نمایش نتایج: از 1 تا 3 از 3

موضوع: فانتزی همسرم

220
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21860
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

فانتزی همسرم

سلام. من و همسرم یک ساله عقد کردیم و یک شهر دیگه کار میکنن و هر دوماه یکبار همو میبینیم. وقتی از هم دوریم س ک س چت داریم و ایشون خیلی مشتاقن از رابطه من همزمان با چند نفر بشنون و یا توی داستان خواهرم وارد رابطه کنن و دویت دارن خودم تعریف کنم و همه جوره براش داستان بگم. هربارم بحثمون میشه و میگه فانتزی سکسیمه و اصلا تو واقعیت بهش فکر نمیکنم. ادم معتقدی هم هست مثلا میگه پوشیده باش و موهام جلو کسی بیرون باشه اخطارمیده. واقعا خسته شدم نمیدونم چکار کنم هربارم باهاش حرف زدم و گفتم من عصبی میشم اینجوری میگی ولی میگه از هم دوریم این حرفا تو هر رابطه ای هست من که بهش فکر نمیکنم فقط فانتزیه. به نظرتون طبیعیه این رفتار؟

2. بالا | پست 2
    عضو همراه

عنوان کاربر
    مشاور روانشناس
    شماره عضویت
    19151
    سپاس
    0
    29
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام به شما نازی جان
    درک میکنم که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه شده است اما در این مسیر بهتر است دقت کنید که شما در این دوران فرصت شناخت دارید و بهتر است که با دلایلی چون معتقد بودن این رفتارهای همسرتان را توجیه نکنید.
    در هرصورت این مورادی که بیان می کنید حتی فانتزی جنسی آن می تواند آسیب زا باشد و در زمان فعلی که همسرتان از شما می خواهند فانتزی جنسی ایشان را وارد ارتباط کنید دیگر فانتزی جنسی نیست و یک رفتار می باشد.
    رابطه جنسی یک مسیر ارتباطی دو نفره می باشد و نیاز است که به علایق و شرایط روحی و جسمی هردو فرد توجه شود و اینکه شما بیان می کنید این مسیر برای شما با فشار روحی همراه شده است و مشکل ایجاد می کند خب موضوع مهمی می باشد در کنار اینکه این تمایلات همسرتان انحراف جنسی محسوب می شود و موضوعی نیست که بتوان با نادیده گرفتن آن پیش رفت و بهتر است که در هیمن دوران عقد در زمان مناسبی با ایشان به متخصص سکس تراپ مراجعه کنید .
    پاسخ و همراهی شما در این رفتارها باعث می شود که مسیر اصلی ارتباط جنسی بین شما فراموش شود و کاهش یابد در کنار اینکه به مرور شدت بیشتری پیدا می کند و مشکلات بیشتری بین روابط شما ایجاد می کند.
    در کنار اینکه می تواند احتمال خیانت و مشکلات جنسی بیشتری را به دنبال داشته باشد .
    در این مسیر بهتر است که نظر خودتان را در احترام بیان کنید و در کنار اینکه از ایشان بخواهید باهم به متخصص مراجعه کنید.

3. بالا | پست 3
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21860
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    هربار که باهاش صحبت میکنم ومیگم بیا بریم پیش متخصص میگه چرا انقدر بزرگ کردی این موضوع تو ذهنت. فقط از هم دوریم من این حرفا ازت میخام وگرنه تو واقعیت هیچوقت نه حرفش میزنم و نه ازت میخام و فکر کردی من چجور ادمیم مگه. هروقت همراهیش میکنم خیلی علاقش بهم بیشترمیشه و مدام زنگ میزنه و هروقت همراهیش نمیکنم میگه تو ذوقم نزن و دارم سعی میکنم کمترش کنم و باهام بد برخورد نکن. خودم تنهاهم برم پیش متخصص به نظرتون فایده داره؟ از یکی از مشاورا پرسیدم و گفتن اگه درحد فانتزی و حرفه اشکال نداره ولی اگه واقعی بشه خطرسازه. خیلی فکرم درگیر شده چون واقعا همسرم از همه جهت عالیه و این مورد اذیتم میکنه

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد