نمایش نتایج: از 1 تا 6 از 6

موضوع: انتخاب همسر

1233
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    5845
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

انتخاب همسر

سلام
    من دانشجوی دکترا هستم و با آقایی برای ازدواج  آشنا شدم  و قرار ملاقات برای شناخت بیشتر گذاشته شد
    در جلسه حضوری ای که داشتیم ایشان را فرد بسیار فرهیخته ای یافتم اما ایشان بلحاظ طبقه اجتماعی از من بسیار بالاتر هستند البته من هم از ابعاد (مالی، اجتماعی و ....) در سطح قابل قبولی قرار دارم اما ایشان بالاتر از من بودند بطور مثال من دانشجوی دانشگاه تهرانم و ایشان در انگلستان تحصیل می کنند
    با توجه به تفاوتهایی که وجود داشت احساس کردم بهتر است که ادامه ندهم البته در نگاه و حتی کلامشان رضایت نسبی را احساس کردم( تمام مدارک تحصیلی و کاری  اش را به من نشان داد و در کلام هم گفتند که تو خیلی ارزشمندی قدر خودت را خیلی بدان) اما برداشت من از این رفتار فقط احترام بود و نه پسندیده شدن(البته ایشان بلحلظ مذهبی بسیار مقید هستند)
    دو سه روز پس از ملاقات پیامک دادند که عازم سفری هستند و من که همه چیز را تمام شده در نظر گرفته بودم فقط برسم ادب برایشان سفر خوشی را خواستار شدم
    بعد از سفر پیامکها  همچنان وجود دارد یعنی از شبی که از سفر برگشتند پیام دادند که الان از هواپیما پیاده شده اند و .... اما اقدامی برای آشنایی بیشتر نمی کند و ارتباط در همین سطح باقی مانده است یعنی ارسال پیامکهای محترمانه و اطلاع رسانی در زمینه کار و تحصیل یا تبریک اعیاد
    حال 2 سوال داشتم
    1ـ قصد این آقا چه می تواند باشد؟ و علت این رفتارش چیست؟
    2ـ  با توجه به تفاوتهایی که وجود دارد آیا ادامه این ارتباط بصلاح می باشد
    از لطف شما سپاسگزارم

2. بالا | پست 2
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    5439
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

RE: انتخاب همسر

سلام نگار عزيز
    اين جلسه آشنايي با حضور خانواده بوده يا بدون حضور اونها؟ آيا از شرايط ايشون اطمينان داريد؟
    احتمالا وقتي ايشون قرار ملاقات براي ازدواج گذاشتن پس قصدي غير از اين نبايد باشه سعي كنيد قصد ايشون رو از ادامه اين ارتباط متوجه بشيد و يك تحقيق كامل راجع به ايشون انجام بديد و مشاوره قبل از ازدواج رو فراموش نكنيد
    در ضمن تفاوت زيادي فكر نمي كنم بين شما وجود داشته باشه و بهتر هم همينه كه مردها كمي از خانمشون در سطح بالاتري باشند
    موفق باشيد

3. بالا | پست 3
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    5845
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

ممنون از پیامتون
    مدارک را نشون دادند، اینکه در کدام دانشگاه تحصیل می کنند از شرایطشان مطمئن هستم
    ملاقات بدون حضور خانواده بود
    سوال من این است اگر قصد ازدواج دارد چرا هیچ اقدامی نمی کند چرا فقط پیامک اونهم هفته ای یک یا دوبار؟

4. بالا | پست 4
    عضو همراه

عنوان کاربر
    عضو همراه
    شماره عضویت
    5262
    سپاس
    153
    492
    دریافت
    4
    آپلودها
    0

سلام.

دوست عزیز ما انسانها افرادی خیلی پیچیده هستیم و ناشناخته و هر کسی شخصیت و رفتار و منش خود را دارد . اما ما نمیتوانیم به صرف دیدن و شنیدن خصوصیات یک نفر در موردش قضاوت کنیم وبا چند بار دیدن تمام اعتماد خود را بهشان بدهیم.

این ارتباط به اگر کاملا حالت رسمی به خود بگیرد خیلی عاقلانه تر هست . شما در یک حالت تردید قرار گرفته اید و میدانید که در اظهارات ایشان فقط تعریف و تمجید هست نه اشتیاق برای ازدواج.

پس از ایشان بخواهید که اگر علاقمند به ازدواج هستند با رسم وروسومات ازدواج وارد بشوند نه با پیامک و...
    مطمئن باشید اگر قصد ازدواج داشته باشند حتما قبول میکنند و تشریف می آورند در غیر این صورت بهانه میاورند و طرفه میروند.

این ارتباط را قطع کنید تا بعدا دچار آسیبهای دیگری نشوید.

5. بالا | پست 5
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    5845
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

سلام
    از پیامتون سپاسگزارم
    من هیچ ارتباطی با ایشان ندارم فقط اگر پیامی بدهند جواب می دهم که آن هم در حد یک یا دو پیامک در هفته است.
    تا کنون هم شروع کننده ارتباط نبوده ام  و پیامکی را نداده ام فقط جواب دهنده پیامک بودم آن هم خیلی رسمی

6. بالا | پست 6
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    5845
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

منظورتون اینه که اصلا جواب پیامهایشان را ندهم
    اصلا از دادن این پیامها چه سودی می بره؟؟؟؟

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد