نمایش نتایج: از 1 تا 2 از 2

موضوع: چرا نمیزارن به ارزو هام برسم؟!

100
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    22016
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

چرا نمیزارن به ارزو هام برسم؟!

من یه دخترم که شاید سنم کم به نظر برسه اما درد های خیلی بزرگی دارم،ماجرا از اون موقع شروع شد که من با یک گروه موسیقی اشنا شدم،هی اهنگ هاشون رو گوش میدادم و دوستشون داشتم،تا اینکه یکی از دوستام که اتفاقا طرفدار این گروه هست بهم گفت:میخای راه اونا رو ادامه بدی؟من گفتم دقیقا نمیدونم،شاید استعدادش رو نداشته باشم،با این حرفش منو به فکر برد،حدود یک سال پیش بود،از اون موقع شروع کردم به تمرین اواز،الان به نظر اونایی که میتونم بهشون اعتماد کنم و میتونن در این موضوع نظر بدن خوبه،شروع کردم به یاد گرفتن زبان اون کشور از هشت ماه پیش به خانوادم گفتم که میخام راه اونا رو ادامه بدم،اولش فکر میکردن که بچم بعد یک مدت یادم میره اما این بار برعکس قبل روی تصمیمم پای بندم،هر دفعه که حرفش رو میزنم یه بهونه ای راه می اندازن و من گریان به اتاقم میرم،باز میریم سر نقطه اول،بابام امروز سر ناهار گفت ببین اگه میخای بری کره جنوبی زمانی باید بری که بهت بگن بابات رو خاک کردن،واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم،حتی دلیل اینکه میخام ایدل بشم رو هم بهشون گفتم،گفتم که بخاطر اینکه اونا حال منو با اهنگ هاشون خوب میکنن منم میخام مثل اونا باشم و حال کسایی که مثل خودمن رو خوب کنم،اما روزی نو روزی از نو!

جالب اینه که هم مامان و هم بابای من روانشناس هستن!مامانم عمومی و بابام بالینی اما انگار تمام مشاوره هاشون برای کسایی هست که میان مطبشون و بهشون پول میدن نه برای دخترشون😭

2. بالا | پست 2
    عضو همراه

عنوان کاربر
    مشاور روانشناس
    شماره عضویت
    19151
    سپاس
    0
    30
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام به شما مائده جان
    احساسات و علایقی که داری قابل احترام هست اما عزیزم در این مسیر و خب شرایط سنی نوجوانی تصمیم گیری در این موارد بهتر است به آینده واگذار شود چون اگر بخواهی در زمان فعلی برای اینده تصمیم گیری کنی فرصت رشد و تجربه مسیرهای دیگر را به خودت نمی دهی.
    خب در زمان فعلی شما یک مسیر را می شنتاسی که برایت لذت بخش هست اما خب بهتر است که در کنار یادگیری زبان آنها به خودت اجازه رشد بدهی چون عموما جذابیت این گروها برای دوران نوجوانی طراحی شده است و خب با ورود به دوران جوانی و تغییر نیازها و دیدگاها عموما این تمایلات در شما نیز کم رنگ تر می شود اما خب می توانی برای درک بهتر بر روی یادگیری زبان تمرکز کنی در این حالت در آینده و با رشد بهتر و تجربه بیشتر می توانی اگر بازهم همین نیاز و علاقه را تجربه کردی در مورد آن تصمیم گیری کنید.

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد