نمایش نتایج: از 1 تا 2 از 2

موضوع: دزخواست راهنمایی

55
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21308
    سپاس
    1
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

دزخواست راهنمایی

سلام،

بنده فردی 39 ساله هستم و مجرد دارای و مشکلات بسیاری هستم که خلاصه عنوان میکنم

از بچگی مشکلات ارتباط با اطرافیان داشتم و بسیار کم حرف بودم در سن 15 سالگی دچار حملات تپش قلب شدید میشدم و از هر چیز کوچکی دچار اضطراب تپش قلب و تعریق میشدم و گاهی دچار تپش های pvc میشدم دکتر قلب هم رفتم چیزی تشخیص نمیداد و قرص اعصاب میداد که تاثیر چندانی نداشت و مصرف نمیکردم

برادرم هم 10 سال از من بزرگتر است و او هم از سن 20 سالگی دچار مشکلات روانی و اضطراب بود که دکتر اسکیزوفرنی تشخیص داده بود و برایش دارو نوشته بود و به آن داروها اعتیاد پیدا کرده بود علاوه بر آن اعتیاد به مواد هم پیدا کرده بود و مدت زیادی مواد مصرف میکرد و دچار پرخاشگری بود تا اینکه از حدود 8 سال پیش به کمپ فرستادیمش و چند سال آنجا بود و دوباره به خانه آمد و دوباره اعتیاد پیدا کرد و الان دوباره کمپ فرستادیمش

پدرم هم با ما زندگی نمیکند و از مادرم جدا شده و من با ماردم که 76 سال دارد در خانه ای اجاره ای زندگی میکنیم

من بخاطر این مشکلات فکری و تپش قلب که داشتم سربازی نرفتم و کلا اضطراب و مشکلات روانی و باعث شد از جامعه فاصله بگیرم و زیاد در اجتماع نروم

چند سال اخیر در دفتر وکالت یکی از آشنایان دور کار میکردم با شرایط بدی که داشتیم هیچ کدام از اقوام کوچکترین کمکی حتی فکری و روحی به ما نکردند و کاملا تنها بودیم اینجایی هم که کار میکردم چون حقوق کمی میداد و کار زیاد میکشید حاضر شده بود من را استخدام کند و حتی بیمه هم نکرده بود پارسال هم بهم گفت که دیگر نمیخواهد بیایی چون دخترش میخواست بیاید آنجا کار کند، البته ماه پیش دوباره به من پیام داد که دخترم رفته بیا دوباره کار کن که من نرفتم

چند وقت پیش به دکتر قلب مراجعه کردم و گفت ممکنه مشکل گوارش و معده داشته باشی و به دکتر گوارش که مراجعه کردم گفت بخاطر اعصاب مشکل کولیت عصبی معده پیدا کرده ای و باید سنوگرافی معده بشوی و کلی قرص و دارو نوشت که استفاده نکردم

الان از نظر فکری کمی بهتر هستم و میتوانم با مردم حرف بزنم ولی چون پایان خدمت ندارم نمیتوانم دنبال کار بگردم
    گفتم بروم برای معافی اقدام کنم شاید باتوجه به مشکلاتی که دارم معافم کنند کلا نمیدانم باید چه کار کنم هیچ کسی را هم ندارم که راهنماییم کند ممنون میشوم اگر شما راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2
    عضو همراه

عنوان کاربر
    مشاور روانشناس
    شماره عضویت
    19151
    سپاس
    0
    27
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که تجربه این شرایط خانوادگی و مشکلاتی که خودتان تجربه می کنید برای شما با فشارهای روحی زیادی همراه می باشد اما بهتر است در این مسیر با توجه به اینکه از نظر جسمی پزشکان مشکلی را تشخیص گذاری نکرده اند به صورت حضوری به روان درمانگر و روان پزشک مراجعه کنید تا شرایط شما بررسی دقیق شود و در این مسیر براساس درمانی که برای شما طراحی می شود با ترکیب دو درمان روان درمانی و دارو درمانی شرایط بهتری را تجربه کنید .
    در این مسیر نیاز است که شما فرایند درمانی خود را تکمیل کنید تا بتوانید شرایط بهتری داشته باشید دقت کنید که ممکن است این علایم جسمی که بیان می کنید بخاطر اضطراب و ایجاد حملات پانیک باشد که شما با آن روبرو باشید اما برای تشخیص گذاری دقیق و ایجاد روند درمانی نیاز به مراجعه حضوری می باشد .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685741

3. کاربر مقابل از dehghanzahra عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: