نمایش نتایج: از 1 تا 5 از 5

موضوع: مشکلات با همسر و خانواده همسر

252
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    22294
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

Question مشکلات با همسر و خانواده همسر

با سلام و خسته نباشید به شما مشاور عزیز . من ۲۴ سالمه و ترم سوم دانشگاه بودم که بخاطر ازدواج درسمو کنار گذاشتم .با اقاایی ازدواج کردم ۲۶ ساله واینکه دورا دور فامیله و شناخت کمی از هم داشتیم و باهم ازدواج کردیم یک سال نامزد موندیم و الان ۴ ماهه عروسی کردیم و اومدیم خونه ی خودمون .دوران نامزدی خیلی پر تنش و پر از بحث و دعوا داشتیم بخاطر مادرشوهر دخالت گرم. خیلی شرایط سختی داشتم هرروز فکرام بیشتر شد با خودم میگفتم برم خونه ی خودم درست میشه ولی نشد .الان با همسرم که زندگی میکنم میبینم خیلی ایرادای دیگه ام داریم تو زندگیمون .مثلا بگم شوهرم خیلی لجبازه خیلی زیاد .وقتی لج میکنه عین یه بچه میشه که حرف تو سرش نمیره فقط باید اون لحظه حرف خودش بشه وگرنه آدمو با کتک با دعوا مجبور میکنه .آدمی هست که خیلی بی منطقه خیلی وابسته ی خانواده اشه مخصوصا مادرش. گوش به فرمانه مادرشه .مادرش چون از من زیاد خوشش نمیاد همسرمو تحریک میکنه مسائلشونوبه من نگه و پنهان کنه ازم .و هرموقع هر کاری براشون پیش میاد شوهرمنومیفرستن برای انجامش. و آخه ما طبقه ی بالای خونه پدرشوهرم زندگی می‌کنیم مادر شوهرم از این طریق خیلی دخالت میکنه تو زندگیمون .شوهرمم که زبون نداره جواب بده به خانواده اش البته فقط جلوی خانواده ی خودش زبون نداره وگرنه هم به من هم به خانواده ام جوابای تندی بلده بگه .کلا هر چی مامانش تو گوشش میخونه اونو انجام میده یکمم میترسه ازشون .از مستقل شدن میترسه .شوهرم با پدرش کار میکنه هر چقدر میگم جدا کار کن با این پول هیچ کاری نمیتونیم بکنیم نمیتونه جدا بشه میترسه. من برا زندگیم یه دنیا هدف داشتم ولی الان هیچ کدومو نمیزاره انجام بدم میگه باشگاه نرو دانشگاه نرو سرکار نمیزارم بری فقط بمون تو خونه حتی نمیزاره برم خونه ی مامانم با اینکه خیلی دور نیستیم ولی فقط هفته ای یه بار میزاره برم خسته شدم دیگه نمیدونم چیکار کنم هم سنای من همه تو اجتماع منم تو خونه. حالا بازم بخاطر اینکه دوسش دارم تحمل میکنم خونه موندنو اخلاقای خودشو چیکار کنم .فقط بهانه میگیره مثلا میگه گوشی نده دسته بچه ها .چرا این حرفو زدی پیش خانواده ام یا چرا فلان کارو کردی .خیلی بهانه ی کوچیک میگیره ولی سره یه موضوع کوچیک یه کاری میکنه که کار به طلاق کشیده بشه .اصلام براش مهم نیست که طلاق بده منو یا نه .نمی‌فهمم اصلا دوسم داره یا نه .با اینکه من انتخاب خودشم .خانواده اش ولی منو دوس ندارن اینم بگم خانواده دو رویی داره خودم شنیدم که میگفتن منو دوس ندارن ولی پیش همسرم برعکس اینو میگن .و وقتایی که من نیستم حرف یاده شوهرم میدن چون یه جا زندگی میکنیم نمیتونم کنترل کنم رفت و آمدو.و اینم بگم سره خرجی دادنم اصلا براش مهم نیست یعنی نشده یه بار پول بده بهم. و اینکه خودمم یکم شکاکم دسته خودمم نیست چون خیلی دوسش دارم نمیخوام از دستش بدم اونم منو دوس داره ولی وقتی لج میکنه دوس داشتنو میزاره کنار . چیکار کنم توروخدا راهنمایم کنید .بدجوری نیاز به راهنمایی دارم توروخدا جوابمو بدین .امید دارم که با درست رفتار کردن خودم میتونم شوهرمو بکشم سمت خودم جوری که بجای مادرش با من مشورت کنه ولی چجوری میتونم ؟؟کمکم کنین .راستی همسر من تک پسره دو تا خواهرم داره .و برای مسافرتم نمیتونم راضیش کنم همش دوس داره خانواده اشم با ما بیان تو این مدت یدونه مسافرت دوتایی نرفتیم .

2. بالا | پست 2
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    22295
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام من رواَن شناس بالینی هستم و مشاور خانواده قوه قضائیه باید عرض کنم شما حتما باید با یک مشاور تماس بگیرید و مشکلاتان را حل کنید حالا چه آن لاین چه حصوری

3. بالا | پست 3
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    22294
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام .چند بار به همسرم گفتم بریم پیش مشاور ولی قبول نکرد .باید تنهایی برم
    ممنون وقت گذاشتین 🌹🌹

4. بالا | پست 4
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    22294
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    دوستان نظراتتونو بهم بگین 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

5. بالا | پست 5
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    22294
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    چجوری پستموپاک کنم؟؟؟؟؟؟؟اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه 🙏🙏🙏🙏

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد