نمایش نتایج: از 1 تا 2 از 2

موضوع: عشق سابق

459
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21437
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

عشق سابق

سلام من دوسال بایک خانمی رابطه داشتم رابطمون خیلی عالی بود خونواده های دوطرف هم ازلحاظ مالی ومعنوی یکسان بودن من پارسال خواستم این رابطه را رسمی کنم یعنی وقتی یکسال از رابطمون گذشته بود خانواده ی من پاپیش گذاشتن خانواده اون دختر همشون قبول کردن ولی پدرشون مخالف سرسخت بودن دلایلش هم این بودکه چون یه دختر بیشترنداشتن دلیلشون این بودکه نمیتونم ازدخترم دل بکنم وبه این زودی شوهرش بدم درحالی که دخترش به سن قانونی ازدواج هم رسیده و۲۵سالشه ویک سال ازمن کوچیک تره من پارسال بااون خانم وقتی شنیدم پدرش مخالفت کرده ومیگه فعلا زوده رابطمون رو ادامه دادیم وتااینکه یکسال گذشت ودوباره ازپدرش خواستیم که رضایت بده حتی خویشاوندان دخترهم باپدرش صحبت کردن که رضایت بده حتی مشاورهم باپدرش صحبت کردوگفت که وقتی هردوطرف همدیگه رو دوست دارن وپسرهم یکسال صبرکرده تارضایت شما جلب بشه چرا رضایت نمیدین که پدرش بازهم گفته نمیتونم ازدخترم دل بکنم که نهایت وقتی دید دخترش خیلی پافشاری میکند شرط خیلی بدی گذاشت وگفت بین دوطرف یکی روباید انتخاب کندیا من یاخونوادش،پدرش انقدر غد هست حتی نذاشت خونواده ها همدیگه رو ببین حتی بدون اینکه منو ببینه گفت نه الان یه هفته هست که رابطمون تموم شده ولی نمیتونم فراموشش کنم توروخدا کمکم کنین😔

2. بالا | پست 2
    عضو همراه

عنوان کاربر
    مشاور روانشناس
    شماره عضویت
    19151
    سپاس
    0
    28
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام به شما آقا پیمان قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه می باشد اما بهتر است سعی کنید در این مسیر واقعیت بیرونی را بپذیرید تا زمانی که ارتباط بین پدر و این خانم به صورت سازندگی نباشد و نتوانند این جدایی را ایجاد کنند ماندن در یک رابطه به هیچ یک از شما کمکی نخواهد کرد و در این مسیر نیاز است که این خانم و پدرشان روند مراجعه به روان درمانگر را ادامه بدهند تا بتوانند شرایط بهتری را ایجاد کنند .
    در این مسیر خب اینکه این خانم بخواهند خانواده خود را کنار بگذارند تصمیم درستی نمی باشد اما باید از مسیر بهتری این شکل ارتباطی را بازسازی کنند که موضوعی می باشدکه نیاز است خود ایشان در این مسیر اقدام کنند .
    اما در مورد شما دو سال رابطه وابستگی زیادی را می تواند ایجاد کند به همین دلایل و شرایط غیر قابل پیش بینی بیان می شود که از روابط طولانی مدت به امید ازدواج خوداری کنید و سعی کنید که زمانی برای ازدواج تصمیم گیری کنید که بتوانید به صورت رسمی اقدام کنید .
    در این مورد نیاز است که شما به خودتان فرصت بدهید تا در طول زمان بتوانید به مرحله پذیرش وارد شوید . دقت کنید که قرار نیست شما احساسات خود را فراموش کنید و این کار غیر ممکن هست اما نیاز است که در کنار احترام به احساسات خودتان وقاعیت بیرونی را نیز مد نظر قرار بدهید شما تلاش خود را در این مسیر کرده اید و نشده است پس نمی توانید سالها در این مسیر صبر کنید و باید ادامه مسیر زندگی خود را از سمت دیگری دنبال کنید .

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد