نمایش نتایج: از 1 تا 2 از 2

موضوع: دوری از اجتماع

52
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21788
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

دوری از اجتماع

من الان ۶ماهه توخونم دلم نمیکشه که برم سرکار شغل هم دارم ها اهنگری ماشین بلدم ولی نمیتونم برم سرگار اصلامیلم نمیکشه که برم دلم میخاد همش تنها باشم بخوابم دراز بکشم فیلم ببینم از خودم متنفر شدم هر دوروغی مبگم که نرم سرکار هیچ دوستی هم ندارم فقط تو خونم

2. بالا | پست 2
    عضو همراه

عنوان کاربر
    مشاور روانشناس
    شماره عضویت
    19151
    سپاس
    0
    28
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام به شما آقا صادق
    این علایمی که بیان می کنید در کار کاهش عملکردی که دارید و مدت زمانی که طول کشیده است می تواند نشان دهنده افسردگی باشد که با علایم زیادی می تواند خود را در افراد مختلف و با شدت های مختلف نشان بدهد که شما چند مورد از انها را در همین متن کوتاه نیز بیان کردید 1. کاهش عملکرد که از اهمیت زیادی برخودار می باشد و جز ملاک های اصلی ما می باشد.2. نداشتن احساس لذت نسبت به کارهای که برایتان لذت بخش بوده است.
    3.تمایل به تنهایی 4.افزایش یا کاهش خواب که شما افزایش را بیان کردید در این مسیر حتی تغییراتی در کاهش اشتها نیز ممکن است مشاهده شود. 5.نداشتم روابط اجتماعی 6. احساس غم و اندوه اگر بتوانیم به این جمله که بیان می کنید در خودم هستم ارتباط بدهیم .
    همه این موارد حتی اگر نخواهیم تشخیص گذاری هم داشته باشیم نشان می دهد که شرایط روحی شما نیاز به بررسی و درمان دارد و در این مسیر نیاز است که حتما به صورت حضوری و یا تلفنی روند مشاوره خود را با روان درمانگر شروع کنید .

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد