نمایش نتایج: از 1 تا 2 از 2

موضوع: خوب نیستم

90
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21905
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

خوب نیستم

ذهنم داره خورده میشه توانایی فکر کردنم خیلی کم شده نه تمرکز دارم نه حواس نمیدونم دارم چیکار میکنم کلا حالیم نیست از یچیزی خوشم میاد بعد چند روز ازش بیزار میشم ذهنم خیلی بیماره همش فکرای ناخواسته نمی دونم چمه حالم اصلا خوب نیست افسردگی شدید هم دارم مدام به فکر خودکشیم ولی نمیدونم چطوری یه راه هایی به ذهنم میرسه ولی میترسم زنده بمونم و ناقص بشم دلم میخواد برم پیش دکتر ولی نمی تونم از خانوادهم پول بگیرم هزینه اش خیلیه خیلی وقتا بین حرفام گفتم حالم خوب نیست ولی اونقدر شنیدنش که دیگه توجه ای بهش نمیکنن فکر میکنن الکی میگم ولی واقعا خوب نیستم مغزهم درد میکنه

2. بالا | پست 2
    عضو همراه

عنوان کاربر
    مشاور روانشناس
    شماره عضویت
    19151
    سپاس
    0
    29
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه شده است اما عزیزم در هرصورت شما برای بهبود شرایط روحی خوئ نیاز است که روند درمانی را طی کنید. این علایمی که بیان می کنید از کاهش تمرکز تا افکار خودکشی و سردرگمی در انتخاب ها همه نشان می دهد که شما در شرایط خوبی قرار ندارید و خب این علایم می تواند نشان از افسردگی داشته باشد اما با هر تشخیص گذاری نیاز است که شما برای تشخیص گذاری به روانشناس مراجعه داشته باشید تا بتوانیم در کنار تشخیص گذاری برای شما مسیر درمانی نیز طراحی شود تا بتوانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید.
    بهتر است در احترام به پدر و مادر بیان کنید که این شرایط برایتان چه احساسات و مشکلاتی ایجاد کرده است در کنار اینکه از آنها بخواهید که شرایط مراجعه به درمانگر را برای شما ایجاد کند در هرصورت اگر بازهم آنها در این مسیر با شما همراه نشدند بهتر است با شماره اورژنس اجتماعی برای دریافت مشاوره تماس بگیرید.

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد