نمایش نتایج: از 1 تا 6 از 6

موضوع: چطوری برگردم

1419
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    20856
    سپاس
    1
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

چطوری برگردم

سلام من 16سالمه ،از خونه فرار کردم،الان خیلی پشیمونم میخوام برگردم ولی میترسم ،چون الان سه هفتس فرار کردم،ولی خانوادم دنبالم نگشتن ،الان ب نظرتون چیکار کنم؟

2. بالا | پست 2
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    20856
    سپاس
    1
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهسای تنها نمایش پست ها
    سلام من 16سالمه ،از خونه فرار کردم،الان خیلی پشیمونم میخوام برگردم ولی میترسم ،چون الان سه هفتس فرار کردم،ولی خانوادم دنبالم نگشتن ،الان ب نظرتون چیکار کنم؟
    دارم دیوونه میشم میشه زودتر جواب بدین

3. بالا | پست 3
    عضو همراهکاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    20660
    سپاس
    0
    3
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    با سلام خدمت شما
    دوست عزیز به نظر می رسد احساس ناکامی و تنهایی و در کل ناخوشایندی را تجربه می کنید.
    درباره اینکه علت فرار شما چه بوده و اکنون در چه شرایطی قرار دارید توضحی نداده اید.
    اما در هر حال بهتر است هرچه سریعتر برای بازگشت به خانه اقدام کنید چرا که هر خطری که درون خانه شما را تهدید کند بسیار کمتر از خظراتی خواهد بود که در بیرون از خانه شما را تهدید می کند.
    به محل زندگی خودتان هم اشاره ای نکرده اید و درباره علت ترس خودتان چیزی نگفته اید که آیا در محل زندگی شما فرهنگ خاصی برای مجازات اینگونه رفتارها انجام می شود یا خیر و منظورتان از ترس همان واکنشهای بازخواست کننده ای است که به هرحال والدین از رو خشم ممکن است انجام دهند.
    چون توضیح زیادی نداده اید نمی دانیم دقیقا مسئله شما چیست.
    اگر حالت اول باشد و خطر واقعی در بازگشت به خانه شما را تهدید می کند می توانید با اورژانس اجتماعی، ۱۲۳ تماس بگیرید تا مددکاران سازمان بهزیستی برای بازگشت امن شما به خانه کمکتان کنند و اقدامات لازم را برای محافظت از شما انجام دهند.
    اگر هم نگرانی شما بابت واکنش ها معمول والدین در این مواقع است که خب باز هم نسبت به خطرات بیرون امنتر خواهد بود.
    بعدا می توانید برای دریافت مشاوره در مسیر بهبود رابطه با خانواده و چگونگی رسیدن به خواسته هایتان از شیوه های موثرتر اقدام نمایید.
    اما فعلا اولویت با این مسئله و بازگشت شما به یک مکان امن است.
    با همکاران ما در کانون مشاوران ایران، هم می توانید تماس بگیرید تا با دادن اطلاعات بیشتر راهنمایی های لازم را دریافت نمایید:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

4. کاربر مقابل از coach عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

5. بالا | پست 4
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    20856
    سپاس
    1
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    من نمیخوام برگردم خونه ،چون خانوادم منتظرم نیستن،الان میخوام بیرون از خونه ی زندگیه جدید رو شروع کنم ،فقط نمیدونم چطوری ؟

6. بالا | پست 5
    عضو همراه

عنوان کاربر
    مشاور روانشناس
    شماره عضویت
    19151
    سپاس
    0
    26
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام به شما دوست عزیز
    دقت کنید که فرار از خانه می تواند در این سن آسیب های زیادی را برای شما به همراه داشته باشد بهتر است در این مورد در کنار ابراز پشیمانی و بیان اینکه به اشتباه بودن مسیر انتخابیتان آگاه هستید به خانوادیتان بازگشت داشته باشید و سعی کنید که در مورد مشکلات خود با آنها صحبت کنید .
    در صورتی که نمی توانید به تنهایی اقدام کنید بهتر است با شماره 123 تماس بگیرد و از اورژانس اجتماعی در این مسیر کمک بگیرید تا مشکلات بین شما و خانوادیتان مورد بررسی قرار گیرد و در این مسیر به شما کمک شود .
    فرار کردن راحل مناسبی برای برطرف شدن مشکلات نمی باشد و شما در سن نوجوانی قرار دارید و در این سن حساسیت و خیالپردازی بیشتر می باشد و تصمیمات هیجانی مشابه رفتار شما افزایش می یابد که با ریسک و آسیب های زیادی همراه است .

7. بالا | پست 6
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    20873
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    از بستگان کمک بگیرید و در اولویت بعد دوستان

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد