نمایش نتایج: از 1 تا 3 از 3

موضوع: احساس میکنم قرارع بمیرم

170
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21532
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

Unhappy احساس میکنم قرارع بمیرم

سلام خسته نباشید . من 17 سالمه و سال اول متوسطه ام .از اواسط کرونا حال روحیم شدیدا افتزاح شده و داعم گریه میکنم .تا وقتی کسی پیشمه حالم خوبه اما وقتی تنها میشم گریه میکنم.جدیدا حسای خیلی عحیبی دارم.همش حس میکنم میخام بمیرم ئ اضلا شبا نمیتونن بخابم از ترس و بجاش کل روزو خابم. نسبت به پارسالم به شدت افت تحصیلی پیدا کردم اضلا علاقه ای به درس ندارم.اصلا علاقه به هیچی ندارم حتی کارای مورد علاقم.خسته شذم از این وغض و حال بدم چیکار کنم؟

2. بالا | پست 2
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21511
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    چرا آخه دلیلش چیه

3. بالا | پست 3
    عضو همراه

عنوان کاربر
    مشاور روانشناس
    شماره عضویت
    19151
    سپاس
    0
    28
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام به شما یکتا جان
    ببین عزیزم این علایمی که بیان می کنی می تواند نشانه های افسردگی باشد اما برای اینکه تشخیص گذاری دقیقی در این مورد داشته باشیم نیاز است که شما مراجعه حضوری و یا تلفنی به روانشناس داشته باشید چون در کنار تشخیص گذاری دقیق نیاز است در طی جلسات به شما کمک کنیم تا شرایط روحی بهتری را تجربه کنید و بتوانید مسیر رشدی خودت را بهتر طی کنی.
    بهتر است در این مورد با پدر و مادر صحبت کنی تا شرایط مراجعه حضوری یا تلفنی تو را به روانشناس ایجاد کنند . نیازی به بیان جزئیات شراط روحیت به آنها نمی باشد اما بیان همین افت تحصیلی و احساس غم و اندوهی که داری کافی می باشد .

کاربران دعوت شده

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد