نمایش نتایج: از 1 تا 4 از 4

موضوع: من یک نو جوان هستم

271
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21297
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

من یک نو جوان هستم

سلام.نمیدونم از کجا شروع کنم.... من یک نوجوان ۱۶ ساله هستم.از وقتی یادمه مادرم رو در حال کتک خوردن و پدرم رو در حال کتک زدن خودم و مادرم دیدم . پدرم آدم بسیار عصبانی بود آنقدر عصبانی که به قصد مرگ منو میزد.مادرم رو که خیلی بدتر حتی یکبار چاقو زد تو پاش .من و مادرم رو جلوی همه تحقیر میکرد و خوردم میکرد.مادرم هم یک زنی هست کاملا بی احساس و بی عاطفه خیلی مریضه و چیزی جز خودش واسشون مهم نیست.اما خودم.....کودکی آرام و گوشه گیر بودم و نوجوانی افسرده من خیلی بچه با احساسی هستم و تعریف از خود نباشه خیلی مهربون .از نظر ظاهری هم خیلی درشتم و همین باعث شد من زودتر وارد دنیای بزرگترا بشم.از بچگی خیلی می فهمیدم و خیلی باهوش بودم و درسم خوب بود .اما اتفاقی که از نوروز ۹۸ زندگی من رو بهم ریخت مرگ پدرم بود....مرگ پدرم منو نابود کرد در کل اتفاقاتی که افتاد رو بگم اول مرگ پدرم دوم ازدواج مادرم سوم جدا شدن از خواهرام چهارم بستری شدنم تو بیمارستان. بعد از مرگ پدرم مادرم بلافاصله ازدواج کرد و رفت با خواهرام منم چون بچه ناسازگاری بودم نرفتم یعنی نگذاشتن برم یکسال و نیم خواهرام ندیدم و کارم به جاهای باریک رسید شکستن ظرف و ظروف و پرخاشگری و ......که باعث شد بیمارستان روانی بستری بشم ۴۰ روز بستری بودم و حالا هم بعد گذشت حدود یکسال حالم خیلی بده و احساس میکنم هیچکس و ندارم هیچکس در کم نمی کنه پناه آوردم به سیگار خیلی افسردم و متوجه شدن تو بیمارستان اختلال دوقطبی دارم و لیتیوم مصرف میکنم... از شما درخواست کمک فکری دارم .ممنون

2. بالا | پست 2
    عضو همراه

عنوان کاربر
    مشاور روانشناس
    شماره عضویت
    19151
    سپاس
    0
    27
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که تجربه این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه بوده است اما دقت کنید که در این مسیر بهتر است سعی کنید که مسیر درمانی خود را طی کنید و در کنار دارو درمانی روان درمانی را نیز تجربه کنید .
    ترکیب این دو درمان می تواند به شما کمک زیادی کند تا بتوانید شرایط بهتری را تجربه کنید و مسی رشدی خود را سپری کنید .
    بهتر است سعی کنید که از سرزنش کردن خود خوداری کنید و با درک متقابل دیگران پیش بروید هرچقدر که شما بینش بیشتری به مشکلات خود داشته باشید می توانید در مسیر درمانی بهتر عمل کنید.

3. بالا | پست 3
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21418
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام من یک نوجوان ۱۴ ساله هستم
    با اینکه سنم کمه ولی تجربه دارم
    میفهمم چی میگی ولی واقعا چه میشه کرد من خودم انقدر مدرسمون ازم کار میکشه که دوست دارم خودمو بکشم ولی دلم برای همه می‌سوزه که بعد از من چکار میکنن برای همین هیچوقت اینکارو نکردم
    برای ایندم خیلی نگرانم

4. بالا | پست 4
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21418
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    تو رو خدا کمکم کنین

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد