نمایش نتایج: از 1 تا 4 از 4

موضوع: عاشق استادم شدم اما دوسم نداشت

223
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21282
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

عشق یک طرفه

من عاشق استادم شدم . ۱۴ سال ازم بزرگتر بود حتی رفتم و بهش گفتم که دوسش دارم اما جوابم فقط سکوت بود و یه کلمه هم باهام حرف نزد حالا تصمیم دارم فراموش کنم اما هر چقدر تلاش میکنم نمیشه
    لطفا من راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2
    عضو همراه

عنوان کاربر
    مشاور روانشناس
    شماره عضویت
    19151
    سپاس
    0
    27
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام به شما دوست عزیز
    ببین عزیمز احساساتی که داری قابل احترام هست اما دقت کنید که شما در این مسیر هیجانی تصمیم گیری کرده اید و بهتر است سعی کنید که در کنار احترام به احساسات خود و یا مبارزه برای فراموشی آن در احترام با احساسات برخورد کنی اما به این موضوع نیز توجه داشته باشید که این میزان از اختلاف سنی می تواند از اهمیت زیادی برخودار باشد در کنار اینکه ایشان نی زاگر هدف و علاقه مشترکی داشتند می توانستند بیان کنند .
    در کنار اینکه شما در جایگاه استادی ایشان را می شناسید اما از توقعات ، دیدگاها و سبک زندگی ایشان خارج از محیط دانشگاه اطلاعی ندارید بهتر است سعی کنید که به مبارزه نپردازید و به خودتان اجازه بدهید که دوست داشتن را تجربه کنید در کنار اینکه به این موضوع توجه داشته باشید که هردوست داشتنی قرار نیست به ازدواج و یا رابطه ختم شود.

3. بالا | پست 3
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21282
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    ممنونم بابت راهنمایی شما من خودمم میدونم از اول عاشق شدنم کار اشتباهی بوده ولی راستش ماجرای ما با لج و لجبازی شروع شد و من برای انتقام گرفتن از ایشان چند وقت بصورت نا شناس مزاحم شدم و تو این مدت جواب من رو میدادن ولی خب بعد از یه مدت متوجه شدن من کی هستم و کلی از ایشان معذرت خواهی کردم. اونم گفت که اشکالی نداره و فراموش کرده اما اینطور نبود بعد از اینکه ترم شروع شد تلافی کرد اما با نمره نه.
    من تو این مدت مطمئن بودم که مجرده اما بعد از اینکه ترم شروع شد یهو دیدم حلقه دستش کرده و درست مثل تازه دامادا رفتار میکرد خلاصه سرتون رو به درد نیارم اینا هیچکدوم مهم نیست من دارم تلاش میکنم که فراموش کنم اما یه سوالی برام پیش اومده این آقا اگه از من خوشش نمیاد چرا شماره تلفن من رو سیو نگه داشته حتی یبارم همینجوری بلاکش کردم اونم یه دقیقه بعد بلاکم کرد و این نشون میده که منو چک میکنه تو دانشگاهم زیاد خیره میشد بهم من واقعا بلا تکلیفم یبارم کلی خواهش کردم که ازم بدت میاد فقط کافیه بگی اما بازم جوابم سکوت بود

4. بالا | پست 4
    عضو همراه

عنوان کاربر
    مشاور روانشناس
    شماره عضویت
    19151
    سپاس
    0
    27
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    ببین عزیزم در این مرود بهتر است بر پایه حدس و گمان پیش نروید در هر صورت شما بخاطر رفتاری که داشته اید باعث شده اید که ایشان توجه بیشتری به سمت شما داشته باشند و کنجکاوی بیشتری نشان بدهند بهتر است در کنار احترام به خودتان و ایشان به عنوان استاد پیش بروید .

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد