نمایش نتایج: از 1 تا 2 از 2

موضوع: درخواست طلاق شوهرم

20
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21330
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

درخواست طلاق شوهرم

سلام.من ۲۱ سال دارم و دوساله ازدواج کردم.یه ازدواج کاملا سنتی فامیل هستیم.واینکه از اول هم رابطه ما باهم زیاد جالب نبود چه زناشویی و چه اجتماعی زیاد با همدیگه حرف نمی زنیم من خودم اصلا نمیتونم خواسته هام و براش بگم و ایشون هم بسیار آدم حساس و تشنه محبت هستن و انتقاد پذیر نیستن.خیلی مشکل داشتیم و چندبار بشدت دعوا کردیم تا جایی ک خانواده ها دخالت کردن و جمع شد بار آخر همسرم بحث طلاق رو باز کرد ک نمیخوام تورو خسته شدم و بیا طلاق بگیریم.من گفتم که نه من طلاق نمیخوام چون خانواده های ما بسیار حساس هستن و اصلا این موضوع رو قبول ندارن به نوعی باید حتی که در خونه شوهر خون بالا بیاره بمونه.و این برای من دردناکه. زده شدیم از هم ولی من میدونم که برای زن بعد از طلاق وضعیت جالبی وجود نداره بخاطر همین نمیخوام.سه جلسه رفتیم مشاوره ولی زیاد در روابطمان اثر نکرد.الان بعداز چندماه دوباره بحث رو باز کرده ک باید جدا شیم و بهم میگه زنگ بزن به خانوادت بگو من میخوام دادخواست بدم و اینا.و من الان در استیصال کامل هستم نمیدونم چیکار باید بکنم خجالت می کشم از روی پدر و مادرم و دلم میسوزد براشون.از طرفی نمیتونم به همسرم هم بگم که بیا ادامه بدیم تا درستش کنیم چون خودمو کوچیک میکنم چون همه ش بهم میگه تورو نمیخوام.برو خونه بابات.حالا من چیکار کنم؟؟؟

2. بالا | پست 2
    عضو همراه

عنوان کاربر
    مشاور روانشناس
    شماره عضویت
    19151
    سپاس
    0
    27
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که این شرایط برای هردوی شما با فشار روحی زیادی همراه می باشد چون با توجه به توضیحات شما نه شما تمایل زیادی به این ازدواج و روابط دارید و نه همسرتان چون ایشان نیز نیازهایی دارند که شما ان را بیان می کنید و به نظر می رسد که ایشان فکر می کنند از سمت شما به آن پاسخ داده نمی شود هرچند که با توجه به دیدگاهای شما به این زندگی مشترک و همچنین شرایط روحی خودتان این اتفاقات یک امر قابل پیش بینی می باشد .
    دقت کنید که برای ادامه مسیر زندگی مشترک در اول باید هردوی شما تمایل داشته باشید در کنار اینکه بازسازی بدون تلاش هردوی شما امکان پذیر نیست و تا زمانی که فکر کنید بخاطر خانواده ها مجبور به ادامه هستید .
    در این مسیر در کنار احترام به خانواده هایتان بهتر است که این دفعه برای بررسی و تصمیم گیری بهتر اقدام کنید چون در این مسیر بعد از بررسی هردوی شما می توانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354790

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد