نمایش نتایج: از 1 تا 7 از 7

موضوع: عذاب وجدان به خاطر نداشتن رابطه جنسی

452
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21426
    سپاس
    2
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

عذاب وجدان به خاطر نداشتن رابطه جنسی

سلام روز بخیر
    من ۲۷ سالمه و یه مشکل دارم که اصلا به هر کسی میگم اصلا متوجه نمیشه من چی میگم.
    من تا حالا رابطه جنسی نداشتم و همین من رو عذاب میده با لینکه شرایطش چندین بار بود و من به خاطر عقایدی که داشتم نکردم و الان خیلی پشیمونم و تمام زندگی و کار و تمام شخصیت و همه چی من داره میریزه به هم. دیگه اصلا تمرکز ندارم روی هیچ چیزی و اصلا زندگیم داره میپاشه. سر کار هم که هستم اصلا تمرکز ندارم و همش به خودم میگم چرا خیلیا کردن و تو نکردی و فکر میکنی اگه این کارو کنی اسمون به زمین میاد.
    نمیدونم واقعا چیکار کنم
    ممنون میشم کمک کنید

2. بالا | پست 2
    عضو همراه

عنوان کاربر
    مشاور روانشناس
    شماره عضویت
    19151
    سپاس
    0
    27
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام به شما دوست عزیز
    داشتن گرایشات جنسی و تمایل به روابط جنسی در سن شما یک امر طبیعی می باشد اما هر فردی نسبت به عقاید و باورهای خودش در این مسیر پیش می رود و نمی تواند افراد با دیدگاهای متفاوت را باهم مقایسه کرد .
    اگر شما بخواهید خودتان را با افرادی مقایسه کنید که باورهای متفاوت از شما را دارند تنها خودتان را در مسیر سرزنش بیشتر قرار داده اید و در این مورد سرزنش کردن خودتان کمکی به شما نمی کند .
    بهتر است بجای سرزنش کردن خود و مقایسه کردن سعی کنید که در این مسیر به خودتان فرصت بدهید در مسیری که برای شما مورد پذیرش می باشد و به دیدگاها و باورهای شما همخوانی دارد به این نیاز پاسخ بدهید .
    سعی کنید که زمان مشخصی را برای تفکر در مورد افکارتان قرار بدهید و این تایم را از قبل مشخص کنید و اگر رد طول کار ذهن شما درگیری فکری شد بر روی یک کاغذ و یا دفترچه یک خلاصه و یا نشانه بگذارید تا در زمان مشخص شده به آنها فکر کنید این زمان باید تایم مشخصی برای شروع و پایان داشته باشد .

3. بالا | پست 3
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21445
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    اینکه خیلی خوبه.
    باعث افتخاره که تا حالا خودت را پاک نگه داشتی.
    دیگران باید از تو درس بگیرند نه اینکه حسرتشون را بخوری.
    برات داع میکنم همیشه پاک بمونی

4. بالا | پست 4
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21426
    سپاس
    2
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    متاسفانه این حرف شما فقط برای یک دختر جالب هست و شاید برای یک دختر باارزش باشه و خوب و برای یک پسر اون حرفهایی که من زدم کاملا بی معنی هست چون میگن تو میتونستی این کارو کنی و نکردی
    کلا باید راه حلی پیدا کنم که این تفکری که دارم که رابطه جنسی فقط باید با کسی باشه که واقعا بهش علاقه داری رو اصلاح کنم

5. بالا | پست 5
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21462
    سپاس
    0
    3
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام. بنظر من این تفکر شما که رابطه جنسی باید با فردی باشه که بهش علاقه دارید رو اصلا نباید تغییرش بدید!!! این چیزیه که هردختری از مرد خودش میخواد!!! و این طرز تفکر خیلی کمیابه!!!
    اصلا جای سرزنش و سرکوفت زدن به خودتون نیست. شما بخاطر اعتقادات خودتون این کار رو میکنید. و اصلا اشتباه نیست.
    تنها راهش اینه که اقدام به ازدواج کنید. دختری که دوستش داشته باشید. شاید بگید که توی این اوضاع اقتصادی چطور میشه ازدواج کرد؟؟! ولی هستن دخترایی که قانع هستن. امید خودتونو ازدست ندید. بذارید به حساب خدا. بذارید خدا همه چیز رو براتون تدارک ببینه. از خدا بخواید که دختری نسیبتون بشه که هم دوستش داشته باشین و هم دختر قانعی باشه.
    و اینکه اصلا پشیمون نباشید بخاطر اینکه رابطه جنسی نداشتید. از نظر روحی واقعا پشیمون نباشید چون اصلا چیز بدی نیست!! فکر میکنید تنها پسری هستید که رابطه نداشته؟؟! و خیلیا این رو چیز خوب و باارزشی میدونن! باور کنید!
    و از نظر جسمی هم زیاد به خودتون فشار نیارید. هرچه بیشتر بهش فکر کنید از نظر جسمی بیشتر روی شما تاثیر میذارن.
    امیدوارم کمک بوده باشه.

6. کاربر مقابل از دختر خانوم عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

7. بالا | پست 6
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21462
    سپاس
    0
    3
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    و یه چیز دیگه. دخترایی رو درنظر بگیرید که تابه حال هیچ رابطه عاطفی یا جنسی با کسی نداشتند. فکر میکنین اونها سختی نمیکشن؟ دوست دارید یه شخصیتی مثل خودتون نسیبتون بشه؟ به این چیز ها هم فکر کنین. و رابطه تون رو با اعتقاداتتون بیشتر کنید.
    باز هم میگم اصصصصلااااا جای پشیمونی نیست. چرا؟ چون من مطمئنم که همسر آینده ی شما به این افتخار میکنه.
    و برای اینکه شماهم بتونین همچین حس افتخاری رو نسبت به همسر آینده تون داشته باشید، باید همینطور با اعتقادات خودتون و خداتون روراست باشین و اعتقاداتتون رو خداینکرده نشکنید و اونهارو همونطور که هستن نگه دارید. و شایدم باید بیشتر روشون کار کنید.
    کلا امیدوارم موفق باشید.

8. 2 کاربر مقابل از دختر خانوم عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

9. بالا | پست 7
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21463
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    خود رابطه جنسی چیز خوبیه. نه با هر کسی. شما اگه روابط متعدد رو تجربه کنی با همسرت اونقدر که باید لذت نمیبری.

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد