نمایش نتایج: از 1 تا 3 از 3

موضوع: شك به اعتياد

807
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    5725
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

Lightbulb شك به اعتياد

سلام من با شخصي دوست هستم كه قصد ازدواج با هم را داريم كه آن فرد به  ترياك اعتياد داشته و حالا ميگه چند ماهي است كه ترك كرده و ديگه مصرف نمي كنه من بايد از كجا خيالم راحت باشه بدون اينكه بفهمه من دارم چكار مي كنم من خيلي مي ترسم دروغ گفته باشه .تورا  خدا كمكم كنيد سر دو راهي ماندم

2. بالا | پست 2
    مشاور همیاری

عنوان کاربر
    مشاور همیاری
    شماره عضویت
    2764
    سپاس
    0
    7
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

RE: شك به اعتياد

سلام
    درجواب شما باید بگم
    درمورد اعتیاد ما میتونیم بگیم که کسی که بعد ازیک سال ترک کرده میتوان   گفت که نسبتا  به زندگی برگشته وبا مراقبت میشه بهش امیدواربود......ولی باز ما تضمین دراین مورد هم نداریم
    چند ماه برای ترک نمیتونه زیاد امیدوارکننده باشه برا ازدواج
    حتی اگه راست گفته باشه سه ماه برای ترک خیلی کمه که بتونی بهش اعتماد کنی
    به هرحال اعتیاد با گوچکترین مسئله ممکنه عود کنه
    تصمیم باخود شماست

3. بالا | پست 3
    عضو همراه

عنوان کاربر
    عضو همراه
    شماره عضویت
    5262
    سپاس
    153
    492
    دریافت
    4
    آپلودها
    0

RE: شك به اعتياد

سلام.

دوست عزیز در ابتدا شما باید بدانید که این که دوست هستید خودش باعث مشکلات زیادی خواهد بهتر هست در مورد ازدواج های که با دوستی شکل گرفته است بیشتر اطلاعات کسب کنید .

باید بدانید این دوستیهای که به ازدواج منتهی میشود اگر بدونشناخت کافی باشد و دوستی خیابانی باشد چندان دوام و پایداری ندارد .

اما در مورد اعتیاد ایشان ، اینکه فردی میگوید یک سال هست ترک کرده ام ابتدا باید خوش بین بود اما این خوش بینی به چشم پوشی از حقایق نباشد .و باید خوب ایشان را بررسی کرد و رفتارها و علایم یک فرد معتاد را شناخت و ایشان را بررسی کرد

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد