بعد این همه وقت حتی یک بارم از من خطا ندیده بهم اعتماد نداره بخدا دارم روانی میشم جلوی بیشرفتمو میگیره احساس پوچی میکنم کمکم کنید

2. بالا | پست 2
    عضو همراه

عنوان کاربر
    مشاور روانشناس
    شماره عضویت
    19151
    سپاس
    0
    23
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    با سلام خدمت شما
    دوست عزیز احساسات و نیازهای شما قابل احترام می باشد و نیاز است که سعی کنید آرامش خودتان را حفظ کنید تا تصمیم گیری بهتری داشته باشید . شما برای ادامه مسیر زندگی مشترک به دلیلی مهم تر از فرزندانتان احتیاج دارید چون با توجه به این بحث های مکرر و شرایط روحی شما بازهم امکان آسیب به فرزندانتان وجود دارد .
    اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم.
    1. هریک از شما چند سال دارید؟
    2. دلیل ایشان برای نرفتن بیرون از منزل شما چیست؟
    3. ایشان رفتارهای کنترل کنند و یا شک و سوءظن دارند/
    4. روابط اجتماعی ایشان بیرون از منرل چگونه می باشد؟
    5. در زمان ازدواج شما چادری بودید ؟
    6. روابط عاطفی و جنسی شما رضایت بخش می باشد؟

3. بالا | پست 3
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    20448
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    با سلام ممنون بابت پاسخگوییمن ۲۸ سالمه و همسرم۳۴ دلیل ایشون اینه که دوستم داره نمیخواد من بیرون برم یه دلیل بی منطق و اصلی ترین دلیلی بد بینی هست به همه شک داره سوء ظن داره همش دوست داره منو مثل بچه کنترل کنه.روابطش بیرون از خونه خیلی خوبه خودش با همه بگو بخند میکنه ولی خدا نکنه من این کار بکنم مثال با دختر عموش گرم میگیره شوخی میکنه ولی من یه احوال پرسی ساده با پسر دایی یا اقوام داشته باشن انگار جونو میگیرن.وقبل از ازدواج من چادری نبودم گاه گداری چادر سرم میکردم اتفاقا از من پرسید ومن گفتم بعضی وقتا چادر سرم میکنم و قبول کرد.روابط عاطفی و جنسی هیچ مشکلی نداشتیم و همیشه رضایت داشته .من فکر میکنم مشکل دو شخصیتی یا یه چیزی شبیه به این داره اصلا تعادل نداره ممنون میشم راهنمایی کنید

4. بالا | پست 4
    عضو همراه

عنوان کاربر
    مشاور روانشناس
    شماره عضویت
    19151
    سپاس
    0
    23
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل درک می باشد اما دقت داشته باشید که شما برای ادامه زندگی مشترک در کنار اینکه نیاز است به فرزندانتان توجه داشته باشید نیاز است شرایط روحی خودتان را نیز مورد توجه قرار بدهید تا بتوانید زندگی با آرامش تری را تجربه کنید اگر بخاطر کودکانتان تنها با این شرایط ادامه بدهید اما با کمک همسرتان و روانشناس تغییری ایجاد نکنید فشارهای روحی که به شما وارد می شود و همچنین بحث ها و دگیری های مکرر بین شما و همسرتان بر روی آنها نیز تاثیر می گذارد.
    با توجه به علایمی که بیان کنید نشانه های شخصیت پرانوئید در همسرتان مشاهده می شود اما دقت کنید که از بیان این موضوع و تشخیص گذاری خوداری کنید و در آرامش از ایشان بخواهید که با یکدیگر برای بهبود زندگیتان به رواننشاس مراجعه داشته باشید .
    افراد با شخصیت پارانوئید علایمی دارند که مهم ترین آنها شامل موارد زیر می باشد

• [--]
      دچار بدبینی و بی‌اعتمادی بدون دلیل منطقی هستند
      در روابط میان‌فردی به ویژه با خانواده و همسر ناتوان هستند
      در روابط زناشویی بدون هیچ دلیل منطقی همسرشان را خائن می‌دانند
      از گفتار دیگران سو برداشت می‌کنند و گفته‌های معمولی دیگران را به درستی درک نمی‌کنند
      همیشه حق را به خود می‌دهند و اشتباهات خود در برابر دیگران را نمی‌پذیرند
      زودخشم، خودرای و ستیزه‌جو هستند
      ناآرام، بی‌قرار و مضطرب هستند

دقت کنید که این افراد نمی‌پذیرند که دچار بدبینی و بی‌اعتمادی غیرمنطقی هستند و بر این باورند که دلایل و شواهدی دارند که دیگران آن‌ها را فریب داده‌اند تهدید یا تحقیر کرده‌اند یا به آنان آسیب رسانده‌اند اما هیچ شواهد منطقی در دست ندارند.
    در این مسیر بهتر است به صورت حضوری هردویتان و یا حداقل خودتان به صورت حضوری به رواننشاس مراجعه داشته باشید .

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354783

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد