نمایش نتایج: از 1 تا 2 از 2

موضوع: نامزدم درک نمیکنه

280
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21247
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

نامزدم درک نمیکنه

سلام. چند وقت پیش متوجه شدم نامزدم عکس برهنه ی زنان رو میبینه و تو گوشیش نگه میداره. همون موقع خیلی ناراحت شدم و موضوع رو بهش گفتم. گفت این یه سبک از عکاسی به نام نودگرافیه و من از دید هنری به اینا نگاه میکنم ! اما من متقاعد نشدم به هر حال عکس زنان برهنه بود و وقتی گفتم من ناراحت میشم گفت به چه چیزای بیخودی گیر میدی و همش بدبینی. یه مدت باهاش سرسنگین شدم وقتی دید اینجوریم گفت باشه و عکس ها رو پاک کرد ولی تازگیا متوجه شدم داره این کار رو تکرار میکنه البته کمتر از اون موقع. ولی به هر حال این موضوع خیلی منو اذیت میکنه. لطفا راهنماییم کنید که باید چیکار کنم

2. بالا | پست 2
    عضو همراه

عنوان کاربر
    مشاور روانشناس
    شماره عضویت
    19151
    سپاس
    0
    26
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام به شما رها جان
    ببین عزیزم شما در دوران نامزدی قرار دارید دوران که نیاز است که شناخت بیشتری از فرد مقابلتان بدست بیاورید تا بتوانید برای ادامه زندگی مشترک تصمیم گیری بهتری داشته باشید در این مسیر قهر کردن و یا سر سنگین بودن کمکی به شما نمی کند چون تغییر به اجبار می تواند دوام زیادی نداشته باشد مانند زمان فعلی که باز نامزد شما این مسیر را تکرار می کنند .
    بهتر است در این مسیر در کنار احترامی که برای ایشان قائل هستید دیدگاهای خودتان و توقعاتی که دارید را بیان کنید صحبت ها و دیدگاهای ایشان بشناسید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید .
    در این مسیر بهتر است مشاوره پیش از ازدواج را دریافت کنید تا دیدگاهای هردوی شما و سبک شخصیتی و رفتاری و همچنین گرایشات جنسی و... مورد بررسی قرار گیرد تا هردوی شما بتوانید با شناخت بیشتر از خودتان و فرد مقابل برای ادامه مسیر تصمیم گیری کنید .
    دقت کنید که ازدواج به تنهایی می تواند این مشکلات را برطرف کند و حتی می توانید در زندگی مشترک با مشکلات بیشتری نیز مواجهه شوید پس بهتر است در همین دوران این مشکلات بررسی و برطرف شود .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22247100

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد