نمایش نتایج: از 1 تا 3 از 3

موضوع: چطور به شوهرم بفهمونم یهویی به اعضای جنسی من دست نزنه و اول با معاشقه تحریکم کنه؟

199
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21013
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

نحوه ی ابراز خواسته ها به همسر

چگونه به زبان همسرمان، از او درخواست کنیم که حرف ما را متوجه بشود؟
    ویرایش توسط مري : 2020_06_08 در ساعت 23:24

2. بالا | پست 2
    عضو همراه

عنوان کاربر
    مشاور روانشناس
    شماره عضویت
    19151
    سپاس
    0
    23
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام به شما دوست عزیز
    در این مورد تعامل و صحبت در زمان مناسب می تواند باعث شود که شماها به علایق و نیازهای یکدیگر بیشتر آشنایی پیدا کنید و بتوانید در این مسیر با درک دیدگاها و نیازها رابطه جنسی بهتری را تجربه کنید .
    بهتر است در زمان صحبت به دنبال مقصر نباشید و سعی کنید که با درک نیازها و احساسات هم جلو بروید تا بتوانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید و شما نیز سعی کنید از ایشان سوال کنید که چگونه این رابطه برایشان لذت بخش تر می شود و خودتان نیز توضیحات لازم را بدون سرزنش کردن به همسرتان بدهید .

3. بالا | پست 3
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21013
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

ممنون از پاسخ شما

از راهنمایی شما بسیار سپاسگزارم 🙏🏻 مخصوصا از یادآوری اینکه در حرف زدن سرزنش نباشد...
    از فایل های صوتی و تصویری استفاده کردم و در یک موقعیت مناسب برای همسرم از لحاظ علمی توضیح دادم که مقداری معاشقه یا حتی حرف زدن و نوازش غیر جنسی به من آرامش و فرصت لازم برای ورود به مرحله ی تحریک جنسی را میدهد، به نظرم ایشون اینطوری بهتر متوجه خواسته ی من شدن و یه مقدار که حرف زدیم و من احساس کردم که منو درک میکنن، حس بد من نسبت به این کار از بین رفت...
    به نظرم مهمترین قسمت رابطه ی جنسی برای زن، مرحله ی اول یعنی رسیدن به آرامش روانی است تا بتواند مرد را از لحاظ جنسی بپذیرد و به او متمایل گردد