نمایش نتایج: از 1 تا 4 از 4

موضوع: اخلاق شوهرم خیلی بده

772
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21511
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

اخلاق شوهرم خیلی بده

از شوهرم متنفرم دلم میخواد فقط دردل کنم خسته شدم دیگه شدید اخلاقش بده شکاکه بدبین افکارش شدید منفی بددهن دست بزن شدید داره خیلی اخلاقاش بدن ۱ سال و نیمه من نرفتم خونه مامانم که یک شهر دیگست هر دفعه بهش گفتم گفت عید میبرمت پریشب گفتم گفت نه امسال نمیشه بخاطر کرونا منم گفتم خب منم دیگه هر هفته نمیام خونه مامانت شروع کرد به داد و بیداد و لیوان پرت کرد منم خواستم برم تو اتاقم چون اینکارا بار اولش نیست یکدفعه از پشت پرتم کرد رو زمین گفت حرفتو نزن بعد در و برو تو اتاق اومدم پاشم یکجوری با مشت زد تو سرم هنوز سرم درد میکنه همیشه همین هر روز موبایلمو چک میکنه اینستا و تلگرام نباید داشته باشم واتساپم فقط برای کنترل کردن خودش اونم هر روز چک میکنه دره خونه رو قفل میکنه انگار زندان بان از دستش خیلی خسته شدم

2. بالا | پست 2
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21511
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    پارسال دقیقا شب عید بود بخاطر اینکه بدون اجازش ده دقیقه رفتم بیرون یکجوری کتکم زد نشسته بود رو قفسه سینم سرمو میکوبید رو زمین با مشت میکوبید رو صورتم حالم از خودم بهم میخوره

3. بالا | پست 3
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21511
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    آخرش گفت صدای سگ درار ولت کنم چون چند روز قبلش گفته بود بدون اجازه جایی بری کاری میکنم صدای سگ بدی میخواست حرفشو ثابت کنه واقعا ازش متنفر شدم غرورمو خورد کرده

4. بالا | پست 4
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21511
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    کسی نیست حرف بزنیم

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد