نمایش نتایج: از 1 تا 2 از 2

موضوع: به عنوان یه دختر از خودم متنفرم

76
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21601
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

به عنوان یه دختر از خودم متنفرم

سلام
    وقت بخیر
    من بیست و چهار سالمه و پرستاری خوندم
    توی نوزده سالگی با یه نفر نامزد کردم و یکسال بعد به دلیل عدم تفاهم کتک زدن بی ارادگی فرد خیلی سریع جدا شدم
    بعد از این شرایط یه نفر وارد زندگیم شد با اطلاع خانواده که خیلی احساسات نسبت بهش داشتم و تمام و کمال دوسش داشتم تا اینکه بهم خیانت کرد و رفت بعد از این ماجرا من نسبت به همه بی اعتماد شدم گارد میگیرم با هرکسی آشنا میشم انقد گیر میدم انقد بحث میکنم که دیگه طرف رها می‌کنه می‌ره واقعا دیگه از خودم متنفرم از همه متنفرم دیگه خسته شدم از این مدل زندگی

2. بالا | پست 2
    عضو همراه

عنوان کاربر
    مشاور روانشناس
    شماره عضویت
    19151
    سپاس
    0
    28
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام به شما عزیزم
    قابل درک هست که تجربه این روابط آن هم در اوج نوجوانی برایت با فشار روحی زیادی همراه شده است و این باعث ایجاد یک دیدگاه منفی در شما نسبت به جنس مخالف و حتی می تواند به صورت کلی در مورد رابطه شده باشد اما همانطور که خودت نیز می دانی تمایل به داشتن ارتباط با جنس مخالف و تجربه نیازهای عاطفی و جنسی وجود دارد و نمی توان آنها را نادیده گرفت و نیاز است که در یک مسیر رشد یافته به آنها پاسخ داد اما در این مسیر شما برای ورود به این روابط در اول نیاز است که خودتان شرایط روحی بهتری را تجربه کنید چون به نظر می رسد که تجربه این اتفاقات در شرایط روحی شما تاثیر داشته است در کنار اینکه با خطاهای شناختی چون تعمیم روبرو هستید که باعث می شود همه افراد را مقایسه کردن و دادن ویژگی ها فرد قبلی مورد بررسی قرار بدهید .
    در این مسیر بهتر است فعلا به خودتان فرصت بدهید و در اول با مراجعه به روانشناس برای بهبود شرایط روحی خود و بررسی این افکاری که در روابط تجربه می کنید و حتی میزان وابستگی به روانشناس مراجعه داشته باشید با بهبود شرایط روحی خود می توانید در مسیر رشدی بهتری تصمیم گیری کنید و به نیازها و احساسات خود پاسخ بدهید .

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد