با عرض سلام
من تازه با این سایت آشنا شدم برا همین می خوام یه کم از خودم بگم براتون سی سالمه تو خط تولید یه شرکت مشغول کارم به دلیل کهولت سن پدرم یه جورهایی هزینه های خانواده و بیشتر مسئولیت هاش با من چند وقت پیش بود که نسبت به یکی از دختر های فامیل که رفت و آمد مختصری هم داریم حس عجیبی داشتم اوایل نمی خواستم اصلا ادامه دار بشه چون فکر می کردم که خیانت هست و کار خوبی نیست ولی بعدا هر کاری کردم نتونستم فراموشش کنم اون موقع چون شرایط مالی ام برای ازدواج خوب نبود منتظر موندم تا الان که شکر خدا مشکلات مالی برام دیگه حل شده
انصافا دختره خیلی دختر نجیب و مودبی هستش از قبل که با هم اشنایی نسبی داشتیم نمی دونم کار خوبی کردم یا نه اما یه مدتی هست که یه جورهای زیر نظرش دارم هیچ چیز بدی ازش ندیدم تو این مدت پدر و مادرش هم ادم های خوبی هستن ولی یه مشکلی که هست برادر ش متاسفانه گرفتار اعتیاد شده وقتی که موضوع رو با خانواده مطرح کردم اون ها هم به همین خاطر مخالفت کردن
الان من موندم سر دو راهی که چی کار کنم هر کاری می کنم نمی تونم فراموشش کنم از یه طرفی هم اگه پای خواسته ام بمونم هم می دونم که به خاطر اخلاق تند پدرم باید بین خانواده و دختر مورد علاقه ام یکی رو انتخاب کنم خانواده ام هم از لحاظ مالی کاملا وابسته من هستن بیشتر ترسم هم از این هست که پدر م بعد ازدواج ام حاضر نشه که حتی از لحاظ مالی کمک حالشون باشم که اون موقع نمی دونم دیگه چه اتفاقی میفته
لطفا اگه می تونید راهنمایی ام کنین